Koncertuodama Kaune L. Vaikulė pristatė jauną atlikėją ir naują dainą

Kauno „Žalgirio“ penktadienio vakarą – daugybė moterų. Jos Kovo 8-ąją pasirinko švęsti su garsia latvių atlikėja Laima Vaikule bei Kauno miesto simfoniniu orkestru.

Pati atlikėja, duodama išskirtinį interviu portalui 1kaunodiena.lt, pripažino, jog Moters dienos nešvenčia, o šis koncertas buvo suplanuotas seniai ir su šia švente neturi jokio ryšio.

Pirmą kartą laikinojoje sostinėje estrados dievaitė pasirodė kartu su Kauno miesto simfoniniu orkestru, „Lady Sweet“ ir visa savo muzikantų grupe. Pavėlavusi tik keletą minučių L. Vaikulė pasirodė scenoje ir lietuviškai pasisveikino su gausiai susirinkusiais gerbėjais. „Sveikinu su tuo, kad mes ir vėl susitikome. Specialiai šiam vakarui pasipuošiau ir pasikviečiau orkestrą, savo grupę. Visi esame šventiškai nusiteikę“, – sakė atlikėja.

Visa arena plojo ir dainavo jau gerai žinomas dainas kartu su mylima artiste. Panašu, jog Kaunui žinoma Latvijos ir Rusijos dainininkė jaučia itin šiltus jausmus. Jji ne kartą kreipėsi į publiką, gyrė kartu su ja dainas traukiančius kauniečius. Rusiškas dainas pagyvino latviški žodžiai, skambios melodijos ir pritariantys balsai.

„Netiesa, kad artistai nedraugauja. Štai sudainuosiu Raimondo Paulo dainą, kuriai filmuojant klipą pakviečiau į svečius visus žinomus atlikėjus, tuo metu buvusius Jūrmaloje. Ir nė vienas neatsisakė. Tai tikras draugystės įrodymas“, – nuoširdžiai su savo muzikos gerbėjais bendravo L. Vaikulė.

Koncerto metu atlikėja pristatė jauną dainininką Janį, kuris sudainavo vieną dainą kartu su savo gera bičiule L. Vaikule, o pasveikinęs visas susirinkusias moteris su Tarptautine moters diena skyrė joms dvi dainas apie netikėtai užklupusią meilę. Moterys balsingą vaikiną apdovanojo garsiais plojimais ir susižavėjimo šūksniais.

Dainininkė sakė, jog ji visuomet mėgsta patikrinti naujas dainas, todėl „Žalgirio“ arenoje viešnia atliko ir visiškai naują dainą „Atsisveikinimas“, kuri dar niekur neskambėjo.

Anot atlikėjos, jai svarbiausia sužinoti klausytojų nuomonę. Panašu, kad klausytojams nauja daina išties patiko. Savo nuomonę susirinkusieji išreiškė gausiais plojimais. „Jei paklausytumėte šios dainos dar tris kartus, ji jums tik dar labiau patiktų“, – juokėsi 1986-aisiais išgarsėjusi dainininkė.

L. Vaikulės pristatytas atlikėjas Janis koncerto metu juokaudamas užsiminė ir apie neseniai Lietuvos pilietybę gavusių brolių Macių vakarykštį išpuolį prieš „Real“ žaidėją Rudy Fernandezą: „Galite šokti, ploti, dainuoti. Apsauga čia yra. Žinau, kad iš Latvijos atvykę sirgaliai... Na, tikiuosi, kad viskas bus gerai“, –nusijuokė vaikinas iš Latvijos.

Koncertui pasibaigus ir nuskambejus gerai žinomoms latvių kompozitoriaus Raimundo Paulso dainoms publika plojo atsistojusi. Legendinė daina „Vernisaž“ išjudino iki tol santūriai besiklausiusius muzikos L. Vaikulės gerbėjus.

„Jūs tik pažiūrėkite! Ji taip puikiai atrodo! Graži, turi puikų balsą, talentą. Kaip galima nemylėti tokios atlikėjos?“, – besišypsodamos kalbėjo vilnietės Alina ir Viktorija.

Draugėms po koncerto antrino ir kaunietė Romualda: „Koncertas tikrai puikus. Džiausiuosi, jog čia atėjau. Šauniausia tai, jog Laima Vaikulė dainuoja gyvai ir yra tokia nuoširdi su savo klausytojais. Profesionalus koncertas tikrai paliko didelį įspūdį, o nostalgiją keliančios dainos priminė jaunystę ir studentiškus metus“, – į prisiminimus paniro „Žalgirio“ arenoje sutikta moteris.NAUJAUSI KOMENTARAI

oba

oba portretas
ir karabasas barabasas apsilanke koncerte

arturs

arturs portretas
greiciau pasikeistu kartos ir nebeliktu sentimentu tokiom vaikulem ir apskritai rusiskai muzikai.

superinis

superinis portretas
koncertas. aciu aciu aciu
VISI KOMENTARAI 20
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių