„Atletico“ nepasinaudojo galimybe aplenkti „Real“

Ispanijos „La Liga“ čempionate sužaistos centrinės 29 turo rungtynės. Jose po tašką pasidalino Madrido „Atletico“ ir „Valencia“ klubai, kurie pirmoje mačo pusėje pelnę po vieną įvartį išsiskyrė taikiu rezultatu 1-1.

Susitikimas prasidėjo greitais komandų įvarčiais. Penktą minutę pirmąjį įvartį šiame mače pelnė svečių ekipos krašto puolėjas Jonasas, kuriam rezultatyvų perdavimą atliko Joao Pereira.

„Valencia“ klubas ilgai turima minimalia persvara nesidžiaugė ir jau po minutės rungtynėse pusiausvyrą atstatė neabejotinas „Atletico“ komandos lyderis Radamelis Falcao. Kolumbietis puikiai pasinaudojo tiksliu Arda Turano perdavimu ir įmušė įvartį.

Nors pirmoje susitikimo pusėje progų turėjo tiek vienas, tiek kitas klubas, kamuolį ilgiau kontroliavo svečių komandos futbolininkai, kurie užtikrintai kamuolį kontroliavo ir antroje rungtynių dalyje.

Aikštėje vaizdas pasikeitė tik įpusėjus antrajam kėliniui, kai palengva iniciatyvą į savo rankas perėmė šeimininkai. „Atletico“ gretose pastebimai žaidė tiek Diego Costa, tiek įvarčio autorius R.Falcao, bet daugiau šiame susitikime įvarčių neįmušė nė viena ekipa.

Teisėjui paskelbus rungtynių pabaigą, abi komandos pasidalino po tašką. Pergalių neiškovojusios ekipos nepasinaudojo galimybe pagerinti savo pozicijų turnyrinėje lentelėje.

„Atletico“ ekipa, pergalės atveju prieš „Valencia“, būtų dar kartą aplenkusi antroje vietoje žengiantį Madrido „Real“ klubą. Tuo tarpu „šikšnosparniai“ turėjo realią galimybę pavyti ketvirtoje vietoje esantį „Real Sociedad“.

Kitose šios dienos dvikovose pergales šventė Pamplonos „Osasuna“ ir La Korunjos „Deportivo“ klubai. Dar vienerios lygiosios užfiksuotos Barselonoje, kur vietos „Espanyol“ ekipa rezultatyviomis lygiosiomis 2-2 sužaidė su „Real Sociedad“ vienuolike.