„Bayern“ iškopė į Vokietijos taurės ketvirtfinalį

Antradienį ketveriomis rungtynėmis prasidėjo 2011-2012 metų sezono Vokietijos futbolo taurės turnyro aštuntfinalio etapas.

Turnyro favoritas bei šalies elito pirmenybių lyderis Miuncheno „Bayern“ klubas svečiuose 2:1 (0:1) nugalėjo antrojo diviziono „VfL Bochum“ vienuolikę bei iškopė į ketvirtfinalį. Aikštės šeimininkai pirmavo po Giovannio Federico (26 min.) įvarčio. Antrojo kėlinio pradžioje rezultatą išlygino Tonis Kroosas (52 min.), o pergalingo įvarčio autoriumi mačo pabaigoje (90+1 min.) tapo Arjenas Robenas.

Turnyro ketvirtfinalyje žais ir šalies čempionė Dortmundo „Borussia“ ekipa, išvykoje po baudinių serijos 5:4 privertusi pasiduoti antrosios lygos Diuseldorfo „Fortuna“ komandą. Normalus rungtynių laikas bei pratęsimas nugalėtojo neišaiškino - 0:0.

Likusių antradienio Vokietijos futbolo taurės turnyro aštuntfinalio rungtynių rezultatai (skliaustuose - lyga, kurioje rungtyniauja klubas):

„Nurnberg“   - „Greuther Fuerth“ (II)     0:1 (0:1)

„Hoffenheim“ - „Augsburg“                 2:1 (1:1)

Likusios ketverios Vokietijos futbolo taurės turnyro aštuntfinalio rungtynės bus žaidžiamos trečiadienį.

Šiame straipsnyje: BayernVokietijos taurė