Šilainiuose rasta negyva Kauno gimnazijos moksleivė

Gimnazisto mama

Gimnazisto mama portretas
Esu ,,Santaros" gimnazisto mama, tačiau mirusi mergaitė už jį jaunesnė 3m. Sūnus apie nelaimę pasakė grįžęs pirmadienį. Iškart pasidomėjau šia mergina socialiniame tinkle jos paskyroje. Būdama edukologinio išsilavinimo, iškart užmačiau ženklus, kad mirtis šio jauno žmogaus galvoje sukosi jau seniai. Pvz. prieš 3m įdėtas įrašas ,,o jei aš mirčiau... Ar kas nors manęs pasiilgtų?". 2016m rugpjūtį-įrašas ,,Niekam tu nerūpėsi, nebent esi gražus arba miręs". Prieš metus ,,Kietai, ko gero, kai tu kažkam reikalinga" (rusų k.). Beje tas pats postas atnaujintas 2017m. sausio 4d. O jau sekančią dieną, susio 5-ąją ten išlieta siela ,,Pavargau... Pavargau nuo netikrų draugų... Kaukių... Kai žmogus tau į akis šypsosi, o už nugaros nekenčia." 2017m.liepą rusiškai aiškus forizmas ,,Хватит ныть. Да это жизнь. Или ты или тебя". birželį užrašas rusų k. ''Kaip tu elgies, kai tau skauda? Žinoma, šypsausi".... Taigi kas kaltas? Tik ne ,,Santara", kurią pradėjo lankyti prieš pusę metų.

hmmm

hmmm portretas
manau jau pedagogai prisistreikavo,o kas toliau???

nuomonė

nuomonė portretas
visai eilei komentatorių reikia psichiatro pagalbos.Nusižudė mergaitė-kalta miesto valdžia, neužšąla ledas-kalta miesto valdžia, žvirbliai čirškia-kalta miesto valdžia.Vaikai neatlaiko va tokių bambeklių,kaip jūs.

Marytė

Marytė portretas
Dauguma komentatorių kaltina mokyklą, patyčias, net miesto merą, bet niekas nerašo apie tai, kad dvasinės ramybės pagrindus duoda šeima ir santykiai joje. Vaikas iš kultūringos , darnios šeimos nesityčios iš kitų.

pastabus

pastabus portretas
uztai mokykla labai operatyviai pasalino 1 klases seniunes pavarde is tinklalapio

ELENOMS

ELENOMS portretas
Galvokit ką kaltinant. Pati rašai, kad ,, jiems nerūpi mūsų vaikai" Tai , pirmiausia, ir pasirūpinkite SAVO vaikais, o neprimeskit mokykloms are darželiams. Ar direktorė tiesiogiai skanuoja visus vaikus , kas jų galvose? O dabar gal pagalvokit kaip direktorė jaučiasi. Aišku, kad baisu, kai prasmės nemato tokie jauni kaip a.a. mergaitė, bet pažiūrėkit giliau: gyveno su įtėviais, Tai jau nuo mažens psichologinę traumą turėjo ... Kalti mes gyventi likę visi..

Elena

Elena portretas
Baisi tragedija-kodėl to niekas nepastebėjo siūlau be komentarų atleisti mokyklos vadovus ir klasės kaip tokių dalykų nepastebėti...bet aišku jiems nerūpi mūsų vaikai ...svarbu pinigai ..Manau ten dirba tokie vadovai kurie nemyli jaunimo...Gėda.

Ana

Ana portretas
Vel valdzia.gal tevai namato,nekalba,empatiski,darbas ir darbas.Lt tik kitus kaltinti.gal patylim ir paziurim ka savame darze darom.Tyciotis,juoktis Lt moka,tai vaikus kas patyciu moko,ne suauge?Kai girdi,kad suauges vien su nach** zodziais su vaikais bendrauja tai normalu,o moterys labiau pergyvena del alkoholio draudimo istatymo nei,kad ismokti geriau bendrauti su vyru ir vaikais,aplinka

kaune

kaune portretas
baisu ir nesaugu gyventi,Miesto valdzia-neturi empatijos,dazna gali privesti prie savizudybes-ciniski,sukti,kvailiai-godus ir gobsus

Kaip JAUTIESI?

Kaip JAUTIESI? portretas
O kaip tu jautiesi gimnaziste jeigu savo liezuviu privedei mergaite prie savizudybes?

Manau

Manau portretas
Manau patycias neturetu mokytoja toleruoti.O moksleiviai turetu pranesti mokytojam ir pasikalbeti su tevais.Manyciau tokioje mokykloje nesaldu moksleiviam jei yra iskrypeliu kuriu niekas nesudrausmina.Nemanau,kad direktore ir kai kas galetu toliau dirbti su vaikais.Cia kalte ju ,jei del patyciu nusizude.Atsakomybe krenta visai mokyklai.

komedija

komedija portretas
Kas skaito tą "Kauno dieną"? Jeigu norite sužinoti apie įvykius Kaune, tai skaitykite respublikinę spaudą...Vienas sakinys iš ten - "Man keista, kad medikai, policija taip sėkmingai sugebėjo viską užglaistyti". "Kauno dieną" galima skaityti tada, kai nori sužinoti apie viduriuojantį "žvaigždės" katiną...

Anonimas

Anonimas portretas
kaip gaila kad niekas nepastebėjo artėjančios nelaimės užuojauta artimiesiems

patycios

patycios portretas
Aiskiai kai kurie mokiniai pasake apie patycias is merginos, o mokyklos direktore ta neigia, kaip tokia persona isvis gali vadovauti mokyklai?

Dievuleli,-

Dievuleli,- portretas
BE GALO DIDELE UZUOJAUTA. STIPRYBES,STIPRYBES,STIPRYBES.

...

... portretas
Psich.grifai ir vėl be jokios gėdos su savo reklama...

nesusipraeliui

nesusipraeliui portretas
Jei civilizuotam žmogui nedaeina, kad gimnazijoje klasės įvardijamos: pirma gimnazinė (atitinka 9 klasę mokykloje), antra gimnazinė (10 klasę mokykloje) ir t.t., tai siūlyčiau daugiau knygų paskaityt, arba eit lrytas.lt pašniukštinėt. Ten suprantamesne kalba rašo tokiem plūgam

mikna

mikna portretas
Pirmaklases savizudybe,penkiolikmetes merginos kunas ???
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių