Užpuolimas Ąžuolyno parke: sumušė iki sąmonės netekimo, paliko be kelnių

komedija

komedija portretas
Gerbiamieji, kokios kameros? Prismenate nuotykį, kai ant asfalto buvo rašoma "TIESOS"? Policija tuojau pat prisistatė:) Rotušės a. mažai kamerų?:) O kiek ten paradyta nusikaltimų...

komedija

komedija portretas
"„Pareigūnai jį nuvežė į namus, pasakė, kad pirmadienį atvyktų į komisariatą parašyti pareiškimą“, – toliau dėstė vyras, pasak kurio, užpultasis patyrė ir sužalojimus, dėl kurių pirmadienį bus kreiptasi į šeimos gydytoją." Ir kam Kaune reikalinga policija? Beje, ar kas yra matęs Ąžuolyne bei kituose miesto parkuose bent vieną policininką?

hara

hara portretas
Tai Kaune "nusale" dar neisnyko?

asta

asta portretas
visuose parkuose knibžda benamių girtuoklių ir narkomanų. jie ne tik naktimis ten sėdi ;) jokie remontai neapsaugos ir kituose parkuose nesaugu.

Anonimas

Anonimas portretas
Noriu pabrėžti, kurie klausinėja, ką taip vėlai veikti parke - į datą nepasižiūrit - vyko iki išnaktų Mindauginės miesto centre. Namo žmogus pėsčias ėjo.

karosas

karosas portretas
karosas irgi zmogus. Beje, jau senokai nesu sutikes policijos Azuolyne. Galetu is masinu kojas pramankstinti, vilksuniuka nukakinti...Siaip tik syki cia teko patirti kazkokios mamos smurta pries savo maza vaika

Anonimas

Anonimas portretas
Na, rašeivos,matyt ne Kaune gyvenat,kad kai kurie rašinėjat niekus.Pirma pasidomėkit,kas mėgsta tam Ąžuolyne naktinėt...Pagal tai ir policijos veikla.

w

w portretas
matyt niekadėja mušė

Anonimas

Anonimas portretas
Nuo neatmenamų laikų ten "karosus" gaudė... Žiuriu niekas nepasikeitė... Karosai vis plaukia, žvejai vis žvejoja...

Gustas

Gustas portretas
SigSauer 230Sl šiek tiek mažiau krenta i akis vasara... :)

uždarykit Kurlianskio siaubo Televiziją

uždarykit Kurlianskio siaubo Televiziją portretas
uždarykit Kurlianskio siaubo Televiziją kokius filmus rodo

Regimantas

Regimantas portretas
Na žinot aš asmeniškai dažnai su savimi nešiojuosi legaliai išduota 9 mm. Glock 19 taip kad tokioj situacijoj nakti uzpultas keletos asmenu ji tikrai panaudociau

...

... portretas
Kai olicija turės teisę tokius vietoje nukalt, greit visą naktį ir visur galėsime saugiai jaustis. Taigi, klausimėlis toks: įstatymai turi gint nusikaltėlius, AR - doruosius piliečius?

Anonimas

Anonimas portretas
kada nustosit kiekviena vakara rodyt siauba krauja zudynes.jus uzprogramuojate vaikus uzaugt banditais.ka vakare veikt vaikui televizoriu ziuret.jei neturi pinigu tik televizorius.jei turi tai eina gatvemis vaikscioja ka nusiperka.jaunimas suzalotas kompiuteriu ir smurto filmu

viltė

viltė portretas
Kauniete , gal girta rašai ? :D

kauniete

kauniete portretas
Ne stadiojus renovuoti už musę milijono o rengti kuo dauguiau stebejimo kameru azuolyne ir kotise pamegstose kaunieciu vietose. I stadijona investuoja o i zmoniu gyvybe ir saufguma reikia investuoti. Irenkite daugiau stebejimo kameru pakabinkiote ispejimus ir užpioplimai baisisi.

kaunietis

kaunietis portretas
Azuolynas jau kuri laika buvo labai rami vieta pasivaikscioti ir ginklo nesiotis nebereikejo. Ka gi, dabar visi, kurie juos turite, butinai pasiimkite su savimi ir po papildoma apkaba soviniu. Policija cia bejege-viskas priklauso tik nuo musu-kaunieciu! Patikekite, jei besigindamas nakti nusaus garbingas Kauno pilietis koki kriminalini issigimeli, tai keleta metu Azuolynas bus pati saugiausia vieta Europoje!

Man čia neaišku

Man čia neaišku portretas
23 val. eit į ažuolyną, čia kažkas netaip. Matomai jis ėjo į ažuolyną , ir galvojo kad susitikes kokia moterį ar merginą fyti myti padaryti. Čia tik taip, ne kitaip tokiu laiku eit į ažuolyną, ką jam dienos mažai, kad ant nakties šliaužiot po parkus ir prievartaut sutiktas moteris. Neaiškus tipas, jeigu diena miega , o naktim bastosi nuošaliose vietose.

Kaunietis

Kaunietis portretas
Manau tokiu metu, geriau nevaikščioti tokiose vietose.Turėtu žinoti visi.

Biesai žino

Biesai žino portretas
Kas čia per nesamonė? Tai gal tegu pirma susigydo žaizdas ir tada ateina policijos patrugdyti...kažkokie vėjai....

Nuomone

Nuomone portretas
Dar pries kelis metus, po Kauna ir po azuolyna vakarais vazinejo savivaldybes viesosios tarnybos automobiliai .... kur jie dabar ? Kauno diena rase jog ju automobiliai aukcione buvo isparduoti .... . Tokios ir pasekmes ....

lijopardas

lijopardas portretas
rašinėlio autoriau ką vartojat ?

sutinku, čia daug mistikos

sutinku, čia daug mistikos portretas
Kodėl policininkai iki sąmonės netekimo sumuštą auką nuvežė namo, o ne į ligoninę? Ir kam laukti pirmadienio? Kad kraujas į smegenis išsilietų? Ir tuomet policijos ataskaitose bus savižudybė, nes žmogus ramiai numirė namuose? Arba policininkai nenorėjo problemų.

To nuiin

To nuiin portretas
Joooo, Vilniuje prie kavinių uždaužo negyvai ir matant žmonėms. Kaip kad a.a.kompozitorių. Taip kad nesmirdink eterio geriau.

mentams - mero mento apdovanojimai

mentams - mero mento apdovanojimai portretas
o kauniečiams- guzas į kaktą. Tvarkomės ? Vienuolikta vakaro, tai šiuo laiku net ne naktis.

Nika

Nika portretas
Keista. Kodėl iškart po užpuolimo pareigūnai kartu su nukentėjusiuoju važinėdami neieškojo nusikaltėlių??? Kodėl tik pirmadienį bus kreiptasi į šeimos gydytoją, jeigu buvo sumuštas net iki sąmonės netekimo??? Mistinis straipsnis su labai daug nutylėtos informacijos.

Anonimas

Anonimas portretas
is kokio cia filmo istrauka? butu nieko sau pamatyti

Adai

Adai portretas
... Ir kai jau gausi į snukį, paprašyt užpuollikų, kad lukteltų, kol įsidėsi šovinius. Kiek pamenu, užtaisyto ginklo negalima nešiotis.

Adas

Adas portretas
Reik nesiotis saviginai ginkla,tiek ziniu.

Anonimas

Anonimas portretas
Kas ten vaikšto vėlai vakare turbūt aišku...juk atitinkamą paminklą norėta pastatyt.Ir kad numovė džinsus,o paliko apatines,tai dar pusė bėdos.Gal čia tik perspėjimas?

P.Morkūnas

P.Morkūnas portretas
Autorius nematęs PARKO, kad Ąžuolyno mišką vadina parku?

tam -,,,mm,,policajai irgi zmones

tam -,,,mm,,policajai irgi  zmones  portretas
bijo vaiksciot -budet po azuolyna vakarais -saugo kelnes ir mobilius telefonus ,bijo ,kad negautu y galva ir be kelniu teks gryzt y nuovada...

Anonimas

Anonimas portretas
Nereikia pasakoti pasaku,visur tas pats,užjaučiu,bet koks velnias nakti išvaro i parka ..

nuiin

nuiin portretas
nu pas kavencus kaip visad salciai veikia...aplamai ten pas jus ir dienom po parkus pavojinga eit, o sostineje gali varyt bet kada ir nieks nieko.

mm

mm portretas
reikia daugiau kamerų statyti parkuose, aikstelese, gatvese. Už ką mokami pinigai policijai.

Anonimas

Anonimas portretas
Na bet 11 valanda vakaro vienam vaiksciot neprotinga pts kaltas dar penktadieni kai pilna girtuokliu

...

... portretas
Kur krabai, ten ir kiti gaivalai.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių