Buvęs žalgirietis vėl sužaidė nuostabų mačą (rezultatai, top10)

Šį sezoną namie beveik nepralaiminti Denverio „Nuggets“ (42-22) ekipa praėjusią naktį 111:88 (27:24, 23:25, 33:21, 28:18) nepaliko vilčių traumų išretintai Minesotos „Timberwolves“ (21-38) komandai ir savo aikštėje iškovojo tryliktąją pergalę paeiliui.

Paskutinį kartą tokią ilgą pergalių seriją namie Denverio krepšininkai buvo pasiekę prieš 14 metų, o per visą klubo istoriją sėkmingai pasirodė tik 1988-1989 m. sezone, kai namie laimėjo net 19 mačų paeiliui.

Šį sezoną savo tvirtovėje 28 pergales per 31 mačą iškovojusi „Nuggets“ ekipa pagal šį rodiklį kartu su tiek pat laimėjusiu Majamio „Heat“ klubu pirmauja visoje NBA.

Į pergalę Denverio krepšininkus vedė 31 tašką pelnęs Ty Lawsonas. Net 14 jų buvęs žalgirietis surinko per ketvirtąjį kėlinį, tačiau pergalės pamatus aikštės šeimininkai paklojo netrukus po didžiosios pertraukos.

Tuomet tris tritaškius pataikę Lawsonas ir Danilo Gallinari padėjo ekipai spurtuoti 14:2 ir susikrauti dviženklį pranašumą (71:59).

Tai buvo jau ketvirtasis Lawsono mačas per karjerą, kai jis pelnė 30 arba daugiau taškų.

Tuo tarpu Mineapolio klubas šiame mače vertėsi be traumas besigydančių starto penketo krepšininkų Andrejaus Kirilenkos, Nikola Pekovičiaus bei Kevino Love'o. Komandai taip pat negalėjo padėti Brandonas Roy, Chase'as Budingeris ir Malcolmas Lee.

„Nuggets“: Ty Lawsonas 32, Corey Breweris 15, Andre Iguodala 11, Danilo Gallinari 11 (6 rez. perd.).

„Timberwolves“: Mickaelis Gelabale 19, Jose Barea 15, Derrickas Williamsas 13, Ricky Rubio 11.