Anglijos taurė: ketvirtosios lygos klubas sudavė antausį „Aston Villa“

Antradienį vakare Anglijoje buvo sužaistas pirmasis Anglijos lygos taurės („Capital One Cup“) pusfinalio mačas. Jame ketvirtos lygos klubas „Bradford City“ pateikė sensaciją ir savoje aikštėje rezultatu 4-1 įveikė „Premier“ lygos komandą Birmingemo „Aston Villa“.

„Bradford“ į priekį išsiveržė jau 19 minutę kai įvartį įmušė ekipos puolėjas Nahki Wellsas. Po įvarčio „Bradford“ atsitraukė į gynybą ir sėkmingai gynėsi visą pirmą kėlinį.

Antrajame kėlinyje „Aston Villa“ bandė lyginti rezultatą, tačiau to jiems ne tik, kad nepavyko padaryti, tačiau jie ir antrą kartą turėjo traukti kamuolį iš savo vartų. 77 minutę antrą mačo įvartį pelnė Rory McArdle.

Visgi po šešių minučių įvartį įmušė ir „Aston Villa“. Rezultatą sušvelninti pavyko puolėjui Andreasui Weimannui. Tačiau rungtynes „Aston Villa“ pralaimėjo dviejų įvarčių skirtumu. „Bradford“ pranašumą 88 minutę atstatė Carlas McHughas.

Taigi prieš atsakomąsias pusfinalio rungtynes „Bradford“ turi gan gerą pranašumą. Antros pusfinalio rungtynės įvyks Birmingeme sausio 22 dieną.