A.Sabonį apšmeižusiam rusų žurnalistui lietuviai linki degti pragare

Žinomas Rusijos bulvarinis portalas, paskelbęs, kad Arvydas Sabonis miokardo infarktą patyrė baliuje, kuriame liejosi gėrimai, sukėlė didelį lietuvių pyktį.

Beveik visa Rusijos žiniasklaida, remdamiesi Lietuvos spauda, objektyviai paskelbė informaciją apie rugsėjo 27 dieną Sabonio centre po draugiškų krepšinio rungtynių širdies infarktą patyrusį garsiausią Lietuvos krepšininką.

Tačiau „eg.ru“ žurnalistas Igoris Feinas, vaikydamasis sensacijų, paskelbė, kad A.Sabonis širdies infarktą patyrė vakarėlyje, kuriame liejosi alkoholiniai gėrimai. Esą sudaužęs bokalą, jis be sąmonės nukrito nuo kėdės kavinėje.

Ši informacija supykdė lietuvius, kurie „atakavo“ portalą savo komentarais.

„Kaip jums negėda meluoti. Jis buvo sporto salėje.“ (pasirašė OOO).

„melagystė visa tai.. iš sporto salės jį išvežė...“ (gule).

„Pievas rašote, draugas Igori su žydiška pavarde. Sabonis, žinoma, nėra abstinentas, bet į ligoninę jį išvežė iš sporto salės. Taip, kad nereikia ieškoti sensacijos ten, kur jos nėra“ (lietuvis)

„Skaitau šią nesąmonę ir stebiuosi beširdiškumu (o gal neraštingumu.. net nežinau). Buvo rungtynės tarp komandų, Sabonis stebėjo... išvežė jį būtent iš sporto salės. Nejau viskas, ką rašote, taip “tikra„. Jei taip - man jūsų nuoširdžiai gaila... kaip ir jūsų skaitytojų“. (Rita)

„Igori Feinai, degsi pragare už šmeižtą“ (ttt)

„Ir kam meluoti. Kam nuo to lengviau?“ (Rimas)

„Įdomu buvo paskaityti tokius kliedesius! Fu, nubausti reikia už tokią... Sportininkas buvo salėje, kai įvyko nelaimė, jaunas gi... Ir infarktas buvo... Įstatė jam stentą, praplečiantį kraujagyslę.. Ir viskas... Igori Feinai, o kas atsiprašys už tokią melagystę?“ (Valerija)

„Melagystė!“ (Violeta)

„Gerbiamas, Arvydai, sveikite greičiau, linkime sveikatos. man jūs vienas iš geriausių tarybinių krepšininkų, aš pamenu nuostabų jūsų žaidimą, grįžkite greičiau“ (Vasilij Soldatov)

Pyktį sukėlė šis Igorio Feino rašinys, minėtame portale paskelbtas rugsėjo 28 dieną:

„Vakar vakare vienoje Kauno kavinėje linksminosi triukšminga kompanija su Arvydu Saboniu priešaky. Per daug išgėręs, didysis krepšininkas staiga išbalo, ėmė kažkaip nerangiai masažuoti kairę krūtinės pusę, o po to prarado sąmonę ir nuvirto nuo kėdės.

Nebaigtas gerti alaus bokalas sudužo į šipulius ir sukėlė lengvą sąmyšį kavinėje. Krepšininko draugai iškvietė „greitąją“. Gydytojai atgaivino A. Sabonį, tačiau primygtinai paragino skubiai vykti su jais į ligoninę.

A. Sabonis buvo nuvežtas į Kardiologijos centrą, kur jis iškart buvo pradėtas ruošti operacijai. Preliminari diagnozė buvo tokia pat netikėta, kaip ir įvykis kavinėje: miokardo infarktas. Sutriko kairiojo skilvelio veikla. Operacija truko 4 valandas. Dabar didysis vidurio puolėjas yra reanimacijoje, tačiau gydytojai tikisi, kad viskas bus gerai ir artimiausiomis dienomis A. Sabonis bus perkeltas į Intensyviosios terapijos skyrių“.

Igoris Feinas apie A.Sabonį yra rašęs ir anksčiau. Jis yra biografijos apie Lietuvos krepšininką autorius. Knyga rusų kalba išleista 1988 metais.


Šiame straipsnyje: Arvydas Sabonis

NAUJAUSI KOMENTARAI

...

... portretas
Lietuvos krepšinio federaciją šį žydelį turi paduoti į teismą už įžūlų šmeižtą, pareikalauti milijoninės kompensacijos... Garastai, pasijudink!...

nekenciu ziniasklaidos

nekenciu ziniasklaidos portretas
Nekreipti demesio i tokias rasliavas geriasia bausme.. dabar LT zurnalistai padejo pasiekti to ko jis ir sieke - padidinti savo svetaines lankomuma.

andrius

andrius portretas
Ar cia tas pats Igoris Feinas (Игорь Фейн), kuris 1988 m. parase knyga "Арвидас Сабонис"? Knyga gera. Bet veliau turbut kazkokia juoda kate perbego tarp Sabonio ir Feino. Cia asmeninis to zurnaliugos kerstas
VISI KOMENTARAI 40
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių