Bosnija ir Hercegovina iškovojo svarbų tašką prieš kroatus

Labai svarbią pergalę C grupėje iškovojo Bosnijos ir Hercegovinos (2/2) rinktinė, kuri po atkaklios kovos 92:80 (28:28, 15:8, 21:23, 28:21) palaužė Kroatijos (2/2) krepšininkų pasipriešinimą.

Pirmąjį mačo kėlinį komandos žaidė taškas į tašką (28:28). Antrame ketvirtyje didelį kėlinio dalį komandos žaidė apylygiai, vis dėlto kėlinio pabaigoje, po Mirzos Teletovičiaus baudos metimų, Bosnija ir Hercegovina įgijo 7 taškų persvarą - 43:36.

Po pertraukos kroatai niekaip negalėjo priartėti arčiau varžovų, o po Damiro Markotos paskutinę sekundę pataikyto dvitaškio Kroatijos deficitas prieš lemiamą kėlinį buvo 5 taškai - 59:64.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje bosniai laimėjo atkarpą 9:2 ir įgijo jau 13 taškų pranašumą - 74:61. Kėliniui įpusėjus kroatų deficitas siekė 9 taškus - 67:76. Per likusį laiką Kroatija nors ir bandė dar persverti mačo eigą vis dėlto to padaryti nepavyko, o Bosnija ir Hercegovina iškovojo labai svarbią pergalę - 92:80.

Bosnija ir Hercegovina: Mirza Teletovičius 26 (9 atk. kam.), Henry Domercantas 23 (7 atk. kam.), Kenanas Bajramovičius 12, Goranas Ikoničius 10.

Kroatija: Ante Tomičius 23, Bojanas Bogdanovičius 16, Krunoslavas Simonas 11, Marko Popovičius 10.

Šiame straipsnyje: Eurobasket