Abejotinas arbitro sprendimas „Barcelona“ išgelbėjo nuo pralaimėjimo

Nuo pralaimėjimo išvykoje „Valencia“ ekipai išsigelbėjo „Barcelona“ futbolininkai.

„Šikšnosparniai“ į priekį išsiveržė 33 pirmo kėlinio minutę, kai pirmas prie kamuolio svečių baudos aikštelėje suskubo Everas Banega.

Vis dėlto, persvara „Valencia“ džiaugėsi neilgai: vos po 6 minučių šeimininkų baudos aikštelėje pražangą meistriškai imitavo Pedro, o rungtynių arbitras į „Valencia“ vartus nedvejodamas paskyrė 11 metrų baudinį. Lionelis Messi savojo šanso nepraleido ir atlikęs precizišką smūgį išlygino rezultatą.

Antrame kėlinyje „Barcelona“ ir toliau tradiciškai kontroliavo kamuolį, tačiau šeimininkų atakos buvo kur kas pavojingesnės. Vis dėlto, daugiau rezultatyviai pasibaigusių atakų Valensijos „Estadio de Mestalla“ stadione susirinkę žiūrovai neišvydo.

Kituose susitikimuose savojo žaidimo vis neatrandanti „Malaga“ nesugebėjo įveikti „Zaragoza“ futbolininkų, „Sevilla“ ekipa po labai atkaklios kovos palaužė Madrido „Rayo Vallecano“ vienuolikę, vienintelis Diego Costos įvartis antrame kėlinyje nulėmė Madrido „Atletico“ pergalę prieš Sevilijos „Real Betis“ ekipą, o nuo pirmo kėlinio vidurio mažumoje rungtyniavusi „Mallorca“ išvykoje neatsilaikė prieš San Sebastiano „Real Sociedad“.

„La Liga“, XXII turas:

„Malaga“ 1 - 1 „Zaragoza“

• 14' [0 - 1] H. Postiga
  • 23' [1 - 1] Isco
  • 90' J. Mari ("Zaragoza") - raudona kortelė

„Sevilla“ 2 - 1 Madrido „Rayo Vallecano“

• 45' [1 - 0] I. Rakitic
  • 51' [1 - 1] A. Dominguez (iš 11 m. baudinio)
  • 55' [2 - 1] A. Negredo
  • 90' I. Rakitic ("Sevilla") - raudona kortelė

„Valencia“ 1 - 1 „Barcelona“

• 33' [1 - 0] E. Banega
  • 39' [1 - 1] L. Messi (iš 11 m. baudinio)