„Bayern“ negailestingai 6:1 pažemino „Werder“ (rezultatai)

Brėmeno „Werder“ klubas šiame ture vyko į Miuncheną kur bandė mesti iššūkį šio sezono lyderiui „Bayern“ klubui. Visgi „Werder“ iš Miuncheno grįžo sutriuškintas rezultatu 6-1.

„Bayern“ klubas nuo pat pirmos minutės turėjo kamuolio kontrolę ir neskubėdamas kūrė pozicines atakas, tačiau „Werder“ klubas labai sėkmingai gynėsi ir per pirmas 20 minučių prie jų vartų rimtas pavojus nebuvo kilęs.

Sužaidus kiek daugiau nei 20 minučių gerą šansą pasižymėti turėjo Mario Gomezas, tačiau puolėjo smūgį blokavo varžovų gynėjas. Kitoje aikštės pusėje Manuelis Neueris atlaikė Marko Arnautovičiaus smūgį.

Visgi 25 minutę „Bayern“ išsiveržė į priekį. Po puikaus komandos kapitono Philippo Lahmo perdavimo įvartį iš labai arti pelnė olandas Arjenas Robbenas.

Po keturių minučių Miuncheno klubas įmušė dar vieną įvartį. Šį kartą A.Robbenas perdavė kamuolį į baudos aikštelę ir ten buvęs Javier Martinezas smūgiu galva pasiuntė kamuolį į vartus.

„Bayern“ likusį kėlinio laiką ir toliau buvo geresnė komanda. Bavarai ir toliau daug ilgiau kontroliavo kamuolį, tačiau iki pertraukos jie pasižymėti daugiau nesugebėjo.

Visgi kėlinio pabaigoje „Bayern“ įgavo kiekybinį pranašumą, nes „Werder“ narys Sebastianas Prodlas už paskutinės vilties pražangą gavo raudoną kortelę.

Antrąjį kėlinį „Bayern“ pradėjo dar aktyviau ir greitai kamuolys trečią kartą atsidūrė „Werder“ komandos vartuose. Šį sykį nesėkmingai sužaidė gynėjas Theodoras Gebre Selassie, nuo kurio kojos kamuolys ir įskrido į vartus.

Turėdamas vienu žaidėju daugiau, „Bayern“ net nemąstė apie žaidimo tempo sumažinimą. Buvo viskas atvirkščiai ir jau 52 minutę Mario Gomezas po puikaus Francko Ribery perdavimo įmušė ketvirtą mačo įvartį.

„Werder“ buvo pradėtas triuškinti, o „Bayern“ toliau kūrė progą po progos. Visgi 58 minutę svečiai iš Brėmeno sugebėjo nuginkluoti M.Neuerį. Gan ilga „Werder“ ataka užsibaigė tiksliu Kevino de Bruyne įvarčiu.

Tačiau šis įvartis antro kvėpavimo „Werder“ klubui nesuteikė. Aikštėje ir toliau vyko „Bayern“ dominavimas. Ilgą laiką klubui nesisekė įmušti penktojo mačo įvarčio, tačiau 86 minutę jis buvo įmuštas. Po gražios atakos savąjį įvartį pelnė Franckas Ribery.

Tai dar nebuvo pabaiga. 89 minutę „Werder“ vartininkas net šeštą kartą kamuolį traukė iš savų vartų, kai antrą kartą šiame mače pasižymėjo M.Gomezas. Jam tikslų perdavimą atliko A.Robbenas.

Daugiau bavarai įmušti įvarčių nespėjo, tačiau šių šešių komandos įvarčių ekipos sirgaliams turėjo užtekti su kaupu. Tuo metu svečiai iš Brėmeno aikštę turėjo palikti žemai nuleistomis galvomis.

szólj hozzá: Bayern vs Werder Bremen 6:1 GOALS HIGHLIGHTS