Antroji R.Nadalio pergalė baigiamajame turnyre Londone

Anglijos sostinėje tęsiasi baigiamasis aštuonių geriausių žaidėjų 2010 metų sezono "Barclays ATP World Tour Finals" vyrų teniso turnyras.

Antrąją pergalę vienetų varžybose iškovojo ir vienvaldžiu keturių dalyvių antrajame A grupės lyderiu tapo favoritas iš Ispanijos Rafaelis Nadalis. Pajėgiausias planetos tenisininkas trečiadienį antrajame ture 7:5, 6:2 nugalėjo pirmąją nesėkmę patyrusį bei trečiąjį reitingą turintį serbą Novaką Džokovičių, kuris laimėjo 2008-ųjų metų baigiamąjį turnyrą.

Pirmoje antrojo turo dvikovoje šeštas pagal reitingą čekas Tomašas Berdychas trečiadienį 7:5, 6:3 nugalėjo antrą nesėkmę patyrusį bei su viltimis iškopti į pusfinalį atsisveikinusį autsaiderį amerikietį Andy'į Roddicką.

A grupės turnyro lentelė (vieta, dalyvis, mačai, pergalės, pralaimėjimai, setų santykis, taškai):

1. Rafael Nadal         2 2 0 4:1 2
2. Novak Džokovič       2 1 1 2:2 1
3. Tomas Berdych        2 1 1 2:2 1
4. Andy Roddick         2 0 2 1:4 0

Į pusfinalį pateks du geriausi grupės žaidėjai.

Be pagrindinio prizo, turnyro Londone nugalėtojui atiteks 1,63 mln. JAV dolerių čekis bei 1500 ATP klasifikacijos taškų.