Afrikos čempionai neįveikė Kenijos (rezultatai)

Afrikos žemyne buvo sužaistos devynios kvalifikacinės rungtynės dėl patekimo į 2014 metų Pasaulio čempionatą.

Užtikrintą pergalę iškovojo Dramblio Kaulo Kranto rinktinė, kuri namuose 3-0 nugalėjo Gambiją. Pirmajame kėlinyje žiūrovai įvarčių neišvydo, tačiau antrasis kėlinys „Drambliams“ buvo daug sėkmingesnis.

49 minutę paskirtą vienuolikos metrų baudinį realizavo puolėjas Bony Wilfriedas, o po dešimties minučių įvartį įmušė ir saugas Yaya Toure.

DKK sugebėjo pelnyti ir trečią rungtynių įvartį. 70 minutę įvartį įmušė ir „Lille“ komandos puolėjas Salomonas Kalou. Daugiau įvarčių šiose rungtynėse nebuvo.

Tuo metu Afrikos čempionai Nigerija nesugebėjo įveikti Kenijos žaidėjų ir rungtynės tarp šių šalių baigėsi taikiai 1-1. Nigerija tašką sugebėjo išplėšti tik per pridėtą rungtynių laiką kai įvartį įmušė Nnamdi Oduamadi.

Lygiosiomis 1-1 sužaidė ir Senegalo bei Angolos futbolininkai. Senegalui įvartį įmušė Moussa Sow, o Angolos gretose pasižymėjo Amaro.

Tuo metu Kamerūnas savoje aikštėje 2-1 nugalėjo Togo futbolininkus. Abu įvarčius kamerūniečiams įmušė rinktinės lyderis Samuelis Eto´o, o Togui įvartį pelnė Dove Wome. Pergalę iškovojo ir Kongo rinktinė, kuri dėka QPR gynėjo Christopherio Samba įvarčio nugalėjo Gabono žaidėjus.