Antrosios Danijos ir Austrijos rinktinių pergalės pasaulio jaunimo ledo ritulio pirmenybėse

Slovėnijoje vykstančio pasaulio jaunimo (iki 20 metų) ledo ritulio čempionato I diviziono šešių komandų B grupės turnyre pirmadienį antrąsias pergales iškovojo lyderės - Danijos ir Austrijos ekipos.

Jaunieji Danijos ledo ritulininkai net 12:3 (4:1, 5:1, 3:1) sutriuškino Kroatijos ekipą, o pernai iš šios amžiaus grupės elitinio turnyro iškritusi Austrijos rinktinė 5:2 (0:1, 4:1, 1:0) nugalėjo Kazachstano bendraamžius.

Trečiosiose antrojo turo rungtynėse antradienį Lietuvos jaunimo rinktinė, kurios pagrindą sudaro 17-mečiai ir 18-mečiai, žais su pirmenybių šeimininke Slovėnijos komanda.

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Danija           2 2 0 0 0 19:4  6
2. Austrija         2 2 0 0 0 10:2  6
3. Slovėnija        1 1 0 0 0 11:3  3
4. Lietuva          1 0 0 0 1  0:5  0
5. Kazachstanas     2 0 0 0 2  3:12 0
6. Kroatija         2 0 0 0 2  6:23 0

Į jaunimo pirmenybių elitą pateks tik grupės nugalėtoja, o paskutinę vietą užėmusi komanda kitą sezoną žais