A.Palšytė laimėjo varžybas Austrijoje

Lince (Austrija) įvykusiose uždarųjų patalpų lengvosios atletikos varžybose „Gugl Indoor 2010“ moterų šuolius į aukštį laimėjo Airinė Palšytė. Lietuvos sportininkės rezultatas - 1 m 88 cm - antrasis per visą jos karjerą.

„Šiose varžybose nekėliau sau tikslo šturmuoti rekordų, pagrindinė užduotis buvo pačiai sau įrodyti, kad jau esu stabili ties 1 m 90 cm žyma. Šuolį stebėję kolegos sakė, kad atsarga buvo milžiniška. Rekordus pasilieku varžyboms Lietuvoje arba pagrindiniams tarptautiniams startams“, - sakė A.Palšytė.

Trečiąją vietą moterų 60 m barjerinio bėgimo varžybose užėmė Sonata Tamošaitytė - 8,36 sek. Tokį pat rezultatą pasiekė bėgikė iš Dominikos, kuriai fotofinišas lėmė antrąją vietą. Nugalėjo Marina Tomič iš Slovėnijos - 8,27 sek.

Vyrų 60 m bėgimo varžybose Martas Skrabulis B finale buvo šeštas - 6,92 sek.. Tai - 14-oji vieta bendrojoje įskaitoje. Iš viso startavo 45 bėgikai. Kostas Skrabulis 200 m nubėgo per 22,68 sek., bendrojoje įskaitoje tarp 22 dalyvių šis rezultatas - dvyliktas.

Šiame straipsnyje: PalšytėSkrabulisTamošaitytė