N. Venckienė: be apsaugos L. Stankūnaitei gresia mirtinas pavojus

„Drąsos kelio“ vedlė, Seimo narė Neringa Venckienė pareiškė, kad Laimutę Stankūnaitę atsisakyti apsaugos įkalbinėjantys asmenys iš tiesų nori nužudyti mergaitės motiną.

Mergaitės nematė 10 mėnesių

Antradienį Seime surengtos spaudos konferencijos metu N. Venckienė teigė, kad su dukterėčia negali nei susitikti, nei bendrauti internetu. „Mergaitės globėja buvau tris metus, tačiau jau dešimt mėnesių negaliu su ja nei susitikti, nei bendrauti per skaipą, – aiškino Seimo narė.

Praėjusį penktadienį Policijos departamente Vilniaus Vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja Lina Juškevičienė pareiškė, kad mergaitė yra žvali ir guvi, tačiau, anot mergaitės buvusios globėjos N. Venckienės, iš tiesų vaikas yra liūdnas ir prislėgtas dėl tokių gyvenimo sąlygų ir buvimo su motina. Esą tai matyti pernai metų gruodį pateiktose vaiko teisių apsaugos tarnybos darbuotojos pranešimuose.

L. Stankūnaitę nori nužudyti?

Komentuodama praėjusią savaitę paviešintą mergaitės motinos vaizdo įrašą, kuriame L. Stankūnaitė kalba apie apsaugos atsisakymą, N. Venckienė teigė, kad L. Stankūnaitės prašymas jos nebesaugoti yra pavojingas.

„Prisiminkime, kas atsitiko su Ūsu (buvęs kaltinamasis pedofilija Andrius Ūsas – red. past.), kai jis atsisakė apsaugos“, – tęsė Seimo narė.

N. Venckienė užsiminė, kad tie, kas esą įkalbinėja mergaitės motiną atsisakyti apsaugos, iš tiesų nori jos mirties, o tokiu pagrindu kyla pagrįstas pavojus ir pačiai mergaitei.

„Drąsos kelio“ frakcijos nariai taip pat suabejojo lėšomis, kurios pasiekia L. Stankūnaitę, iš kurių ši nori samdytis individualią apsaugą.

Piktinasi žiniasklaida ir teisėsauga

Be N. Venckienės spaudos konferencijoje dalyvavę „Drąsos kelio“ frakcijos nariai piktinosi publikacijomis žiniasklaidoje, esą keletas žurnalistų suinteresuoti skleisti dezinformaciją.

„Gyvename melo industrijoje – tarp melo ir tiesos. Tiesa pralaimi, kai tuo metu melas triumfuoja“, – aiškino Valdas Vasiliauskas.

N. Venckienės likimą sprendžianti laikinoji komisija nesulaukia vaizdo įrašo iš Garliavos šturmo, kuriame esą matomi neteisėti buvusios teisėjos veiksmai – spyriai ir kandžiojimai.

„Tai kelia didelę baimę - įrašo slėpimas tik įrodo, kad vyksta piliečių ir Seimo ignoravimas“, – piktinosi prokurorų veiksmais nerodyti esą įslaptinto vaizdo įrašo komisijai „Drąsos kelio“ frakcijos narys Jonas Varkala.

Generalinį prokurorą kaltina šmeižtu

„Generalinio prokuroro Dariaus Valio svaičiojimai, esą per šturmą aš kažką spardžiau ir kandžiojau, yra nepagrįsti kaltinimai ir šmeižtas“, – tvirtino N. Venckienė. Ji viešai pažadėjo, kad dėl melo ir šmeižto kreipsis į teismą privataus kaltinimo tvarka.

N. Venckienė taip pat tikisi, kad pagaliau jau rytoj laikinajai komisijai bus pateiktas vaizdo įrašas iš Garliavos šturmo, kuriame bus aiškiai matyti, kur buvusi teisėja nedaro nieko neleistino.

Žurnalistų paklausta, kodėl nesiekia savo brolio Drąsiaus Kedžio reabilitacijos, N. Venckienė teigė, kad visos teisinės galimybės jau išnaudotos ir nebėra kur daugiau kreiptis.

„Ikiteisminis tyrimas buvo nutrauktas konstatuojant jo kaltę, tačiau apskundus tokį sprendimą gavome paaiškinimą, kad kaltinamojo kaltę įrodo tik teismas“, – aiškino buvusi teisėja.

Anot N. Venckienės, net ir ikiteisminio tyrimo metu nebuvo surinkta jokių jos brolio kaltę pagrindžiančių įrodymų, o prokuratūra negali nei nuteisti, nei reabilituoti žmogaus.NAUJAUSI KOMENTARAI

atsibodo

atsibodo portretas
zmones turekit sazines kiek galima apie tapati per tapati?

as

as portretas
galvoju, kad Stankunaitei reikia saugotis violetiniu bukaprociu

jonas

jonas portretas
Tegul ja islaiko N.Venckiene,kodel ja turi islaikyti valstybe,valstybes lesomis.Manau uztenka ja saugoti,Veltede... ,geda valstybei ... ,is pensininku atima paskutini kasni,o barakudas islaiko.Tokiu Lietuvoje yra daug ir visai niekam nesvarbu,prie ko cia "sita..."," kas ji tokia" Lietuvos vertybe"....,dar viena.... . Slykstu skaityti ir girdeti... ,apie tokias "Lietuvos vertybes"... .
VISI KOMENTARAI 118
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių