„Baltica“ ledo ritulininkai pavijo MHL Vakarų diviziono lyderį

Penktąją pergalę šeštosiose Jaunimo ledo ritulio B lygos (MHL B) rungtynėse iškovojo antrąją vietą reguliariojo sezono septynių komandų Vakarų divizione užimantis Vilniaus HC „Baltica“ (15 tšk.) ledo ritulio klubas, kuris taškais pasivijo lyderį Penzos „Dizelist“ (Rusija) klubą.

Antradienį vilniečiai svečiuose 6:3 (1:2, 2:0, 3:1) trečią kartą iš eilės nugalėjo šeštąją nesėkmę iš eilės patyrusius diviziono autsaiderius Rygos „Prizma“ (Latvija) ledo ritulininkus.

Šeštadienį rygiečius Vilniaus komanda įveikė 4:1 (0:0, 0:1, 4:0), o sekmadienį - 4:2 (0:1, 2:0, 2:1).

Du įvarčius nugalėtojams antradienį pelnė Vadimas Chvolesas (42:15 ir 56:32), po vieną - Ilja Afanasjevas (16:07), Andrejus Židkovas (321:56), Leonidas Kozlovas (35:04) ir Aimas Fiščevas (58:45 min.).

Įvarčių autoriai aikštelės šeimininkų gretose - Ričardas Berzinis (04:25), Filipas Plostniekas (13:07) ir Ralfas Melderis (48:00).

HC „Baltica“ vyriausiojo trenerio Dmitrijaus Medvedevo teigimu, rungtynėms komanda buvo nusiteikusi tinkamai, bet dvi šiurkščios klaidos prie savų vartų leido varžovams įmušti du įvarčius. Nepaisant to, po minutės pertraukėlės komanda pradėjo žaisti visai kitaip, „įjungė“ kitus greičius net ir esant ženkliam varžovų pranašumui keičiamų žaidėjų penketukų atžvilgiu.

„Priešininkų komanda turi daugiau ritulininkų, o mes rungtyniavome trim penketais. Nors tai pasiteisino, tačiau artimiausiu metu prie komandos prisijungus keliems naujiems žaidėjams, galėsime turėti jau keturis lygiaverčius penketukus“, - susitikimą komentavo D. Medvedevas.

Artimiausios rungtynes HC „Baltica“ spalio 13, 15 ir 16 dienomis Vilniaus Pramogų arenoje žais su ketvirtojoje pozicijoje esančia Rygos „Juniors“ (Latvija, 7 taškai) komanda.

Šiame straipsnyje: Balticaledo ritulysMHL