„Žalgirio“ arenos vadovai: tikime, kad išpuolis nebuvo suplanuotas

Kovo 7 dieną, po „Žalgirio“ arenoje vykusių Eurolygos rungtynių tarp Kauno „Žalgirio“ ir Madrido „Real“ krepšinio komandų, įvyko incidentas, kurio metu nesunkiai nukentėjo Madrido „Real“ komandos žaidėjas R. Fernandezas.

Pasibaigus rungtynėms, arenos patalpose, šalia tarnybinio išėjimo, kuris nėra griežto kontrolės režimo zonoje, prie į lauką išeinančio R. Fernandezo priėjo ten stovėjęs „Žalgiro“ sirgalius Nauris Macius. Jis, imituodamas draugiškumą, apsikabino ispanų krepšininką ir galva smogė R. Fernandezui į galvą.

Patalpoje buvę apsaugininkai skubiai atitraukė N. Macių nuo R. Fernandezo, o per keletą sekundžių  pasirodę policijos pareigūnai sulaikė incidento kaltininką N. Macių ir šalia buvusį jo brolį dvynį Normandą Macių. Jie buvo nuvežti į policiją ir uždaryti į laikino sulaikymo patalpą.

„Žalgirio“ arenos apsaugos tarnybos vadovo Gintaro Jankausko teigimu, incidentas truko vos keletą sekundžių, N. Maciaus smūgis nebuvo stiprus ir  R. Fernandezas neturėjo smarkiai nukentėti.

G. Jankauskas teigė, jog broliai Maciai yra nuolatiniai krepšinio rungtynių, vykstančių „Žalgirio“ arenoje, lankytojai, jie lydi Lietuvos krepšinio rinktinę į užsienyje vykstančias rungtynes.

„Mes jiems pakvietimų į rungtynes neduodame, brolius Macius į varžybas pakviečia „Žalgirio“ komandos žaidėjai, su kuriais jie  bičiuliaujasi – asmeniškai bendrauja, dovanoja dovanas“, -- sakė G. Jankauskas.

Jis pastebėjo, jog po kiekvienų „Žalgirio“ rungtynių prie tarnybinio išėjimo esančią nedraudžiamą zoną  ateina keletas sirgalių, laukiančių „Žalgirio“ ir svečių komandų žaidėjų autografų. Paprastai tarp šių sirgalių  būna ir broliai Maciai.

„Apsaugininkai pažįsta tuos žmones, jie visą laiką elgdavosi kultūringai, todėl ir ketvirtadienio vakarą, pamačius brolius Macius įprastoje vietoje, niekam iš apsaugos darbuotojų nekilo įtarimų. Tai buvo ne tie sirgaliai, iš kurių galima laukti netinkamų veiksmų. Juolab kad visiems žinomas jų lojalumas Lietuvai, už kurį Prezidentė Maciams suteikė Lietuvos pilietybę“, -- sakė G. Jankauskas.

Apsaugos vadovas pripažino, jog apsauga niekada nepraranda budrumo, tačiau prie kiekvieno sirgaliaus apsaugininko nepastatysi.

„Žalgirio“ arenos direktorė Angelė Dementavičiūtė pripažino, jog tai labai nemalonus incidentas, kuris gali turėti neigiamų pasekmių  arenos įvaizdžiui, taip pat padaryti didelių finansinių nemalonumų „Žalgirio“ klubui.

„Panašu, jog kai kurie „Žalgirio“ krepšininkai per daug prisijaukino brolius Macius, o šie įgijo nepamatuotą kai kurių žalgiriečių pasitikėjimą ir išskirtinių sirgalių statusą. Šis pragaištingas pasitikėjimas ir jų elgesio neprognozavimas dar labiau sukomplikavo ir taip sudėtingą „Žalgirio“ situaciją. Noriu tikėti, jog tai buvo sirgalių vyriškas emocinis protrūkis, bet ne gerai suplanuota provokacija“, – sakė A. Dementavičiūtė.

Direktorė teigė, jog  arenos vadovybė atidžiai seka incidento tyrimo eigą ir su visa atsakomybe imsis adekvačių priemonių, kad tokie nemalonūs įvykiai nepasikartotų.NAUJAUSI KOMENTARAI

mi

mi portretas
Nevarykit ant brolių. Taip tam chamui Rudžiui ir reikia. O jei bus Žalgiriui ir skirta bauda, tai fanai, kaip visada, susimes. Taip buvo ne vieną kartą.

TAIGI

TAIGI portretas
VISU PIRMA ,TAI GALEJO BUTI GERAI SUORGANIZUOTA PROVOKACIJA IS VILNIAUS,KAIP GREITAI TIE BROLIUKAI GAVO LIETUVOS PILIETYBE IR CIA PIRSTAIS NERODYSIME,ANTRA SAUGOS TARNYBA VYKDE ATSAINIAI SAVO PAREIGAS,NES REIKEJO KAZKO PANASAUS TIKETIS,KAI PER SPAUDA KELIAMA BUVO TOKIA PSICHOZE,REIKTU NUBAUSTI IR DIENRASCIU VADOVYBE UZ TOKIU IVYKIU PROVOKAVIMA SPAUDOJE!

va va

va va  portretas
Arenos vadovams reikia ne "tiketi", o apsauga kruopsciai planuoti, ruosiantis blogiausiam variantui!
VISI KOMENTARAI 9
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių