Be incidentų neapsiėjusiame mače „Panathinaikos“ apgynė Graikijos čempionų titulą

Devintą kartą iš eilės Graikijos čempionų titulą iškovojo Atėnų "Panathinaikos" krepšininkai. Ketvirtosiose finalo serijos rungtynėse Željko Obradovičiaus auklėtiniai 101:94 namuose po pratęsimo pranoko Pirėjo "Olympiacos".

Serijoje iki trijų pergalių "žalieji" šventė pergalę rezultatu 3:1.

Įdomu, kad likus žaisti kiek daugiau nei pusę minutės Theodoros Papaloukas baudų metimais turėjo galimybę išvesti komandą į priekį (82:83), tačiau patyręs įžaidėjas prametė abi baudas. Neapgalvotos "Panathinaikos" atakos nedavė vaisių, o prie baudų metimo linijos likus 20 sek. stojo Loukas Mavrokefalidis. Aukštaūgis realizavo vieną baudą iš dviejų ir išlygino rezultatą - 83:83. Paskutinėmis sekundėmis Romainas Sato galėjo išplėšti pergalę, bet jo tritaškis skriejo pro šalį.

Pratęsimui įpusėjus rezultatas buvo lygus (88:88), tačiau "Panathinaikos" spurtavo 9:0 ir smeigė paskutinį vinį į amžinų priešininkų karstą.

Įdomu, kad kai liko žaisti 4 sek. ir mačo baigtis jau buvo aiški, po taiklaus Vassilio Spanoulio tritaškio beveik iš aikštės vidurio komandos gerbėjai nesulaukė finalinės sirenos ir subėgo į aikštę. Teisėjai liepė atitinkamai užbaigti rungtynes, todėl prireikė kelių minučių išvaryti pašalinius aikštėje atsidūrusius asmenis.

Ne gana to, "Olympiacos" žaidėjams einant į tunelį, vedantį į rūbines, kai kurie "Panathinaikos" sirgaliai bandė užpulti "raudonųjų" krepšininkus.

Nugalėtojams Mike'as Batiste'as (11 atk. kam.) ir Antonis Fotsis pelnė po 22, Nickas Calathesas (11 rez. perd.) - 16, Kostas Kaimakoglou - 11 taškų.

Pralaimėjusiems V.Spanoulis surinko 18, I.Bourousis (10 atk. kam.) - 16, L.Mavrokefalidis - 12, Giorgos Printezis - 11 taškų.

Šiame straipsnyje: Panathinaikos