„Australian Open“ čempionė – Viktorija Azarenka

Moterų vienetų „Australian Open“ finale šeštadienį ryte susikovė geriausia pasaulio tenisininkė 23-ejų baltarusė Viktorija Azarenka ir šeštoji planetos raketė 30-metė kinė Na Li. Po trijų setų kovos 4:6, 6:4, 6:3 čempionės titulą iškovojo V.Azarenka.

45 minutes trukusį pirmą setą laimėjo 4:6 laimėjo kinė Na Li.

Antrajame sete V.Azarenkai pavyko atsitiesti. Pirmajame ir trečiajame geimuose ji atliko du breakpointus.

Negana to, baltarusei pirmaujant 3:0, Na Li pasitempė čiurną ir gerokai išgąsdino finalą stebėjusius žiūrovus.

Sulaukusi medicininės pagalbos kinė grįžo į kortą įgavusi magiškų galių – rodės, jog traumos net nebūta. Na Li išlygino rezultatą 4:4. Tačiau antrojo seto pabaigą V.Azarenka sužaidė sėkmingiau - 6:4. Setas truko 58 minutes.

Trečiajame sete kinei ir vėl nesisekė – antrą kartą finale pasisuko tą pačią koją. Ji paėmė dar vieną medicininę pertrauką.

Kinei pritrūko jėgų ir sveikatos. Pergalę 57 minutes trukusiame trečiajame sete 6:3 iškovojo V.Azarenka ir tapo „Australian Open“ čempione.