„Atletico“ nepasinaudojo proga priartėti prie „Barcelonos“

Ispanijos „La Liga“ čempionate sužaistos dar vienerios intriguojančios 26 turo rungtynės. Galimybe priartėti prie pirmenybių lyderės „Barcelona“ nepasinaudojo Madrido „Atletico“ ekipa, kuri išvykoje nulinėmis lygiosiomis sužaidė su „Malaga“ vienuolike.

Jau pačioje susitikimo pradžioje Andalūzijos komandą į priekį išvesti galėjo Londono „Chelsea“ ekipai priklausantis, bet nuomos pagrindais „Malaga“ klube rungtyniaujantis 19 metų puolėjas Lucasas Piazonas, tačiau pastarojo smūgiuotas kamuolys galva atsidūrė vartininko Thibauto Courtoiso rankose.

Šiame mače svečių gretose ne kartą apie save priminė lyderis Radamelis Falcao, bet visi kolumbiečio bandymai tikslo nepasiekė ir po pirmų 45 minučių rezultatas vis dar buvo 0-0.

Antroje rungtynių pusėje iniciatyvą į savo rankas stengėsi perimti „Atletico“ ekipa. Madrido komandai neretai po varžovų klaidų puolime pavyko sukurti pavojingas kontratakas, kurios, deja, įvarčiais nesibaigė.

Artėjant susitikimo pabaigai aikštėje vaizdas pasikeitė ir vadžias į savo rankas perėmė „Malaga“ ekipa. Pastaroji vis dažniau šturmavo priešininkų komandos vartus, todėl kėlinio pradžioje įsismarkavusiems sostinės klubo futbolininkams teko atsitraukti į gynybą.

Nors prie pagrindinio rungtynių laiko teisėjas pridėjo dvi minutes, per jas rezultatas nepakito. Nuaidėjus arbitro švilpukui, skelbiančiam susitikimo pabaigą, komandos pasidalino po tašką.