Buriavimo čempionate pirmauja „Raganosio“ įgula

Kauno mariose įvykusį ketvirtąjį RS-280 buriavimo čempionato ASUS taurei laimėti etapą laimėjo jachta „Arabela“.

Kapitono Raimondo Šiugždinio vadovaujama įgula keturis plaukimus iš penkių baigė antra ir vieną - pirma. Čempionato lyderiai - „Raganosio“ jachtos buriuotojai, vadovaujami kapitono Sauliaus Pajarsko - laimėjo pirmuosius du plaukimus, du kartus finišavo trečioje vietoje ir vieną kartą buvo penkti. Surinkę 13 baudos taškų, ketvirtajame čempionato etape jie užėmė antrąją vietą. Trečiąją vietą užėmė kapitono Tauro Rymonio vadovaujama jachta „Levante“, kuri per penkis plaukimus surinko 15 baudos taškų. Jachta „RA“, vadovaujama kapitono Gintauto Kalaušio, laimėjo paskutinį plaukimą, o etape užėmė ketvirtąją vietą.

Po keturių plaukimų čempionato ASUS taurei laimėti lydere liko „Raganosio“ įgula (26 baudos taškai), kuri septyniais taškais lenkia „Arabelos“ buriuotojus. Trečioje vietoje - „Levante“ su 44 baudos taškais.

Penktasis RS-280 buriavimo čempionato etapas vyks liepos 23-25 dienomis Kuršių mariose. Tai kartu bus ir tradicinės RS-280 taurės varžybos. Šį etapą sudarys net 9 plaukimai.

Šiame straipsnyje: buriavimasRS-280