„Blackhawks“ klubas pratęsė pergalių seriją NHL čempionate

Ketvirtą pergalę iš tiek pat galimų Šiaurės Amerikos Nacionalinėje ledo ritulio lygoje (NHL) iškovojo Čikagos „Blackhawks“ (8 tšk.) klubas.

Vienvaldė Vakarų konferencijos lyderė „Blackhawks“ ekipa ketvirtadienį svečiuose po pratęsimo 3:2 (0:1, 1:1, 1:0, 1:0) nugalėjo penktoje pozicijoje Vakaruose esančią Dalaso „Stars“ (5 tšk.) komandą.

„Stars“ ledo ritulininkai sėkmingiau pradėjo susitikimą ir paskutinę pirmo kėlinio sekundę po Loui Erokssono (19:59) įvarčio išsiveržė į priekį. Antrajame kėlinyje Ray Whitney(30:41) rezultatą padvigubino, tačiau tai buvo viską, ką pavyko pasiekti šeimininkams.

Antrajame kėlinuke rezultatą sušvelnino Patrickas Sharpas (35:57), o trečiajame Jonathanas Toewsas (54:07) jį išlygino. Pergalingą įvartį pratęsime pelnė Marianas Hossa (61:41).