Skaudi nelaimė Kaune: perėjoje partrenkta pėsčioji neišgyveno

Joanna

Joanna portretas
Užjaučiu visą šeimą,bet pėstieji turėtų save irgi saugoti.Vienas vairuotojas gali tiesiog nepamatyti,kitam gal su širdim arba epilepsijos priepuolis,dar kitas gali būti pagėręs ir t.t.Pati matau,kai eina per perėja pėstysis ,nepasižiūrėdamas nei į kairę nei į dešinę ir nesustoja.Tiesiog perėja ir eina,tarytum kirstų miško takelį.Gaila abiejų šeimų ir abi šeimas užjaučiu.

Lori

Lori portretas
Perėja apšviesta, rytas intensyvaus mašinų srauto nėra, tai kokiu greičiu lėkė vairuotojas, kad nematė apšviestoje perėjoje žmogaus ir užmušė žmogų.. Ir ką padėtų minimas -atšvaitas, jeigu aklas vairuotojas apšviestoje perėjoje nieko nemato... Baisu ...

"man"

"man" portretas
ačiū, labai teisingai parašei, tik bėda, kad ne visi skaitantys--rašantys moka skaityti, o perskaitę dažniausiai nesupranta minties: besisaugantį ir Dievas saugo. Nors ką aš čia rašau--tuoj būsiu aplotas už "vairuotojišką šovinizmą".

MAN

MAN portretas
Ką tik teko stebėti vaizdelį. Antra juosta važiuoja AUDINĖ. Stabdydama. mat iš kitos gatvės pusės mato einančią gal 30 metų moterį. Paskui Audinę pirma juosta ( ji laisva matomumo ribose) juda policija su švyturėliais. 30 metrų prieš perėją policija įjungia ir garsinį signalą. Na Audinė sustoja prieš perėją už jos policija su švyturėliais o moterytė neskubėdama nukulniavo. O taisyklėse berods parašyta, kad spesc transportą su mėlynais ar raudonais švyturėliais praleisti turi ir pėstieji. Teko dalyvauti ir priešingoje situacijoje. Žiema plikledis + lijundra Pėsčiųjų perėja, pėstiesiems užsidega žalia, tačiau iš viso būrio nė vienas nepajuda iš vietos mat mato atvažiuojantį vilkiką tempiantį troleibusą. Nors atstumas buvo pakankamas o ir jo greitis atitinkamas visi suprato kad jam sunkiau sustoti nei mums palaukti.....Žmogau pirma saugokis pats tai GAL ir kiti tave saugos.

per plauką

per plauką portretas
prieš einant per gatvę,visada palaukiu,nors mašinos ir sustoja.Nes ne kartą teko išvengti per plauką nelaimės,kai vieni sustabdo automobilius,kad praleisti pėsčiuosius,o kiti nežiūri į sustojusį transportą ir toliau važiuoja,dar net pagazuoja.Ir nesenai,vėl išvengiau nelaimės,kai prie Girstupio sankryžos,degant raudonam šviesoforo signalui,16 troleibuso vairuotojas pralėkė visu greičiu.Pasigailėjau tik vieno,kad nepasiėmiau telefono ir apsidžiaugiau,kad į gatvę neišbėgo vaikas.

"fifai"

"fifai" portretas
šventa tiesa. tuomet tos pačios "teisuolės" kala prie kryžiaus nachalą pėsčiųjų perėjoje. Pėstininkai, pažiūrėkit į save: prie "savo" pėstiem--raudonas, dvi tetos (dar veikiančios) nusprendžia, kad raudonas--tai praktiškai žalias, ir straksi. paskui dar dvi (jau neveikiančios) nusprendžia, kad jos niekuo neblogesnės. Toks pat asilas, darydamas kairį posūkį (per jam degančią žalią) spiria į stabdį, nes jis "humanistas" Paskui važiuojantis vos spėja sustot, nes tokio debilizmo nesitiki. Klausimas: jeigu būtų įvykusi avarija, kas liktų kaltas? Teisingai--tas, kuris atsitrenkė. Nesilaikė distancijos. dėl manęs--gyvenkit amžinai, tik pasistenkit bent molekulę proto nusipirkt. Pradėkim gerbt vieni kitus. Seniai laikas.

To Pavydziu

To Pavydziu portretas
Zinoma buna avariju, taciau pesciuosius visur praleidzia,sustoja masinos ir praleidzia, kol pestysis nepraeina,nepajuda is vietos. Bausmes nemazos,taip kad niekas ralistu nevaidina. O greitkeliuose pestieji nevaiksto, ten greiciai dideli. Perejos reikalingos tam ,kad saugiai pereiti gatve, taciau Lietuvoje vieni praleidzia pesciuosius,kiti net nepristabdo.Tai negerai,nes nelaime kaip mat gali atsitikti.

fifa

fifa portretas
as taip suprantu ,kad pestieji niekada nevaziave jokia transporto priemone.Bet kai vaziuoji su troleibusu ir kai vairuotojas staigiai stabdo,visi tie pestieji rekia pasipiktine

kažkodėl

kažkodėl portretas
PILNAS MIESTAS ZOMBIŲ PE ATŠVAITŲ.LABAI GAILA ŽUVUSIOS,BET GAILA IR VAIRUOTOJO.EITI PRIEŠ ATVAŽIUOJANTI AUTO PAVOJINGA.GERA RUSU PATARLĖ,IŠSIVERSKIT.MAŠINA NE NEMYLI,O ŽUDO.

bbd

bbd portretas
pristato tu pesciuju pereju..sedekit namie geriau

Pescioji

Pescioji portretas
Lai pasistato kameras ir paziuri kas darosi sioje sankryzoje.Kiekviena diena einu per sia pereja,ir per plauka esu vos nenukentejusi,tiesiog vairuotojai neziuri koks sviesaforo signalas,lekia kaip akis isdege,suauges speja staptelt,bet jaigu vaikas,jie ne tokie demesingi,as nezinau ka galvoja policija kaip po ju langais dedasi tokie dalykai.Kiekviena diena galetu ne vienam atimti vairuotojo pazymejima,bet jiems nesvarbu,juk paprasti zmones vaiksto,vienu daugiau ar maziau ....

PAVYDŽIU

PAVYDŽIU portretas
Čikagai ir visai Amerikai. Ten miesto gatvėse (ar tik perėjose) pėstieji nežūva.

Ei

Ei portretas
Neginkit vairuotojo, jis metalo krūvą vairuoja! Perėja apšviesta, matėsi einantis žmogus, reikia žmogiškumo turėti o ne lėkti akis išdegus. Sveikinu vairuotoją, atsidarė savo asmenines kapines.

AS

AS portretas
Nereikia lakstyti.Bet pestiesiem reikia atidziau ,atsakingiau ziureti i savo gyvybe.Juk orai ir diena kaip prietema.Matyti ypac uz vairo sunkoka.Atsargumo truksta ir vairuotojam Toks ir rezultatas.

krabamiestyje

krabamiestyje portretas
nesaugu gyvent-zombiai vazineja

BMW

BMW portretas
Pėščiuju perėja šventas reikalas bet ne pėsčiuju perėjoj laikykitės

kas kaltas

kas kaltas portretas
...Pereja, kalta!

Tiesiog

Tiesiog portretas
abipusė mūsų kultūros stoka: vieni lekia net degant raudonam šviesoforui, o kiti neapsidairo, užsikemša ausis, užsimaukšlina kapišonus. Didelė dalis vairuotojų ir pėsčiųjų nei sekundei negali atplėšti akių nuo savo išmaniųjų. Labai mums trūksta kultūros, pakantumo ir supratimo: visi mes pasensime, visi labai greitai galime tapti neįgaliais ir, tik dėl savo netinkamo elgesio, labai greitai galime atsidurti kapinėse. Gerbkime ir saugokime save ir kitus, nekaltinkime amžinai kitų, nematydami savo kaltės.

Nebejuokinga

Nebejuokinga portretas
Cia ziuriu komentaruose vairuotojai pesciuosius aukleje.Gyvenu Cikagoje ir matau,kokia pagarba vairuotojai rodo pestiesiems. Pesciuju pereja turi buti zmonems saugi. Apribokite greiti, gerbkite pesciuosius. Dauguma zmoniu seniorai,gal nemato gerai,gal paeiti greiciau negali. Jeigu nusipirkai masina,tai ir ismokti reikia sustoti pries pereja.

Alina

Alina portretas
Gerbiami pėstieji, jūs net neįsivaizduojate kokie "nematomi" esate tamsiu paros metu, tamsiais drabužiais, tarsi zombiai nesidairote aplinkui. Reikėtų patiems pažvelgti iš automobilio!!! "Pėsčiūjų gelbėjimas-pačių pėsčiūjų reikalas" ATŠVAITŲ KUO DAUGIAU!!!!!!!!!!

-

- portretas
Nustokit lakstyti! Žmones Lietuvoje bijo pereiti gatve! Vairuotojai kaip pamišę lekia kaip akis išdegę! Siaubas kokia statistika Lietuvoje. Kodel kitose šalyse taip nėra, butu baugos dideles Lietuvoje tai gal kazkas pasikeistu. Žmogus žuvo, o visi gina tik vairuotojus!

Vilija

Vilija portretas
Deja, bet pėstieji dažnai žengia į perėję net nestabtelėję :( o jei dar purškia lietus ir tamsu, tai juos pastebėti itin sunku :( Aišku gaila moters,amžiną atilsį jai... Pėstieji vaikščiokite, tik saugokit savo gyvybes, ir negalvokite, jog jeigu jau einate per pėsčiųjų perėją, tai este valdovai, pagalvokit apie tai jog žengiant į mašinų karalystę.

Kaunas

Kaunas portretas
Gaila pesciojo, bet labiau gaila vairuotojo....., problemu daugiau nei reiketu.

To TAIGI

To TAIGI portretas
O gal pėstiesiems reiktų uždrausti vaikščiot?

Močiutė pėsčioji

Močiutė pėsčioji portretas
Žinot ką, baikit teisinti pėsčiuosius, kėgliai ir basta. Prie perėjos priėję gal sustokit po velniais, o nepulkit po ratais. Žiūrėkit kur lekiat. Į kapus suspėsit! Pridarot žmonėms rūpesčių:kam laidotuvės, kam baisūs nemalonumai. Et, žmonės, gyvybės siūlas labai plonas, nesižudykit be laiko. Pėstieji-gerbkite vairuotojus.☺

Vairuotojas

Vairuotojas portretas
Per perejas tos babulytes bega net nesidairydamos nes galvoja jai jau perejoje tai Saugi,atsargumo zmones mielieji

Algirdas

Algirdas portretas
KET aiskiai apibreztos pesciujupareigos. Sustoti prie perejos, pasiziureti i abi puses, ivertinti atvaziujancios masinos greiti, isitikinti savo saugumu ir kad vairuotojas tave mato otada zenk i pereja. O dabar ausyse ausines, ant galvos kapisonas ir be sustojimo net pries pat masina zengia i gatve net nepasuke galvos. Kapines pilnos tokiu teisiuju.

TAIGI

TAIGI portretas
Seniai laikas greitį mieste apriboti iki 25 km per valandą. O vairuotojas prieš kiekvieną perėją ( jeigu nėra ar neveikia šviesoforas) privalo sustoti ir įsitikinti kad nėra pėsčiųjų.

G2

G2 portretas
Apie kokį atšvaitą gali būti kaba apšviestoje perėjoje.

AK

AK portretas
Jeigu pasirodytu ,kad partenke zmogu zinomas aukstas pareigunas tai visa kalte, kad ji per pereja ejo be svieciancios liemenes. Tokia jau pas mus realybe. o kad nedirbo sviesaforas, kuris turi dirbti niekam ne motais.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių