Nelaimė Šilainiuose: pėsčiųjų perėjoje partrenktas dviratininkas

Anonimas

Anonimas portretas
Saktinkit skatinkit miesto valdžia tą dviratininkų gausą tai netrukus ir naujas ligonines turėsite statyti. Nors ar jums tai svarbu - palupikausite iš gyventojų naujais mokesčiais ir pastatysite

Cikada

Cikada portretas
Gaila, kad nėra reidų dviratininkams už nusižengimus gaudyti. Tik taip senyvi žmonės sužinotū, kad per perėją reikia eiti pėsčiomis.

remigijus

remigijus portretas
taip jiems ir reikia.tokiems dviratininkams deti bauda nuo 500 iki1000 euru.gal tada ismoks pervesti dvirati

Pirktas

Pirktas portretas
Ot gerai ,visus tuos kurie važiuoja per perėją traiškyti kaip utėlės.

as

as portretas
labai laukiu momento kai policija imsis dviratininku ir pesciuju .kurie nedevi liemeniu. ypac tamsiu paros metu kai lyja.viskas blizga ir nieko nesimato .jei taisykles galioja. tai visiem turi galioti

Ufonautui

Ufonautui portretas
Prieš perėją nulipdamas nuo dviračio sustoji, ir tuo pačiu pamatęs auto- nesižudai, gal tuo momentu tave pamato ir vairuotojas- duok Dieve. Kai atvažiuoji, ir nenulipęs nuvažiuoji...nuvažiuoji į ligoninę perrinkimui. P.S. Iš lėto važiuosi- iš lėto perrinks, greit važiuosi- greit sušluos į karstą.

Kiek čia ufonautų

Kiek čia ufonautų portretas
Koks skirtumas ar lėtai važiuoti dviračiu per pęrėją ar eiti pėsčiomis? Greičiai tie patys. Todėl nesuprantu tų, kurie mano, kad jei dviratininkas vesis dviratį per perėją, tai vairuotojai jų netraiškys.

Piktas

Piktas portretas
Labai įdomu kodėl nėra posto Lampėdžiuose, kur baigiasi dviračių takas? Vaikai, maži vaikiukai, tėvai vorele mauna per perėją net nenulipę nuo dviračių. Mauna virtinėmis... Jei jau baudžiate vairuotojus už menkiausią nusižengimą, tai gal laikas būtų bausti ir dviratininkus? Pastovėkit galų gale nežymėtu automobiliu savaitgaliais , šiltais vakarais, net dienomis ir matysit kiek tokių " erelių dviratininkų".

Dviratininkė

Dviratininkė portretas
Niekaip nesuprantu ir nepateisinu dviratininkų, kurie važinėja gatvėmis be liemenių, šalmų, netvarkingais dviračiais. Nesuprantu, ko reikia brautis į gatvę, kai Kaune pilna dviračių takų ir šaligatvių. Pilna neadekvatų dviratininkų ir parkuose bei Panemunės šile. Jie, važiuodami sugeba užsikimšti ausis, nardyti facebooke, siųsti žinute, dideliu greičiu be signalo pralėkti pro pėsčiuosius, bet nesugeba pasirūpinti savo saugumu ir suvokti, kad automobilis visada laimės avarinėje situacijoje. Dar viena nesubrendėlių grupė, kuri sugeba sukelti problemų aplinkiniams ir niekaip nesuvokia savo atsakomybės .

kaunietis dviratininkas

kaunietis dviratininkas portretas
dviratininkas, pažeidęs taisykles, turi atlyginti nuostolius, kai pasveiks

Fui ble

Fui ble portretas
Kai reikia jie važiuoja gatve su automobiliais, o kai užsidega raudona, o pėstiesiems žalia- jie važiuoja per perėjas, tai ir nupisa tokius neapsisprendusius. Pėstysis jis, ar vairuotojas, tas aplamdytas senis?

Na

Na portretas
O jei jis būtų vedęs dviratį tai jo ant jo irgi but vaziavus

Kaunas

Kaunas portretas
BAUSTI VAIRUOTOJUS-GYVULIUS,KURIE ZUDO DVIRATININKUS IR MOTOCIKLININKUS.LIETUVIAI BLOGI ZMONES.

Geras soferis

Geras soferis portretas
Visada reik kirst dviratinykus kurie nenulipa nuo dviracio per pesciuju pereją.

Anonimas

Anonimas portretas
...judėjęs "Megos" kryptimi.

Anonimas

Anonimas portretas
Uzuojauta vairuotojai.Zmones kaip avinu banda.Reikia ju saugotis.

gaila

gaila portretas
vairuotojo kuris vairavo automobilį , o dviratininkas pats save nubaudė. Kažkodėl kelių policija visiškai nesidomi dviratininkais ir pėsčiaisiais
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių