ATP serijos Monte Karlo turnyre užfiksuotos pirmosios staigmenos

Monake tęsiasi „ATP World Tour Masters“ tarptautinis Monte Karlo vyrų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 2,64 mln. eurų.

Ketvirtadienį vienetų varžybų aštuntfinalyje užfiksuotos pirmosios didžiosios staigmenos - tryliktas pagal skirstymą šveicaras Stanislas Wawrinka 6:1, 6:2 nugalėjo antrąjį reitingą turėjusį škotą Andy Murray'ų, italas Fabio Fognini 6:4, 6:2 įrodė savo pranašumą prieš ketvirtąją raketę čeką Tomašą Berdychą, o suomis Jarkko Nieminenas 6:4, 4:6, 7:6 (7:4) įveikė penktąjį pagal reitingą argentinietį Juaną Martiną Del Potro.

Kiti likę pirmojo aštuntuko žaidėjai iškovojo pergales - praėjusių metų finalininkas bei favoritu laikomas pajėgiausias planetos tenisininkas serbas Novakas Džokovičius 4:6, 6:2, 6:2 privertė pasiduoti argentinietį Juaną Monaco, paskutiniuosius aštuonerius metus Monte Karle triumfavęs trečias pagal reitingą ispanas Rafaelis Nadalis 6:2, 6:4 nugalėjo vokietį Philippą Kohlschreiberį, šeštas pagal skirstymą prancūzas Jo-Wilfriedas Tsonga 6:3, 6:0 sutriuškino austrą Jurgeną Melzerį, o septintoji raketė kitas Prancūzijos atstovas Richardas Gasquet'as 7:5, 6:4 nugalėjo devintąjį reitingą turėjusį kroatą Mariną Čiličių.

Aštuntuoju ketvirtfinalio dalyviu tapo bulgaras Grigoras Dimitrovas, 6:2, 6:4 nepalikęs vilčių vokiečiui Florianui Mayeriui.

Kartu su pagrindiniu prizu vienetų varžybų nugalėtojui atiteks 501 700 eurų čekis bei 1000 ATP klasifikacijos taškų.