„Barcelona“ artimiausią varžovą lenkia jau 11 taškų

Ispanijoje sekmadienį buvo sužaisti keturi XIX turo „La Liga“ mačai. Šiame ture šeštadieniniu Madrido „Real“ kluptelėjimu pasinaudojo „Barcelona“ klubas, kuris svečiuose 3-1 įveikė „Malaga“.

„Barcelona“ šiame sezone yra geriausiai puolanti Ispanijos ekipa, o „Malaga“ – geriausiai besiginanti. Visgi net namų aikštė nepadėjo „Malaga“ ekipai apsiginti nuo katalonų puolimo.

„Barcelona“ ekipa, tradiciškai, daug ilgiau valdė kamuolį ir aikštėje atrodė pavojingiau. Įpusėjus pirmajam kėliniui, po varžovų klaidos, „Barca“ lyderis Lionelis Messi išvedė savo ekipą į priekį. Daugiau įvarčių pirmojoje mačo dalyje nebuvo.

Visgi „Barcelona“ savo pranašumą įtvirtino jau pirmo kėlinio pradžioje. Antrą mačo įvartį 50 minutę įmušė saugas Cescas Fabregasas.

Sužaidus dar apie pusvalandį katalonai išnaudojo dar vieną progą. Šį kartą pasižymėjo jaunasis komandos saugas Thiago Alcantara, kuris aikštėje pasirodė po keitimo.

„Malaga“ klubui visgi pavyko įmušti garbės įvartį. 89 minutę puikiu baudos smūgiu pasižymėjo Diego Buonanotte.

Po šios pergalės, „Barcelona“ prieš trečioje vietoje esantį Madrido „Real“ pirmauja jau ant 18 taškų. Tuo metu antroje vietoje esantis Madrido „Atletico“, kuris šiandien 2-0 įveikė „Zaragoza“ ekipą, nuo „Barcos“ atsilieka 11 taškų ir savo sąskaitoje turi 44 taškus.

Vakar pergalę rezultatu 2-0 iškovojo ir Sevilijos „Real Beits“, kuris įveikė Valensijos „Levante“. „Betis“ po šios pergalės su 34 taškais pakilo į ketvirtą vietą, taip „Malaga“ klubą nustumdamas į penktą poziciją.

Šiame straipsnyje: BarcelonaMalagaPrimera