A.Bižokas ir K.Demidova triumfavo D.Britanijoje

Didžiojoje Britanijoje vykusiame viename didžiausių pasaulyje sportinių šokių turnyre „UK Open Dance Championships 2012“ profesionalų klasikinių šokių varžybas laimėjo nuo 2007 metų poroje šokantys bei JAV atstovaujantys Arūnas Bižokas ir Katiuša Demidova.

Antrąją vietą užėmė Italijos atstovai - Edita Daniūtė bei Mirko Gozzoli, o trečiąja pozicija tenkinosi dar viena JAV pora - Victoras Fungas ir Anastasija Muravjova.

Lotynų Amerikos šokiuose Lietuvos profesionalų pora - Justinas Duknauskas ir Anna Melnikova-Duknauskė - pateko į pusfinalį bei tenkinosi aštuntąja vieta, o Andrius Kandelis bei Jelena Zverevsčikova pasirodymą baigė ketvirtfinalyje ir liko penkiolikti.

Lotynų Amerikos šokių varžybas laimėjo turnyro šeimininkai Michalas Malitowskis bei Joanna Leunis, aplenkę JAV atstovus Riccardo Cocchi ir Juliją Zagoriučenko bei Sergejų Surkovą ir Agnieszką Melnicką iš Rusijos.