„Bulls“ šventė pergalė po trijų pratęsimų (rezultatai)

Nate‘as Robinsonas per ketvirtąjį kėlinį pelnė 23 taškus, o Čikagos „Bulls“ klubas iškovojo pergalę po trijų pratęsimų.

Tomo Thibodeau auklėtiniai namie 142:134 (25:26, 33:29, 18:29, 35:27, 10:10, 6:6, 15:7) palaužė Bruklino „Nets“ krepšininkus.

„Bulls“ klubas serijoje pirmauja 3–1 ir kitos bei galbūt paskutinės rungtynės bus žaidžiamos Brukline.

Likus žaisti keturias minutes komandas skyrė 14 taškų, tačiau tada savo šou pradėjo N.Robinsonas. Jis pelnė dvylika mačo taškų paeiliui, o paskutinę minutę rezultatą dvitaškiu išlygino Carlosas Boozeris (109:109).

Vėliau abi komandos apsikeitė po sėkminga ataka ir „Nets“ dar turėjo 23 sekundes, bet per jas nieko nesukūrė ir ekipoms teko žaisti pratęsimą.

Jame likus žaisti dvi sekundes „Bulls“ į priekį dvitaškiu išvedė N.Robinsonas, o Joe Johnsonas su sirena išplėšė antrąjį pratęsimą.

Šiame pratęsime paskutiniuosius taškus likus žaisti 48 sekundes pelnė Brookas Lopezas, kuris pataikė vieną baudą (127:127). Po to nė vienas klubas nepasižymėjo.

Trečiajame pratęsime „Bulls“ po Jimmy Butlerio ir C.Boozerio taškų pirmavo 133:128. Per likusias tris minutes skirtumas tarp komandų daugiau nei per tris taškus sumažėjęs nebuvo.

Rungtynių dėl asmeninių pražangų nebaigė trys „Bulls“ žaidėjai – N.Robinsonas, Joakimas Noah ir Tajus Gibsonas. Dar du žaidėjai turėjo penkias asmenines pražangas.

„Bulls“: Nate‘as Robinsonas 34 (11/16 dvit., 3/7 trit., 3/3 baud., 6 praž.), Carlosas Boozeris 21 (8 atk. kam.), Kirkas Hinrichas 18 (14 rez. perd.), Jimmy Butleris 15, Luolas Dengas ir Joakimas Noah (13 atk. kam., 6 praž.) po 15, Tajus Gibsonas 10 (6 praž.), Nazr Mohammedas 9.

„Nets“: Deronas Williamsas 32 (6/14 dvit., 5/11 trit., 5/7 baud., 10 rez. perd.), Brookas Lopezas 26 (11 atk. kam.), Joe Johnsonas 22, Geraldas Wallace‘as 17 (6 praž.), Reggie Evansas 15 (13 atk. kam.), Andray Blatche‘as 13.

„Clippers“ užbuksavo

Marcas Gasolis ir Zachas Randolphas pelnė 24 taškus, o jų vedama Memfio „Grizzlies“ komanda išlygino serijos rezultatą.

Ji namuose 104:83 (33:25, 13:22, 25:20, 33:16) sutriuškino Los Andželo „Clippers“ krepšininkus.

Serijos rezultatas tapo 2–2 ir kitos rungtynės bus žaidžiamos Los Andžele.

Trečiajame kėlinyje pirmaujanti komanda keitėsi dešimt kartų, tačiau Lionelio Hollinsoauklėtiniai atitrūko paskutiniame ketvirtyje, kada jį pradėjo spurtu 19–5 ir savo turėtą keturių taškų persvarą padidino iki 18 (90:72).

Šeimininkai kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 45:28 ir pataikė 51 proc. savo metimų (39/77). Jie antraisiais šansais pelnė 22 taškus, o „Clippers“ – 2.

„Dabar turėsime sugrįžti namo ir būsime pasiruošę kitam mačui. Nėra jokių klausimų, kad vėl žaisime kaip serijos pradžioje“, – sakė „Clippers“ treneris Vinny Del Negro.

„Grizzlies“: Zachas Randolphas (11/17 dvit., 2/4 baud., 9 atk. kam.) ir Marcas Gasolis (9/14 dvit., 6/7 baud., 13 atk. kam.) po 24, Tayshaunas Prince‘as ir Mike‘as Conley po 15, Tony Allenas ir Quincy Pondexteris po 10.

„Clippers“: Blake‘as Griffinas (7/13 dvit., 5/5 baud., 10 atk. kam.) ir Chrisas Paulas (6/10 dvit., 1/3 trit., 4/5 baud.) po 19, Jamalas Crawfordas 12, Ericas Bledsoe 9.

„Hawks“ tiesiasi

Pirmąją pergalę NBA atkrintamosiose iškovojo Atlantos „Hawks“, kuri namuose 90:69(27:14, 27:16, 21:19, 15:20) neturėjo vargo su Indianos „Pacers“ ir sušvelnino serijos rezultatą 1–2.

„Hawks“ ekipa dominavo per pirmus du ketvirčius, po kurių pirmavo 54:30. Ji per pirmą mačo pusę praleido mažiausiai taškų per komandos istoriją atkrintamosiose.

Atlantos klubas „Pacers“ savo arenoje nugalėjo 12 kartą iš eilės.

Šeimininkai antrąjį kėlinį pradėjo laimėta atkarpa 16–4, po kurios jų persvara siekė 25 taškus (43:18). „Hawks“ toliau iniciatyvos nepaleido ir vienu metu ji priekyje buvo 28 taškais.

Indianapolio klubas pataikė vos 27 proc. savo metimų (22/81) ir prarado 22 kamuolius.

„Mes esame labai jauna komanda. Kartais klubo augimas gali būti skaudus. Mes tau jaučiame, tačiau iš to pasimokome ir tampame geresniais“, – sakė „Pacers“ trenerisFrankas Vogelis.

„Hawks“: Alas Horfordas 26 (12/20 dvit., 2/4 baud., 16 atk. kam.), Joshas Smithas 14, Jeffas Teague 13, Devinas Harrisas 8, Ivanas Johnsonas ir Anthony Toliveris po 7.

„Pacers“: Davidas Westas 18 (7/14 dvit., 4/4 baud.), Paulas George‘as 16 (9 atk. kam.), Geraldas Greenas 10, Roy Hibbertas 8 (9 atk. kam.).

Šiame straipsnyje: Nate'as RobinsonasBullsNBA