„Atletico“ žengė žingsnį Karaliaus taurės finalo link

Ispanijos Karaliaus taurėje sužaistos antrosios pusfinalio rungtynės, kuriuose susitiko vietos Madrido „Atletico“ bei svečiai „Sevilla“ futbolininkai.

Pirmojoje rungtynių dalyje žaidimas vyko apylygiai, tačiau kiek daugiau progų buvo susikūrę „Atletico“ futbolininkai, bet įvarčių pelnyti nepavyko nei vienai komandai.

Antrojo kėlinio pradžioje, 48 minutę, antrą geltoną kortelę prieš save išvydo bei iš aikštės buvo pašalintas „Sevilla“ futbolininkas Emiras Spahičius bei teisėjas skyrė vienuolikos metrų baudinį į svečių vartus, kurį realizavo Diego Costa.

55 minutę tokia pati situacija pasikartojo ir kitoje aikštelės pusėje, kuomet raudoną kortelę prieš save išvydo „Atletico“ ekipos gynėjas Diego Godinas bei mačo arbitras skyrė vienuolikos metrų baudinį į šeimininkų vartus, kurį realizavo Alvaro Negredo.

Laikui bėgant „Atletico“ futbolininkai aikštelėje atrodė kiek geriau ir 71 minutę jie išsiveržė į priekį, kai antrąjį savo įvartį šiame susitikime pelnė puolėjas D.Costa, kuris vėl realizavo vienuolikos metrų baudinį.

Mačo laikui ėmus tiksėti į pabaigą, 85 minutę, „Sevilla“ klubas liko žaisti devyniese, mat iš aikštės dar buvo pašalintas gynėjas Fernando Navarro. Kaip vėliau paaiškėjo, daugiu įvarčių pelnyta nebuvo, tad pergalę 2-1 šventė Madrido klubas ir žengė žingsnį finalo link.

„Atletico Madrid“ 2 - 1 „Sevilla“
48' Emir Spahič („Sevilla“) | |
49' [1 - 0] Diego Costa (11 m)
55' Diego Godin („Atletico Madrid“) | |
56' [1 - 1] Alvaro Negredo (11 m)
71' [2 - 1] Diego Costa (11 m)
85' Fernando Navarro („Sevilla“) | |