Ant bangos esantys „Juventus“ iš Italjos taurės eliminavo „Milan“

Trečiadienį Turine žaistose Italijos taurės ketvirtfinalio rungtynėse „Juventus“ po pratęsimo rezultatu 2:1 įveikė „Milan“ ir iškovojo kelialapį į pusfinalį.

Rungtynės prasidėjo greitu „Milan“ atakų lyderio Stephano El Shaarawy įvarčiu, tačiau neilgai trukus mačo pusiausvyrą gražiu baudos smūgiu atstatė Turino ekipos puolėjas.

Iki pertraukos abi ekipos turėjo progų pasižymėti, tačiau švieslentėje rezultatas išliko nepakitęs.

Antroje rungtynių pusėje iniciatyvą į savo rankas perėmė aikštės šeimininkai, tačiau pramušti varžovų gynybos nesugebėjo, todėl prireikė pratęsimo.

„Juventus“ ekipai prireikė penkių minučių, kad pelnytų įvartį. Po keitimo aikštėje pasirodęs puolėjas Mirko Vučiničius po tikslaus Paolo De Ceglie perdavimo išvedė savo ekipą į priekį ir tapo rungtynių didvyriu.

Sausio 30 d. Italijos taurės pusfinalyje „Juventus“ surems ginklus su Romos „Lazio“ vienuolike.