5 įvarčius „Dainavai“ įsūdęs E. Razulis: pagalvoju apie aukso medalius

Per šeštojo turo rungtynes Klaipėdos „Atlantas“ Gargžduose 6:1 sutriuškino Alytaus „Dainavą“ ir įsitaisė pirmoje A lygos turnyro lentelės vietoje. Penkis įvarčius įmušusiam klaipėdiečių puolėjui Evaldui Razuliui pritrūko dviejų taiklių smūgių iki šalies aukščiausiojo diviziono rekordo – 7 įvarčių per vienerias rungtynes, ar vieno smūgio, kad pakartotų bent jau pernykščią Artūro Rimkevičiaus pasiekimą - 6 įvarčiai per rungtynes.

Dabar E. Razulis A lygoje yra įmušęs 6 įvarčius ir vienu atsilieka nuo kol kas rezultatyviausio čempionato puolėjo Georgio Alaverdašvilio iš „Šiaulių“. Vieną įvartį klaipėdietis šiemet įmušė ir atstovaudamas Lietuvos rinktinei – per draugiškas rungtynes Tiranoje su Albanija.

Tiesa, E. Razulis tvirtina nesivaikąs rezultatyviausio lygos futbolininko titulo. Jam kur kas svarbiau, kad laimėtų „Atlantas“.

Į „Dainavos“ vartus įmušėte penkis įvarčius. Taip nutiko pirmą kartą ar esate įmušęs ir kada nors anksčiau?
A lygoje taip – pirmą kartą.

O kitur?

Kai vaikai būdavome, tai po dar daugiau mušdavome. Yra buvę tokių atvejų, kad su „Kaunu“ žaidžiau antrojoje lygoje.

Ar „Dainava“ tokia silpna, ar antradienis buvo „Atlanto“ diena?

Galbūt labiau „Atlanto“ diena. Sumušėme įvarčius greitai ir buvo ramu. Ne taip, kaip per rungtynes su „Tauru“, kur vieną įmušėme, po to vargome. Kai sukrito tie įvarčiai buvo lengviau. Taip būna kiekvienai komandai, jei įmuši įvarčius iš visų savo progų, kurias sukūrei.

Jus pakeitė 74-ąją minutę. Ar nesupykote? Nebuvo azarto įmušti kuo daugiau?

Nelabai. Žinokit, penkių pakanka... O kai labai daug nori, tai po to būna ir nemalonumų, traumų. Gerai, kad pakeitė, negavau traumų ir galiu ruoštis kitoms rungtynėms, kurios bus labai svarbios.

Dabar žaisite su „Ekranu“ čempionato rungtynes ir su „Žalgiriu“ taurės turnyro mačą. Kuris svarbesnis?
Čempionatas yra ilgas, per jį galima ir pasivyti varžovus, o taurės pusfinalis – iš dviejų rungtynių: arba taip, arba ne. Galbūt svarbesnės taurės rungtynės. Nors, aišku, nesinori ir „Ekraną“ toli nuo savęs paleisti, bet mano nuomone, svarbiau yra taurė, nes tai – puikus šansas įsikabinti į galimybę žaisti Europoje.

Nenorite toli paleisti dėl aukso kovojančio „Ekrano“. Tai reiškia, kad patys galvojate apie pirmą vietą?
O kaip kitaip? Juk dabar esame pirmoje vietoje. Mūsų atveju visi apie tai galvotų. Suprantu, kad sezonas dar vos tik prasidėjo, bet kol normaliai viskas sekasi, tai aišku, kad pagalvoji apie auksą.

Kitą dieną po rungtynių su „Dainava“ treniravotės. Jums po mačo treneris neduoda nė vienos laisvos dienos?

Laisva diena bus ketvirtadienį. Kiekvienas treneris tiesiog turi savo programą, kada skirti treniruotę, kada laisvadienį. Vieni iš karto po rungtynių jį skiria, kiti - ne.

Dabar įmušėte penkis, įmušėte per rinktinės mačą Albanijoje, „Atlantas“ užima pirmą vietą. Kaip vertinate tokią sezono pradžią?
Iš pradžių atrodė kitaip. Tada, kai išvažiavome į treniruočių stovyklą Turkijoje, kur gal du mėnesius neišėjo įmušti įvarčio per draugiškas rungtynes ir sezono pradžioje, kai progų irgi progų buvo, bet nieko iš to. O po rinktinės ėmė sektis. Na tiesa, „Šiauliai“ mus vienu metu labai gražiai „nuleido“. Šiaip aš manau, kad dabar matome pasiruošimo sezonui vaisius. Man pačiam atrodo, kad geriau ne vienose rungtynėse įmušti penkis, o kiekvienose po vieną.

Nesusimąstote apie rezultatyviausiojo A lygos žaidėjo titulą?
Iš tikrųjų man svarbiau, kad komanda laimėtų negu tai. Kas iš to, jei būsi rezultatyviausiu, bet nei komanda užims aukštą vietą, nei pats premijų gausi?  Aišku, jeigu seksis mušti, kodėl ne, kiekvienam patiktų būti rezultatyviausiu, bet tai nėra taip svarbu, kad dėl to žaistum savanaudiškai. Aš tikrai taip gyvenime nedarysiu.

Sklido gandai, kad prieš rungtynes su „Dainava“ buvote uždaryti į karantiną? Ar juos patvirtinsite?
Ne, taip nebuvo. Mačo dieną pasitreniravome, pasimankštinome ryte, po to nuvažiavome į viešbutį ir tenai pagulėjome, pamiegojome 3-4 valandas. Ir iš ten vykome į rungtynes Gargžduose.

Treniruojatės ir mačo dieną?

Kai rungtynės vakare, padarome lengvą mankštelę. Mano nuomone tai yra gerai, nes visą dieną gulėti lovoje irgi nelabai koks tikslas. O čia nei pavargsti, nei ką. Ir prieš rungtynes reikia mažiau apšilinėti.


Šiame straipsnyje: Evaldas RaziulisAtlantasA lyga

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių