„Baltica“ tapo vienvaldžiu diviziono lyderiu

Septintą pergalę devintose Jaunimo ledo ritulio B lygos (MHL B) rungtynėse iškovojo bei vienvaldžiu septynių komandų Vakarų diviziono lyderiu tapo Vilniaus "Baltica" (21 tšk.) klubas.

Sekmadienį sostinės „Baltica“ ledo ritulininkai namuose 5:1 (2:0, 1:1, 2:0) ketvirtojoje pozicijoje su 10 taškų esančią Rygos „Juniors“ (Latvija) ekipą.

Tai buvo trečiasis komandų tarpusavio mačas Vilniuje. Ketvirtadienį „Baltica“ svečiams pralaimėjo 2:4 (1:2, 0:1, 1:1), o šeštadienį pasiekė revanšą rezultatu 5:3 (2:0, 0:2, 3:1).

Sekmadienio rungtynėse įvarčius aikštelės šeimininkams pelnė Miroslavas Božikas (4:40), Leonidas Kozlovas (11:16 bei 28:50), Vadimas Chvolesas (43:58) ir Borisas Reižekas (44:20).

Vienintelio įvarčio autorius rygiečių gretose - Arturas Ševčenka (25:29).

„Rungtynės mums pavyko. Pranokome varžovus greičiu ir jėga. Buvo kilę problemų antrajame kėlinyje, bet po kelių nesėkmingų minučių susigrąžinome iniciatyvą“, - po rungtynių pažymėjo „Baltica“ vyriausiasis treneris Dmitrijus Medvedevas.

Trečiajame kėlinyje vilniečiai akivaizdžiai dominavo aikštelėje, bet dvikovai baigiantis „Baltica“ ritulininkai be reikalo įkaitino aistras. Romanas Pantiuchovas ir Andrejus Židkovas už nesportišką elgesį gavo 10 minučių baudas.

„Lietuvos komanda labiau norėjo laimėti ir rungtyniavo galingiau. Galima tik pasidžiaugti, jog jūsų šalyje suburta tokio lygio ledo ritulio ekipa. Galiu pasakyti, jog nustebino tiek žiūrovų tribūnose. Manau, kad jų bus dar daugiau, nes “Baltica„ turi didelį potencialą“, - kalbėjo svečių komandos vyriausiasis treneris Aigaras Ciprusas.

Artimiausios trejos vilniečių rungtynės čempionate vyks išvykoje - Maskvos srities Odincovo mieste su OGI komanda spalio 22, 23 ir 25 dienomis.

HC „Baltica“ klubą sudaro perspektyvūs 16-21 metų amžiaus ledo ritulininkai iš Lietuvos, Lenkijos, Slovakijos, Danijos bei Rusijos.

Elitinėje MHL lygoje žaidžia 32 klubai iš 29 Rusijos, Baltarusijos, Kazachstano, Latvijos ir Slovakijos miestų, o MHL B lygoje jėgas bando 19 komandų iš aštuoniolikos Rusijos, Kazachstano, Latvijos ir Lietuvos miestų.

Šiame straipsnyje: Balticaledo ritulys