B grupėje - Pietų Korėja įveikė Graikiją

Šeštadienį buvo sužaistos pirmosios dienos rungtynės, kuriose B grupės mače Pietų Korėja 2-0 įveikė Graikiją.

Pietų Korėja 2 - 0 Graikija
7' [1 - 0] Jung-Soo Lee
52' [2 - 0] Ji Sung Park

Pietų Korėja sužaidus vos septynias minutes jau buvo priekyje, kai Jung-Soo Lee pasinaudojo graikų gynėjų klaidomis, šiems neišmušus kamuolio iš baudos aikštelės, ir iš arti nukreipė kamuolį į vartus.

Chu-Young Parkas kiek vėliau turėjo dar vieną gerą šansą pasižymėti, tačiau tame epizode Graikiją išgelbėjo vartininkas.

Vos prasidėjus antrajam mačo kėliniui Pietų Korėja rezultatą padvigubino - "Man Utd" saugas Ji Sung Parkas laimėjo kovą dėl kamuolio prieš varžovus, atsidūrė vienas prieš vartininką ir nuginklavo jį.

Graikija kiek vėliau atkuto ir surengė kelis pavojingus išpuolius, tačiau Pietų Korėja gana sėkmingai gynėsi ir neleido graikams per daug pagalvoti apie galimybę bent pelnyti vieną įvartį.

Iki pat rungtynių pabaigos rezultatas nepakito ir Pietų Korėja iškovojo pelnytą pergalę.

Šiame straipsnyje: pasaulio futbolo čempionatas