Antrasis turnyro Londone pusfinalio dalyvis - D.Ferreras

Baigiamojo „Barclays ATP World Tour Finals“ sezono teniso turnyro, kuriame dalyvauja aštuoni geriausi pasaulio tenisininkai, antruoju vienetų varžybų pusfinalio dalyviu tapo antrą pergalę iškovojusi penktoji raketė 29-erių metų ispanas Davidas Ferreras.

Keturių dalyvių A grupės antrojo rato mače trečiadienio vakarą D. Ferreras per 75 minutes 6:3, 6:1 sutriuškino favoritą 24-erių metų serbą Novaką Džokovičių.

Pirmą pergalę A grupės antrojo rato mače iškovojo septintas pagal reitingą 26-erių metų čekas Tomašas Berdychas, trečiadienį 2:6, 6:3, 7:6 (8:6) įveikęs metais vyresnį serbą Janko Tipsarevičių, kuris šiame turnyre pakeitė dėl traumos žaisti negalintį 24-erių škotą Andy'į Murray'ų.

Pirmuoju pusfinalio dalyviu tapo pergalingai B grupėje žaidžiantis bei šeštojo turnyro nugalėtojo titulo iš eilės siekiantis ketvirtas pagal reitingą 30-metis šveicaras Rogeris Federeris.

Į vyrų teniso turnyro Londone pusfinalį iškops du geriausi kiekvienos grupės tenisininkai.

Šiame straipsnyje: Davidas Ferreras