„Bundesliga“: 9 įvarčių fiestoje Vokietijoje triumfavo„Schalke“

Po žiemos pertraukos į Vokietiją vėl grįžo „Bundesliga“ varžybos. Vokietijos čempionatas grįžo su trenksmu, nes šios dienos mače buvo įmušti net devyni įvarčiai. Gelzenkircheno „Schalke“ rezultatu 5-4 įveikė „Hannover“ ekipą.

Pirmojo mačo įvarčio žiūrovai laukė beveik visą kėlinį.Visgi 44 minutę „Schalke“ sugebėjo įmušti įvartį, o jį pelnė Jeffersonas Farfanas.

Antrą kėlinį Gelzenkircheno klubas taip pat pradėjo aktyviau. Neilgai trukus klubas įmušė dar vieną įvartį. Po Lewiso Holtby perdavimo įvartį pelnė Julianas Draxleris.

Visgi „Hannover“ klubas nesiruošė pasiduoti. 55 minutę komandai pavyko sušvelninti rezultatą, kai po rikošeto kurozišką įvartį įmušė Sergio Pinto, o dar po keturių minučių rezultatą išlygino Szabolczas Huszti.

Į šiuos du įvarčius „Schalke“ atsakė savo dviem įvarčiais. 64 minutę klubą vėl į priekį išvedė Marco Hogeris, o dar po trijų minučių dviejų įvarčių pranašumą atstatė Ciprianas Marica.

Visgi „Hannover“ po minutės ir vėl sušvelnino rezultatą. Antrą savo įvartį įspūdingu smūgiu įmušė Szabolczas Huszti.

Po šių apsikeitimų įvarčiais žaidimas kiek aprimo, tačiau rungtynių pabaigoje vartininkai ir vėl turėjo traukti kamuolį iš savo vartų. 88 minutę „Schalke“ sugebėjo išnaudoti puikią kontrataką. J.Farfanas labai greiai išsiveržė į priekį ir atliko perdavimą Lewisui Holtby, kuris kamuolį pasiuntė į tuščius vartus.

Tačiau jau per pridėtą teisėjo laiką įspūdingu smūgiu per save įvartį įmušė svečių puolėjas Mame Biramas Dioufas ir vėl sušvelnino rezultatą. Visgi šis mačo įvartis jau ir buvo paskutinis, taigi devynių įvarčių trilerį laimėjo „Schalke“ ekipa.

Po šios pergalės Gelzenkircheno klubas bent jau laikinai su 28 taškais pakilo į penktą vietą, o „Hannover“ ekipa su 23 taškais liko vienuoliktoje pozicijoje.

Šiame straipsnyje: SchalkeBundesligavokietija