Alytuje prasidėjo atvirasis šalies plaukimo čempionatas

Ketvirtadienį Alytuje prasidėjo atviras Lietuvos plaukimo čempionatas.

Pirmąją varžybų dieną išdalinta dvylika medalių komplektų, o vienoje rungtyje - 400 m kompleksinio plaukimo varžybose - šalies čempione tapo viešnia iš Izraelio Yael Ahuva Danieli:

moterys -
200 m laisvu stiliumi -
1. Jūratė Ščerbinskaitė (Kaunas)            2:02,70
2. Martina Marks (Izraelis)                 2:07,17
3. Joana Ulytė (Panevėžys)                  2:10,84
50 m nugara -
1. Ugnė Mažutaitytė (Kaunas)                  30,64
2. Eva Gliožerytė (Šiauliai)                  30,97
3. Giedrė Grigonytė (Vilnius)                 31,28
200 m krūtine -
1. Urtė Kazakevičiūtė (Kaunas)              2:37,68
2. Viktė Labanauskaitė (Panevėžys)          2:39,56
3. Goda Overlingaitė (Kaunas)               2:45,08
100 m peteliške -
1. Vaiva Gimbutytė (Kaunas)                 1:02,83
2. Aistė Dobrovolskaitė (Kaunas)            1:03,63
3. Alisa Tsypin (Izraelis)                  1:03,92
400 m kompleksinis plaukimas -
1. Yael Ahuva Danieli (Izraelis)            5:08,55
2. Erika Bespalko (Kaunas)                  5:12,03
3. Alina Taran (Šiauliai)                   5:17,16
estafetė 4x200 m laisvu stiliumi -
1. Kauno plaukimo mokykla-1                 8:48,17
(Aistė Dobrovolskaitė, Monika Apčinikovaitė, Evelina Bieleckaitė, Vaiva Gimbutytė)
2. Panevėžio „Žemyna-1“                     9:08,80
3. Šiaulių „Delfinas-1“                     9:18,70
vyrai -
200 m laisvu stiliumi -
1. Simonas Bilis (Panevėžys)                1:52,59
2. Povilas Strazdas (Vilnius)               1:52,93
3. Rokas Dobrovolskis (Šiauliai)            1:56,51
50 m nugara -
1. Mindaugas Sadauskas (Panevėžys)            26,55
2. Gytis Stankevičius (Kaunas)                27,00
3. Tadas Duškinas (Kaunas)                    27,17
200 m krūtine -
1. Giedrius Titenis (Anykščiai)             2:17,41
2. Marius Mikalauskas (Kaunas)              2:26,87
3. Arnas Sedlevičius (Vilnius)              2:30,66
100 m peteliške -
1. Vytautas Janušaitis (Kaunas)               55,14
2. Edgaras Štura (Vilnius)                    56,00
3. Deividas Margevičius (Kaunas)              56,50
400 m kompleksinis plaukimas -
1. Deividas Margevičius (Kaunas)            4:46,40
2. Jonas Zakarauskas (Kaunas)               4:48,95
3. Grantas Dapkus (Kaunas)                  4:54,26
estafetė 4x200 m laisvu stiliumi -
1. Vilniaus vandens sporto mokykla          8:01,67
(Ramūnas Paknys, Augustinas Jakubauskas, Jevgenij Rogožin, Šarūnas Jankauskas)
2. Kauno plaukimo mokykla-1                 8:11,27
3. Šiaulių „Delfinas-1“                     8:17,02




NAUJAUSI KOMENTARAI

  • Skelbimai
  • Pranešk
    naujieną
  • Portalo
    svečias
  • Klausk
    specialisto
  • Diskusijos
  • Orai
  • TV
    programa
  • Pažintys
  • Žaidimai
  • Horoskopai
  • Naujienlaiskis
  • RSS
  • Facebook
  • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių