„Barcelona" tapo vienvalde Ispanijos futbolo pirmenybių lydere

Septintąją pergalę Ispanijos futbolo pirmenybių aštuntajame ture iškovojo dvidešimties komandų turnyro lyderė šalies vicečempionė „Barcelona„, šeštadienį svečiuose 5:4 (4:2) įveikusi tik aštuonioliktojoje pozicijoje esančią La Korunjos „Deportivo“ (6 tšk.) ekipą.

Beje, svečiai nuo 49 minutės žaidė be pašalinto iš aikštės Javier Mascherano.

Tris įvarčius nugalėtojams pelnė Lionelis Messi (18, 43 ir 77 min.), po vieną - Jordis Alba (3 min.) ir Tello (8 min.), o šeimininkų gretose dusyk pasižymėjo Pizzis (26 min. iš 11 m baudinio ir 47 min.), po kartą - Alexas Bergantinos (37 min.) bei Jordis Alba (79 min. į savo vartus).

Po šios pergalės „Barcelona“ futbolininkai turi 22 taškus ir trimis lenkia antroje vietoje likusį Madrido „Atletico“ klubą.

Trečiojoje pozicijoje su 17 taškų liko „Malaga“ vienuolikė, namuose 2:1 (1:1) įveikusi į devintąją vietą smuktelėjusią Valjadolido „Real“ (10 tšk.) ekipą.

Svečiai pirmavo po Manucho (9 min.) įvarčio, tačiau Isco (37 min.) dar iki pertraukos išlygino rezultatą, o pergalingą įvartį įmušė Joaquinas (88 min.), kuris prieš kelias minutes (85 min.) nerealizavo 11 m baudinio.

Susitikimą svečiai baigė be jau minėto Manucho, kuriam 81 minutę buvo parodyta raudona kortelė.

Trečiąją pergalę per paskutiniąsias ketverias rungtynes iškovojo ir su 14 taškų į ketvirtąją poziciją pakilo čempiono titulą ginantis Madrido „Real“ klubas, savo aikštėje 2:0 (1:0) nugalėjęs tryliktojoje vietoje atsidūrusią Vigo „Celta“ (9 taškai) komandą.

Po įvartį į svečių vartus įmušė Gonzalo Higuainas (11 min.) ir Cristiano Ronaldo (67 min.).

Ketvirtosiose šeštadienio rungtynėse „Valencia“ (8 vieta - 11 tšk.) futbolininkai namuose 3:2 (1:2) įveikė Bilbao „Athletic“ (16 vieta - 8 taškai) ekipą, kurioje iš aikštės buvo pašalintas Anderis Herrera (67 min.).

Šeimininkų gretose įvarčiais pasižymėjo Roberto Soldado (26 min. iš 11 m baudinio), Alberto Costa (88 min.) ir Nelsonas Haedo Valdezas (90 min.), o abu įvarčius svečiams pelnė Adurizas (19 ir 30 min.).

Ispanijos futbolo čempionato turnyro lentelė (vieta, klubas, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. "Barcelona"               8 7 1 0 24:11 22
2. Madrido "Atletico"        7 6 1 0 18:8  19
3. "Malaga"                  8 5 2 1 13:5  17
4. Madrido "Real"            8 4 2 2 16:7  14
5. "Real Betis"              7 4 0 3 12:13 12
6. Maljorkos "Real"          7 3 2 2  8:6  11
7. "Sevilla"                 7 3 2 2  8:7  11
8. "Valencia"                8 3 2 3 11:11 11