Baltijos šalių stalo teniso čempionai - Lietuvos vyrai ir Estijos moterys

Joniškyje įvykusiame Baltijos šalių stalo teniso čempionate aukso medalius iškovojo Lietuvos vyrai ir Estijos moterys.

Mūsų šalies vyrų 1-ajai komandai, įveikusiai estus ir latvius, atstovavo Alfredas Udra, Tomas Mikutis ir Matas Vilkas. Europos stalo teniso čempionate, kuris vyks rugsėjo 11-19 d., prie komandos prisijungs ir Lietuvos čempionas Kęstutis Žeimys, kuris Baltijos šalių čempionate nedalyvavo. Antri liko estai, trečiąją vietą užėmė Lietuvos 2-oji komanda - Arnoldas Domeika, Paulius Gūra ir Ignas Navickas.

Lietuvos moterų 1-oji ekipa, kuriai atstovavo Ramunė Armonaitė, Martyna Sidabraitė ir Ingrida Preidžiūtė, iškovojo sidabro medalius. Pajėgiausios mūsų stalo tenisininkės - Rūta Paškauskienė, Lina Misikonytė, Eglė Stuckytė ir Ieva Jucevičiūtė - Europos čempionatui rengėsi treniruočių stovyklose bei turnyruose Vokietijoje, Prancūzijoje ir Belgijoje. Trečiąją vietą Baltijos šalių čempionate užėmė Latvijos rinktinė.

Asmeninėse varžybose aukso medalį iškovojo 15-metė panevėžietė I.Preidžiūtė, finale 4:0 nugalėjusi estę Mariną Sirel. Vyrų turnyrą laimėjo šilutiškis M.Vilkas, finale 4:2 nugalėjęs Valdą Martinkų. Dėl trečiosios vietos kovojo A.Domeika ir Marius Bučys, susitikimą 3:0 laimėjo A.Domeika.

Šiame straipsnyje: paškauskienėStalotenisas