Pabaidytos baidarininkų Kaune žuvo dešimtys gulbių

Beširdžiai

Beširdžiai portretas
Jei žino,kad nukentės visų mylimos ir globojamos gulbės tegu tie vandens turistai renkasi kitus vandenis. Parazitavimu galima įvardyt tokį jų elgesi,nabagės gražuolės gulbės..

Jess

Jess portretas
Tik Lietuvoje...

...

... portretas
Laikas pradėt TEIST gulbes šeriančius, jų bioritmą iškreipiančius, jų savastį naikinančius.

komentatoriams

komentatoriams portretas
Kam labiau patinka Nemune matyti gulbes, o ne baidares siūlau spausti patinka.

to n...

to n... portretas
Ačiū Jums už tokį gražų ir protingą komentarą. Taip pat ir kitus komentatorius sveikinu , kad pasipyktine prieš VĮ "VANDENS TURISTAI", kad pražūdė tokias gražuoles gulbes, mūsų Kauno puošmeną, ir kiek dabar likusių be poros sielvartaus visą likusį gyvenimą.

ggg

ggg portretas
Net nežinau.Kažkokia dviprasmiška situacija.Ir paukščių gaila be galo,bet ir upė skirta ne tik jiems.Kita vertus ir laidai per žemai,ir netinkamai sužymėti.O ir kažkokios navigacijos upėje tokiu metų laiku niekas neuždraudė.Sunku kažką ir kaltinti.

Nemunas

Nemunas portretas
Vasara daug kartu maciau kaip po gelezinkelio tilto esantys laidai kliude skrendancius paukscius o jie priklauso baidarininkam,buvo sakyta treneriui kad zusta pauksciai per tuos laidus tai jis nusijuoke.

Juozukas

Juozukas portretas
Tai tegul plaukimo organizatoriai - VĮ „Vandens turistai“ susimoka už žąlą gamtai, ar "patriotams" viskas galima? Aplinkos ministras nustebino neaiškiu veblenimu apie socialinį atsakingumą vietoj neatidėliotinų veiksmų. Įdomu, už ką jis algą gauna?

nu sudziai

nu sudziai portretas
Pamatysiu as jus kada plaukiant susikti baidarininkai akmenim apmetisiu!

n...

n... portretas
o tie blizgučiai ant laidų tik dezorientuoja paukščius... reikia kabinti paprasčiausias juodas vėliavėles be jokių atspindžių... tada gulbės geriau jas matys ir aplenks...

n...

n... portretas
aš labai pasipiktines, kad baidarninkai dar piktinasi... atseit gulbes šeria... durneliai... gulbių nieks nešeria, o tik LESINA... šeriami yra tik gyvuliai, neišmanėliai... gulbė nėra koks gyvulys, - gulbė yra labai taurus paukštis, sukuriantis porą visam gyvenimui... gulbės partnerio žuvimas sukelia gulbei nepataisomą traumą visam likusiam gyvenimui...

baidarininkai pamišėliai

baidarininkai pamišėliai portretas
jie dėl savo aistros makaluotis vandenyse užsimerkė prieš pavojų paukščiams. Bausti tuos pamišėlius už tokio grožio pražudymą.

Giedrius

Giedrius portretas
Apmaudu pasidarė. Ispėjo ornitologai neplaukti. Štai ir pasėkmės. Pramogų organizatorė. Apibudino kad ne jos klaida. Tai jos klijantų išbaidytos gulbės.

Tik nubaust

Tik nubaust portretas
be jokio pasigailėjimo, tuos baidarininkus iš VĮ "VANDENS TURISTAI". Turės sumokėt gamtai padaryta žalą. Jiem taip lengvai nepraeis už tai kad daug žuvo ir susižeidė gulbių gražuolių, ir dar plius labai protingi paukščiai - gulbės.

mes

mes portretas
..tikras ETIK MAT ir bblynn...

Baidarininkai-paukščių žudikai

Baidarininkai-paukščių žudikai portretas
Kur tai matyta, pauksčiai jau peržiemojo, nesušalo, o dabar jau atšilo, jau būt pradėje tuoj perėt, ir per šituos brudus turėjo žūt, nes vargšiukės gulbės labai išsigandusios puolė skrist, net nepamačiusios tų sušiktų laidų. Labai gaila ir susižeidusių, ir žuvusių gulbių.

Aldona Marija

Aldona Marija portretas
Siaubinga, ta pati moralė kaip su vaikais, ar vaikas ar gulbė - tokie pat gamtos visumos dalis, susimastykite, žiaurieji žmonės, sužinokite Visatos dėsniu, kad visi darbai geri ar blogi sugrįš atgal. Tokiu elgesiu kenkiate ne tik sau, bet ir savo vaikams ir anūkams...

slykstu buvo klausyti ka nusipezejo pramogos organizatore pe

slykstu buvo klausyti ka nusipezejo pramogos organizatore pe portretas
matai traukinys perdaug garsiai dundejo.

na kaip parazitai

na kaip parazitai portretas
pasidarete sau "pramoga".

sens

sens portretas
tai ne vandalai tai landzberginiai.

kruvinam baidarininkui

kruvinam baidarininkui portretas
Taip žmonės kalti, kad lesina, bet šis faktas nesuteikia teisės žudyti. Žmogus atsakingas už tuos, kuriuos prijaukino. Braunamės visur, kertam miškus, tvenkiam upes. Tai mes einam į gyvūnų namus, ne jie į mūsų. Buvo prašyta neplaukti Nemunu,.ar mažai vietos plaukimui?

reik prezidentes

reik prezidentes portretas
VARDAN lieyuvos ,zmones zuvo , o dabar gaila paukscio ,nors Lietuvoje dabar suo labiau vertinamas uz zmogu .

ALGIS

ALGIS portretas
Zurnaliugos rasot desimtys , o tai gal nebaige nei pradines , kad nemokat suskaaiciuoti iki desmyies

siaubas

siaubas portretas
barbarai

Dar viena isterijos banga

Dar viena isterijos banga portretas
Reikia, kad seimas priimtų įstatymą, draudžiantį prieš gulbes naudoti fizinį, seksualinį smurtą ir nepriežiūrą.

Ar tikrai buvo

Ar tikrai buvo portretas
neišvengiamai būtina organizuoti šį vandališką žygį? Juolab kad ne kartą buvo rašyta apie liūdnas tokių žygių pasekmes.

kruvinas baidarininkas

kruvinas baidarininkas portretas
O kartais niekam neužkliūna, kad tokiu metų laiku ten jokių gulbių išvis neturėtų būti? Jei ''gerieji žmonės'' gulbių nelesintų visą vasarą ir rudenį, tai jos dabar tupėtų šiltuose kraštuose, o ne lietuvoj ant ledo. Didžiausi kenkėjai ir gulbių žudikai čia yra ne kažkokie baidarininkai, o paukščių lesintojai, neturėdami jokio supratimo kada reikia, o kada visiškai nereikia jų lesinti. Kai gamta pradeda rūpintis ne išmanantys žmonės, o blokinio daugiabučio gyventojai, tai visada gaunasi nesąmonė...

O gal čia

O gal čia portretas
naujas baidarininkų išmislas, kaip prasimanyti gulbienos? Brakonieriai baudžiami už nelegaliai sumedžiotus žvėris ar sužvejotas žuvis, o ar bus nubausti baidarininkai už priverstinę gulbių žūtį?

Tiktai

Tiktai portretas
Tai bent vandalai-patriotai. Įdomu kokią baudą gaus? O gal per valstybines šventes galima gulbės ir valgyti?

Anonimas

Anonimas portretas
Ir ...? Vardan tos Lietuvos ?

Negaliu pakęst

Negaliu pakęst portretas
tai dabar tegul susimoka "patriotai" taippat, kaip baudžiami kiti, padarę žalą gamtai, savanaudžiai išlepėliai

gaila

gaila portretas
Labai labai gaila. Kažkas savo aistrą plaukioti dedikuoja nepriklausomybei. Apgailėtina pasaulėžiūra.Pats šlykščiausias padaras žemėje-žmogus, kuris vaizduojasi esąs žemės valdovas. Mačiau juos plaukiančius Nemunu, negi jiems ne gėda tokią šventę paženklinti nekaltų paukščių krauju? Reik tikėtis, gamtai padaryta žala bus kažkokiu būdu bent dalinai išieškota iš organizatorių. Žudikai, norintys pigios pigios reklamos.

Blusa

Blusa portretas
Už neprižiūrėtą kačiuką baudžia tūkstantinėmis baudomis, o čia, greičiausiai nieko nebus. Pagrūmos piršteliu. Kažkas naiviai pasiteisins. Na, bent jau per TV turės ką rodyti po Kildišienės, Šakalienės ir Majausko.

to kaunietei

to kaunietei portretas
Pasikonsultuokit su šilainiškiais, jie sėkmingai atsikrato parazitiniais balandžiais...

NA NA

NA  NA portretas
kadangi ,baidarininkai ir organizatoriai buvo perspėti dėl gulbių ,bet jiems gulbė , tai ne šventės simbolis ir matomai per mažai reklamos ,tai _______gulbės žuvo už tai ,kad norėjo laisvės ir erdvės ,o baidarininkai savo laisvės šventes atšventė su krauju,,,sėkmės ,ko tik nepadarysi dėl reklamos ,kad ir blogais darbais ,,,,

Praktiška močiutė

Praktiška močiutė portretas
Žiūrėkim į gulbytes kaip ir į žąsytes-----kaip į paukštieną.Ir praktiškai naudokime. O štai varnos Kulautuvoje , balandžiai L.Alėjoje , kormoranai Juodkrantėje-----blogi ir nepraktiški. Juos reikia ryžtingai naikint . Lai Kaunas tvarkosi.

KAUNIETĖ

KAUNIETĖ portretas
gaila gulbių, tikrai gaila. Beje, gal ornitologų draugija turi "priešnuodį" balandžiams, kurie pastaraisiais mėnesiais užplūdo Laisvės alėją. Jei neturi, tai gal bent retsykiais nuplaus balandžių apdergtus suolus (ir prie mero picerijos šalia fontano, ir prie Mickevičiaus, kitų šoninių gatvių), KOL ALĖJA GALUTINAI NELIKO BE PRAEIVIŲ...

Čyvas

Čyvas portretas
Nx iš vis tie baidarininkai reikalingi, tegu plaukioja Kauno mariose , o ne Nemune. Rado mat vietą plaukt , kur daug paukščių sau ramiai snaudžia palesusiu, kad išbaidyt. Parazitai tie baidarininkai. O svarbiausia tai būt buve labai gerai jeigu Nemunas būtu užšales, gaila kad neužsales, tai nereikėtu ir plaukt. Dabar tie plaukėjai tegu sumoka kiek kainuoja žuvusios gulbės.

...

... portretas
Kalčiausi tai gulbių šėrėjai tokiu savo 'gailesčiu' privertę gulbes Lietuvoje likt. (nors - ar žinom kiek jų žūva tuose 'šiltuose' kraštuose?). Taip kad tos kelios gulbelės... ech, gaila, bet gal kitos protingesnės bus. :|

..

.. portretas
ziema plaukioti baidare pavojinga, nes lengvai virsta ir nekiekvienas spes issikapanot is salto vandens Nemuno vidury kaip buvo video,.. o vasarop lai plaukioja kiek patinka ten, nes gulbes jau bus isskridusios...

gamtos mylėtojams

gamtos mylėtojams portretas
tai gal ir pievas šienauti uždrauskim,žūsta ne dešimtys o tūkstančiai kiškių ir paukščių,pavasary sutabdykim transportą nes LIETUVOJE ŽUSTA APIE MILIJONĄ VARLIŲ.

Manau

Manau portretas
Gamtai žalą turėtų atlyginti baidarininkai-idiotai ir baidarių nuomuotojai.O gamtos apsauga,turėtų kuo skubiau,šioje atkarpoje uždrausti tokias pramogas.

Anonimas

Anonimas portretas
nu dabar prasidės dudų orkestras. Ot tragedija atrado. Kvaišos lėkė į elektros tinklus, nors protingi paukščiai žino to nedaryti. Beje tarp laidų buvo kelių metrų tarpas, bet glušės nepamatė. Kiekviena gyvūnų rūšis, įskaitant žmones, moka už savo kvailumą. Vienas žūsta kvailas lėkdamas mašina girtas, kitas lėkdamas į elektros tinklus. Evoliucija padarys savo darbą. Kaip jūs manot, iškur paukščiai žino, kad ant aukštos įtampos laidų negalima tūpti. Tikrai ne dėl iškabintų perspėjančių lentelių:)

Žmogus

Žmogus portretas
Tai paukščiai trenkiasi į laidus, nes jie nepažymėti tinkamai. O tada jau ieško kaltų kas baido paukščius. Į tuos laidus matyt paukščiai dažnai ir nebaidyti patenka, juos reikia sužymėti tinkamai. O čia yra miestas, aplink gyvena žmonės, kodėl reikėtų drausti žmonių veiklą ? Juk čia ne draustinis, kurių Lietuvoje ir taip daug. Bet tai žymiai lengviau apkaltinti baidarininkus, arba koky šunėką lakstantį ant kranto, ar vaiką rėkaujantį, negu laidus sutvarkyti.

Sigis

Sigis portretas
Ar valdžioje sėdi visiški idiotai???Kiek galima apie zustancias gulbės rašyti,kalbėti?Visiškas nulis. Baidarių nuomos kontora seniai laikas uzraukti.Kiek galima kenkti gamtai.

pasiulymas

pasiulymas portretas
Juk plauke organizuotai, vadinasi yra kazkas, kas visa tai organizavo. Tada belieka tik aplinkosaugininkams ivertinti gamtai padaryta zala ir israsyt baudas atsakingiems. Nes info apie tai jau buvo, bet bukagalviai baidarininkai del savo pramogos neima i galva, jog kazkam tai kenkia...kai susimokes, gal susimastys ar verta pakartot savo "zygius"...

skraidunas

skraidunas portretas
normaliam pasaulije kaltas butu laidu savininkas nes laidai zenklinami visokiais budais riskiai dazomi kabinami atsvaistai ar riskios detales ir tt nes laidai povajingi ir skraidantiems zmonems parasutininkams ir t.t.

ADAS

ADAS portretas
Žiopli organizatoriai ir nebus baudžiami ....

Senolis

Senolis portretas
Uždrausti visus VISUS virš žemės pakeltus laidus,paukščiai baidosi ne tik baidarininkų. Laidai virš žemės 15metų kalėjimo su turto konfiskacija.Kiek Gyvūnų Apsaugos Draugija dar kentės tokia nusikalstamą veiką!!!

aaa

aaa portretas
Greitai zmones negales ne nusimaudyti nueit prie upes nes zuvis isbaidys ar kazka isgasdins. Vis daugiau draudimu nelogisku atsirada toje lietuvoje tai zmones lauzo tvarkingai pasikurti negali saslykines negali pasitatyti gamtoje ar palapines, kazkur plaukti ar dar kazko. Draudimu dideja vietos zmonems kulturingai praleisti laika mazeja. O po to sako kodel zmones neleidzia laiko gamtoje neturistauja ir panasiai o ko ten vaziuot atsistot pagal ezero ar upes kranta ir i ji ziuret ir nejudet bijant kazka isbaidyt ant kazko uzlipt ir pan... Be to tie pauksciai cia ziemoja ir buna naturaliai turetu isskristi ziemoti kitur tai gal reiktu kaltinti tuos kas juos lesina tuo savo batonu ir juos pripratino??? Reiktu izvelgti en tik minusus bet ir pliusus.

jonas

jonas portretas
reiketu siu barbarisku lenktyniu organizatoriams nusiuti zuvusiu gulbiu nuotraukas

fredis

fredis portretas
O Dieve,sirdis verkia ,kokie ziaurus vandalai
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių