Baigėsi Europos taurės varžybų grupės etapas

Antradienį baigėsi antrojo pagal pajėgumą Senajame žemyne 2011-2012 metų sezono Europos taurės vyrų krepšinio turnyro pirmasis etapas, po kurio vietas Last 16 turnyre užsitikrino Vilniaus „Lietuvos rytas“, Novo Mesto „Krka“ (Slovėnija), Maskvos srities „Chimki“ (Rusija), Rygos VEF (Latvija), Gravlino-Diunkerio BCM (Prancūzija), Donecko „Doneck“ (Ukraina), Nymburko ČEZ (Čekija), Salonikų „Aris BSA 2003“ (Graikija), Vilerbano „Asvel“ (Prancūzija), Valensijos „Valencia Basket“ (Ispanija), Bandirmos „Banvit“ (Turkija), Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ (Rusija), Sankt Peterburgo „Spartak“ (Rusija), Trevizo „Benetton“ (Italija), Berlyno „Alba“ (Vokietija) ir Podgoricos „Budučnost“ (Juodkalnija) klubai.

Pergalingai grupės varžybas baigė Rimo Kurtinaičio treniruojamas Maskvos srities „Chimki“ (Rusija) klubas, nieko nelėmusioje keturių komandų B grupės turnyro lyderių dvikovoje svečiuose 79:68 (20:11, 15:17, 23:20, 21:20) nugalėjęs antrą vietą užėmusią Ramūno Butauto treniruojama Rygos VEF (Latvija) komanda su Antanu Kavaliausku, kuriai tai buvo trečioji nesėkmė per šešis susitikimus.

A. Kavaliauskas nebuvo registruotas rungtynėms.

Grupės autsaiderių mače Šolė „Basket“ (Prancūzija) krepšininkai namuose 69:66 (10:23, 27:11, 14:17, 18:15) palaužė Salonikų PAOK (Graikija) ekipos pasipriešinimą.

Galutinė B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Maskvos srities „Chimki“ (Rusija)          6  0  480:398

2. Rygos VEF (Latvija)                        3  3  436:444

----------

3. Šolė „Basket“ (Prancūzija)                 2  4  389:428

4. Salonikų PAOK (Graikija)                   1  5  417:452

Ketvirtąją nesėkmę šeštosiose rungtynėse patyrė ir į ketvirtą vietą H grupės turnyre nukrito Giedriaus Gusto Zgoželeco „PGE Turow“ (Lenkija) klubas. Zgoželeco krepšininkai antradienį grupės autsaiderių susitikime svečiuose po dviejų pratęsimų 97:98 (22:21, 23:11, 12:18, 17:24, 11:11, 12:13) nusileido antrąją pergalę iškovojusiai ir trečią vietą užėmusiai Monso „Dexia“ (Belgija) ekipai.

Lietuvio sąskaitoje - 6 taškai, 1 atkovotas ir 1 perimtas kamuolys, rezultatyvus perdavimas, 4 klaidos ir 5 pražangos. Per 20 žaidimo minučių (19:59) G. Gustas pataikė po 1 tritaškį ir dvitaškį ir 3 bei vienintelį baudos metimą.

Grupės lyderių dvikovoje Berlyno „Alba“ (Vokietija) krepšininkai svečiuose 72:57 (20:10, 14:18, 25:18, 13:11) nugalėjo Podgoricos „Budučnost“ (Juodkalnija) komandą.

Galutinė H grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Berlyno „Alba“ (Vokietija)                 5  1  485:421

2. Podgoricos „Budučnost“ (Juodkalnija)       3  3  416:425

----------

3. Monso „Dexia“ (Belgija)                    2  4  445:463

4. Zgoželeco „PGE Turow“ (Lenkija)            2  4  446:483

Kitų neskelbtų šeštojo turo susitikimų rezultatai ir grupių turnyrų lentelės:

A grupė -

Donecko „Doneck“ (Ukraina) - Gravlino-Diunkerio BCM (Prancūzija)       80:68

Zagrebo „Cibona“ (Kroatija) - Jeruzalės „Hapoel“ (Izraelis)            78:86

Galutinė A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Gravlino-Diunkerio BCM (Prancūzija)        5  1  516:430

2. Donecko „Doneck“ (Ukraina)                 5  1  463:442

----------

3. Jeruzalės „Hapoel“ (Izraelis)              2  4  463:493

4. Zagrebo „Cibona“ (Kroatija)                0  6  456:533

D grupė -

Ostendės „Telenet“ (Belgija) - „Valencia Basket“ (Ispanija)            87:83

Vilerbano „Asvel“ (Prancūzija) - Sofijos „Lukoil Academic“ (Bulgarija) 69:68

Galutinė D grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Vilerbano „Asvel“ (Prancūzija)             4  2  459:426

2. Valensijos „Valencia Basket“ (Ispanija)    4  2  487:447

----------

3. Ostendės „Telenet“ (Belgija)               2  4  415:454

4. Sofijos „Lukoil Academic“ (Bulgarija)      2  4  400:434

E grupė -

„Gran Canaria 2014“ (Ispanija) - „Fraport Skyliners“ (Vokietija)       71:58

Bandirmos „Banvit“ (Turkija) - „Lokomotiv-Kuban“ (Rusija)              79:55

Galutinė E grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Bandirmos „Banvit“ (Turkija)               4  2  421:397

2. Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ (Rusija)      4  2  431:399

----------

3. Las Palmaso „Gran Canaria 2014“ (Ispanija) 4  2  416:405

4. Frankfurto „Fraport Skyliners“ (Vokietija) 0  6  362:429

G grupė -

Sankt Peterburgo „Spartak“ (Rusija) - Trevizo „Benetton“ (Italija)     97:77

Miuncheno „Bayern“ (Vokietija) - Zagrebo „Cedevita“ (Kroatija)         80:65

Galutinė G grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Sankt Peterburgo „Spartak“ (Rusija)       6  0  477:401

2. Trevizo „Benetton“ (Italija)              3  3  478:476

----------

3. Miuncheno „Bayern“ (Vokietija)            2  4  404:436

4. Zagrebo „Cedevita“ (Kroatija)             1  5  413:459

Į antrąjį etapą - Last 16 turnyrą - pateko po dvi stipriausios kiekvienos grupės komandos.

Jos antrajame varžybų etape bus suskirstytos į keturias naujas grupes, o du stipriausi klubai pateks į ketvirtfinalį.

Turnyro nugalėtojui be pagrindinio prizo atiteks kelialapis į 2012-2013 metų sezono ULEB Eurolygos vyrų krepšinio turnyrą.


Šiame straipsnyje: Europos taurė

NAUJAUSI KOMENTARAI

  • Skelbimai
  • Pranešk
    naujieną
  • Portalo
    svečias
  • Klausk
    specialisto
  • Diskusijos
  • Orai
  • TV
    programa
  • Pažintys
  • Žaidimai
  • Horoskopai
  • Naujienlaiskis
  • RSS
  • Facebook
  • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių