Po skaudžios avarijos draugais tapę kauniečiai: nuoširdus „ačiū“ padėjusiems

arvys

arvys portretas
toje vietoje pastoviai kas nors ivyksta, as pats beveik identiskoje vietoje paslydau ir atsitrenkiau i kazkadaise ten buvusi meduka. Po praeitos dideles liuties ten dalis kelio pasidenge zvyru, bet valymo tarnybos nieko nepadare ir stai nelaime del ju kaltes...Butinai reiktu padaryti atitvarus, bent jau ant posukiu. O siaip zmones saunuoliai, gelbeja vieni kitus. Taip ir turi buti...Sveikite...

Rita

Rita portretas
Manau kiekvieno piliečio pareiga padėti kitam,jeigu gali.O už nuoširdumą aišku reikia dėkoti,nes pripratę tik barti ,arba šmeižti.Nuostabu ,kad mūsų Kauniečiai paslaugūs.

Andrius

Andrius portretas
Manau žmogiška yra padėti ir kaip labiausiai to reikia visada nepravažiuoju pro šalį...puikiai atsimenu šį įvykį...džiugu kad viskas baigėsi gerai ir nebuvo abejingų...Sveikite

Vairuotojas

Vairuotojas portretas
Jau daug metų vyksta kovos dėl Slėnio gatvės ir zoologijos sodas rodo ragus ir KTU užsitvėrus bendrajam plane numatytą kelią šalia CHemijos technologijų fakulteto ir pravažiavimą į Baršausko ir slėknio gatves. Mašinų daugėja, ir tokie kiekvieno atsitvėrimai tik didina dar labiau spūstis. Baikim tuos "blatus", gerinkim galimybes eismui. Kaunas statytas kaip tvirtovė ir aišku galybė tų "uošvfienės liežuvių"kurie neleidžia labai intensyvaus eismo, bet jeigu kiekvienas karaliukas apsitvers iš viso uždusime Kaune. Mere įsiklausykit !

užprogramuota

užprogramuota portretas
tie, kas šalia gyvena, mato, kaip vis blogėja eismo sąlygos, nes Baršausko g., pasirodo, srautą pertraukti galima tik tada, kai prekybos centrui reikia pirkėjų, o iš Slėnio gatvės (ir Žuvinto, kuri virto tranzito gatve su jos viduryje esančiu vaiku darželiu, tai reiškia - pavojų mažiesiems) negalima išvažiuoti link 6 forto. Nuo Baršausko neleidžiama važiuoti į Slėnio gatvę, todėl žmonės priversti per Žuvinto gatvę stačiu kalneliu vingiuoti aplink zoologijos sodą, paskui per Studentų miestelį. Ir viskas todėl, kad buvęs rektorius NELEIDO ATIDARYTI IŠVAŽIAVIMO IŠ STUDENTŲ GATVĖS Į BARŠAUSKO (kaip nurodyta Kauno miesto bendrajame plane), NORS VISOS GATVĖS - VALSTYBINĖS, O NE KTU PRIKLAUSO. Išeina taip, kad atvykusių ir laikinai kauniečiais tapusių studentų saugumas yra svarbesnis už visų kauniečių..?

Žemaitijos kaunietis

Žemaitijos kaunietis portretas
Tikrų tikriausias lietuvio-kauniečio elgesio bruožas.

Kisa

Kisa portretas
Pasirodo ir LT zmoniu geru yra:)

Ka

Ka portretas
Ne daugiau 20 km cia... kaip kieme

as

as portretas
va cia reikia pastatyti zenkla 30km, o ne normaliose gatvese

Kaze

Kaze portretas
Extrymo megejai, pramogos tiesiog gatvese!

A

A portretas
Baisi kelio atkarpa: vien posukiai tarp kalno ir didziules tvoros, pilna zvyro, asfaltas jau trupa nuo prastu darbu. Nei zenklu apribojanciu greiti, nei veidrodziu, stulpai ant kelio beveik... Gal ir cia bus ,,Kaunas tvarkosi”?

Robertėlis

Robertėlis portretas
Kam Jiems dročinti jei esi Tu pana pirmam

pana pirmam

pana pirmam portretas
o ko bl, padročyt gali, rankos juk sveikos liko.

As

As portretas
Noreciau pridurti, kad Lietuvoje nera mados sutvarkyti kelkrascius, kad zemes ir zvyras nebegtu ant dangos. Visi viadukai tiesiog siaubingi, uztai purvas nuteka, o ir gatves pastoviai buna murzinos. Negi sunku atlikus asfaltavimo darbus, sutvarkyti normaliai kelkrascius!!!!kalba eina ir apie greitkelius.

Ntplyta

Ntplyta portretas
Jauno visureigio vairuotojo reakcija tikrai geresnė uż daugelio suaugusių. Šaunuolis!!! Sveikit o pasveikę kartu pas panas...
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių