Bėgikė E.Balčiūnaitė pagerino šalies rekordą

Sėkmingai Portugalijos uždarų patalpų klubų lengvosios atletikos čempionate startavo trys Lietuvos atstovės.

Eglė Balčiūnaitė 400 m bėgimo finale nuotolį įveikė per 53,47 sekundės ir ne tik tapo nugalėtoja, bet ir 0,18 sekundės pagerino nuo 1983 metų Anai Ambrazienei priklausiusį Lietuvos rekordą.

Finale E. Balčiūnaitė aplenkė prizininkėmis tapusias portugales Patricią Lopez (55,36 sek.) ir Verą Barbosą (55,68 sek.).

60 m sprintą laimėjo ir Lina Grinčikaitė. Ji distanciją nubėgo per 7,34 sekundės. Antrą ir trečią vietas užėmė portugalės Sonia Tavares (7,45 sek.) bei Eva Vital (7,57 sek.).

Pajėgių sportinio ėjimo atstovių kompanijoje antrą vietą užėmę geriausią sezoną rezultatą šalyje pasiekusi Kristina Saltanovič. Ji 3000 m nužingsniavo per 13 minučių 5,47 sekundės ir į priekį praleido tik portugalę Verą Santos (12:32,11).
Trečia finišavo dar viena Portugalijos sportininkė Maribel Goncalves (13:36,30).

Šiame straipsnyje: bėgimasEglė Balčiūnaitė