Antroji M.Stankevičiaus komandos pergalė Italijos futbolo pirmenybėse

Antrąją pergalę per penkerias rungtynes Italijos elitinės futbolo lygos (Serie A) iškovojo ir su 8 taškais į septintą vietą dvidešimties komandų turnyre pakilo Mariaus Stankevičiaus Romos „Lazio“ vienuolikė, sekmadienį išvykoje 2:1 (1:1) įveikusi į devintąją poziciją smuktelėjusią „Fiorentina“ (7 tšk.) ekipą.

Lietuvis žaidė visą susitikimą, kuriame šeimininkai pirmavo po Alessio Cerci (8 min.) įvarčio. Tačiau dar iki pertraukos Hernanesas (28 min.) rezultatą išlygino, o pergalingą įvartį antrajame kėlinyje įmušė Miroslavas Klose (83 min.).

Pirmanybių lydere tapo Turino „Juventus“ komanda, namuose 2:0 (0:0) nugalėjusi tik penktioliktoje vietoje esantį šalies čempioną „AC Milan“ (5 tšk.) klubą, kuris rungtynes baigė be pašalinto iš aikštės Kevino-Prince'o Boatengo (89 min.).

Abu įvarčius nugalėtojams pelnė Claudio Marchisio (87 ir 90+3 min.).

Po šios pergalės „Juventus“ futbolininkai turi 11 taškų ir dėl geresnio įvarčių skirtumo lenkia antroje vietoje esančią „Udinese“ vienuolikę, kuri savo aikštėje 2:0 (1:0) nugalėjo autsaiderę „Bologna“ (1 tšk.) ekipą.

Po įvartį į svečių vartus įmušė Medhi Benatia (29 min.) ir Antonio Di Natale (72 min. iš 11 m baudinio).

Taįku nuo lyderių atsilieka trys klubai 0 „Palermo“, „Napoli“ bei „Cagliari“.

Kitų sekmadienio rungtynių rezultatai:

"Parma" - "Genoa"                     3:1 (2:0)
"Parma" - Sebastian Giovinco (29 min. ir 42 min. iš 11 m baudinio), Stefano Morrone (50 min.);
"Genoa" - Rodrigo Palacio (90+3 min. iš 11 m baudinio)
"Palermo" - "Siena"                   2:0 (1:0)
Įvarčiai - Giulio Migliaccio (19 min.), Abel Hernandez (90+4 min. iš 11 m baudinio).
Raudonos kortelės: Federico Balzaretti (55 min. - "Palermo"); Luca Rossettini (90+2 min. - "Siena")
"Cesena" - Veronos "Chievo"           0:0
61 min. Adrianas Mutu ("Cesena") nerealizavo 11 m baudinio.
"Lecce" - "Cagliari"                  0:2 (0:2)
Įvarčiai - Thiago Ribeiro (10 min.), Davide Biondini (40 min.)
"Novara" - "Catania"                  3:3 (0:1)
"Novara" - Marco Rigoni (49 min. iš 11 m baudinio), Takayuki Morimoto (66 min.), Jeda (85 min.);
"Catania" - Nicola Legrottaglie (14 min.), Francesco Lodi (56 min.), Alejandro Gomez (90+1 min.)

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

20."Bologna"          5 0 1 4  2:10  1

P.S. Bergamo „Atalanta“ vienuolikei už reglamento pažeidimus atimti šeši taškai.

Rezultatyviausi čempionato žaidėjai - po 5 įvarčius - Rodrigo Palacio („Genoa“) bei Sebastianas Giovinco („Parma“).