Kaunietis: mane spardė ir daužė advokatas

Advokatui

Advokatui portretas
Ir ką tuo nori padakyti?

advokatas

advokatas portretas
yra jungtis: tarp: itariamo, prokuroro ir teisejo,advokato pagalba,derinamas 'sedejimo ' laikas,norint maziau sedet ,'advokatui' tenka labai suktis.

Liudna...

Liudna... portretas
Taip... deja tokia musu valstybes teisesauga...

bonka

bonka portretas
Šitas tipelis malasi po senamiesčiu ir mergas užkabinėja ,įžūliai. Buvęs mentas,matosi psichavotas.

RRRRR

RRRRR portretas
Teko dirbti pas sita "vargseli" kai jis vadovavo lentpjuvei... apsaugok dieve nuo tokiu darbdaviu... su darbininkais nesiskaite, mokejo kiek jam patikdavo... karma pasivijo...

ko

ko portretas
noret juk gyvename saly kuria valdo briuselio zydai juk laisve vardan ju ir sukurta?... ar ne taip p. biurokratai padlaiziai?....

Atidžiai pažvelgus

Atidžiai pažvelgus portretas
Nepažįstu Bartniko, todėl ir neteisinu. Bet matau kokias pastangas įdėjo posūnis (advokatas), kad prisišaukt savų komentatorių. Tik visa tai taip aiškiai matosi. Neprofesionalu advokate. Neprofesionalu ir turėtų būti gėda.

Nuomone-klausimas

Nuomone-klausimas portretas
Nu bet jeigu cia tiesa, tai ar gali toks zmogus dirbti advokatu?

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
I pica prispjaude

AUGIS

AUGIS portretas
SITAS KLOUNAS APVOGES VISUS SAVO ARTIMUOSIUS ,prirases pareiskimu sunui broliui ,atidaves pats visus pinigus vadinamam aferistui advokatui ,dabar verkia kad ji skriaudzia ,LAZDA TURI DU GALUS

patiko

patiko portretas
advokato profesionalumo viršūnė - teismas dėl kompensacijos už prispjaudytą picą? Gal siūlys taikos sutartimi viską baigti, mainais mamutei butą paliekant?

kaunietis

kaunietis portretas
Žinoma , žurnalistai norėjo pateikti apie betvarkę mūsų teisėsaugoje, bet perskaitęs straipsnį ir komentarus - susidarai nuomonę apie "nukentėjusįjį" - tai Kisa Vorobjaninas iš filmo "12 kėdžių"... Yra tokių nenaudėlių visuomenėje ir mūsų mieste (deja). Sunku įsivaizduoti, kaip jaustis dabar pačiam Kisai - paskelbus taip apie save... Gal jam reikėjo prieš tai kreiptis i psihiatrus? Užuojauta jo artimiesiems !!!

Anonimas

Anonimas portretas
Suprantama,kad teisingumas turi buti visur ir visada,bet zinant sita zmogu,tai ir esi priverstas susimastyti.Nes is paprasto nubrozdinimo ivyksta luziai ir t.t.Nebuvo to teisingumo ir nebus.Kokiais klausimais jam padedavo prktikuojantis advokatas???Jis to pasakyti negali,bet jau konsultuojant ji,kaip apgauti savus,turejo suprasti su kuo jis turi reikala ,kad siam zmogui nera nieko svento,todel kalbeti apie kazkoki teisinguma net neverta!!!

EH, LIETUVA ,AR TOKIOS MES TAVES NOREJOM?

EH, LIETUVA ,AR TOKIOS MES TAVES NOREJOM? portretas
JEI SI ISTORIJE,TRAGEDIJE-NUTIKIMAS YRA TIESA,KA RASO SIS STRAIPSNIS,TAI PATYS SUPRASKITE,PRIE KO DAEJO LIETUVA IR,KUO TAPO LIAUDIS..,O APIE TEISESAUGA ISVIS NERA,KA KALBETI.. ADVOKATAI KURPIA BYLAS KUO ILGESNES,KUO SUDETINGESNES,IS TO JIE LOBSTA.

nuomone

nuomone portretas
Nezinau kokios ten seimynines dramos vyksta,bet jeigu tai tiesa kas parasyta straipsnyje,be asmeniskumu ir emociju,tai vienareiksmiskai nusikaltimas.Salyje vyksta kova pries smurta artimoje aplinkoje.O cia atviras banditizmas.Istatymai turi galioti visiems ir prokuroramas ir advokatams,net valstybes prezidentams.Advokatas linkes nusikalsti?

Anonimas

Anonimas portretas
Oi jis pasirodo ta moteri mylejo???Juk sitas antzmogis nera nieko gyvenime mylejes apart saves!Skraide kaip erelis,vaizdavo esantis kazkuom ypatingas o krito kaip vargsas pakirstas karvelis!Jis buvo visa gyvenima kenkejas,toks ir liks.Gaila jauno zmogaus,kuriam sitas issigimelis bandys bet kokia kaina ikasti,nes sitas parazitas visa gyvenima is policijos neislenda.

Sitas

Sitas portretas
Sportininkas panasus i ereli, bet patapo oziuku-visciuku

Manau ,kad

Manau ,kad portretas
šis žmogelis yra psichopatas..

Anonimas

Anonimas portretas
Duok Dieve,kad daugiau nei viena moteris nepapultu į šito AFERISTO pinkles.

Anonimas

Anonimas portretas
Galima tik spręsti...,iki kokio laipsnio yra supuvęs šitas žmogus!,jeigu jį dar taip galima pavadinti...

Anonimas

Anonimas portretas
Paskendęs mele ir intriguose tas o.bartninkas. Ir ne tik didžiųjų raidžių pavarde neverta,bet ir žmogaus pavadinimo. MĖŠLO KRŪVA. Padorus sūnus su mama teismuose nesibylinetu,ant savo sunaus pareiškimu nerašinėtų.

Ane :) kietuoliai

Ane :) kietuoliai portretas
Ale bachurai komentarus rasinejat :) nejuokinkit, iskart pirmi, kaip subines prispaudzia jums visus vlozinat.. Zmogu sudauze ir jam ka, nesikreipt niekur ir palikt taip , ar eit ir atsakomaji vizita, analogiskai stuburo traumai padaryt Ir i kaliuze? Cia vadinasi kietumo virsune pagal bachurizacija? Pirmi patys i mentura nubegtumet, ir paverktumet jei kas jums ant stuburu pasokinetu.. Nemalkit sudo cia "kietuoliai".

Anonimas

Anonimas portretas
Visus ispardyt ir bus teisybe tada

Ovke??

Ovke?? portretas
čia tu susiožiavai? nu na..... o bandei bachūrauti kažkada. kad gavai per strėnas - davai ranką ant širdies - juk NUSIPELNEI, Ovke. Nu si pe nei

Kakis makis

Kakis makis portretas
Gerai kad nepakakojo :)

Skani pica

Skani pica portretas
I pica prispjaude cha :) :) :) geruliai

Anonimas

Anonimas portretas
Na ir publika

Aš portretas
Gerai pažįstu jo buvusią žmoną, vaikus. Puiki moteris, šaunūs vaikai. Pažįstu ir jį. Žinau, kokį gyvenimą gyveno(a) šis žmogus. Nenustebau perskaičiusi šitą straipsnį apie jo gyvenimo vingius. Tik nustebau, ar tikrai šitaip žmogus jau degradavo?

kaimyne is Kauno

kaimyne is Kauno portretas
ale sugalvok taip reklama pasidaryt, išpasakoti visam svietui, koks durnius buvau, kaip kažkelinta moteri mylejau, svetimiems pinigu daviau, kaip viska ateme, primuše.... kas kaltas?? kažko turbut nepadarei....

Ne sportininkas

Ne sportininkas portretas
Kietas advokatas pasirodo - "teisinem" ziniom uzdauzyt sugeba, net stuburas trakst, brakst ..

...

... portretas
Oiiiiii, kas kalba ??? bartinkas o.(neverta net is didziosos raides pavarde rasyt!). Ne cia rasai - TV3 pagalba padetu tau jei sueitu tavo visi artimieji, vaikai ir t.t.

Rankininkas

Rankininkas portretas
Klausyk Ovidijau,kau jaunystėj sportavom lyg normalus vyras buvai.Į senatvę ne tik traumos atsiliepė,bet ir su galva nekažkas ar čia naują verslą sugalvojai kaip pragyvenimui užsidirbti.Kažkokie teismai,prokurorai,advokatai.Įtariu gerą patarėją Čiupkovą prie alaus bokalo susiradai.Tas irgi panašiai su Tešerskyte bendravo ir liko nosį nukabinęs pilna ta žodžio prasme.

Pažįstamas

Pažįstamas portretas
Ar nepagalvoji p.Bartninkai, kodėl tave taip skriaudžia visi, net muša, laužo stuburą???? Ne paguodos ieškok, atleidimo eik į bažnyčią....

Na neblogai

Na neblogai portretas
Galima butu advokata samdyt skolu "ismusimui"

Jonas

Jonas portretas
Kai žmogus miršta - jam gi vienodai, jis nieko nejaučia, tik artimiems skaudu... Kai žmogus durnas - jis irgi nesupranta , tik artimiemes skaudu...

Jezus

Jezus portretas
Advokatas - dievas ? Jei rasot kad dievas nubaude :) Na taip vadinkit mane Jezum :) auksciau tik dangus

jo

jo portretas
dievas nubaude savo vaiku nemate kaip augo kaip mokesi o svetimus leido i mokslus tai tau atligis

Zinom

Zinom portretas
Advokatai,i prokurorai, policija vienas katilas - visi ten verda ..

Tam kas nesimuse gatvese paaiskinsiu

Tam kas nesimuse gatvese paaiskinsiu portretas
Dviesia atejo ir susparde , ar sportininkas ar koks kovinis butu pries kelis visada nelengva atstovet

Briedas kažkoks.

Briedas kažkoks. portretas
Atėmė mašiną, pardavė ir užsisakė straipsnį? Toks sportininkas, kad apsiginti nesugebėjo. Gal stuburas seniai nuo šachmatų į trusikus buvo subyrėjęs? Būtų gavęs į kuprą, į picą nespjaudytų,- laikytų distanciją.

KAIMYNAS

KAIMYNAS portretas
nezinau kas kaltas bet jei sunus apgine savo motina tai teisingai ...........

čia gal teisėsmauka?

čia gal teisėsmauka? portretas
jeigu tep, tai ko čia stebėtis? Pažystu vieną riomerio profkės šiukšlę, kuris, pagautas nusikaltimo vietoje meluoja, o pagautas meluojant sako: "nūū y kas???" Padorūs žmonės tokiais "diplomais" nesigiria, bet jei daugiau nieko neyperki, tai tada kad ir iš "second hand".

Kodėl

Kodėl portretas
nesibaigus bylos nagrinėjimui, pasirodo šis straipsnis, jis aiškiai užsakytas, nepažįstu nei vieno iš dalyvių, tačiau, jei vadinamasis "nukentėjėlis", tokiais būdais t.y. užsakomaisiais straipsniais bando paveikti teisėtvarką, tai ir jis toli gražu ne šventasis, kas leido korespondentams vertinti prokurorų veiksmus, neturint tam nei reikiamo išsilavinimo nei pakankamos informacijos, gal Prokuratūra galų gale iškels bent vieną baudžiamąją bylą korespondentams.

Anonimas

Anonimas portretas
Pilietis Kaip viskas graziai aprasyta!Koks vargsas vyras??Bet tik klausimas ar tikrai taip yra?Kodel prokuratura viska atmetineja?nes jau yra zinomas klounas ten.Svetimiems vaikams uz mokslus mokejo o savo vaikams nesugeba alimentu sumoket,savus vaikus po policijas tampo.as tai manau kaip sauksi ,taip ir atsilieps!!Savo vaiku neziurejo,skriause,tai svetimi pamoku gyvenimo dave.

Žmogus

Žmogus portretas
Gaila žmogelio, padėjo moteriškei, finansišmai išlaikė dar sūneliui, kuris pagal metus jau visas diedas, jei mokslus baigė 2010 m., tai jam apie 31 metus, advokatūros egzaminus išpirko, kurie šiaip nepigus - 400€ berods. Gėda tau Vilčinskai turi būti, toks iš tavęs ir teisininkas, tiesiog morozas su nupirktu diplomu. už tokius dalykus ir Lietuvos advokatūra turėtų imtis veiksmų. O ponui Bartnikui linkiu nenuleisti rankų.

Isvada aiski

Isvada aiski portretas
Gal geriau senatveje likti vienam, nei susideti su moterim

O čia

O čia portretas
ta J.R. ar ne buvusi kineziterapeutė iš Raud.kryžiaus ligoninės?

sanciu,,kibiras,,

sanciu,,kibiras,, portretas
Ir as turiu moteri,kuri turi sunu,net du,irgi lups?Tiesa ,buto nerasiau,o ir i moksla neleidau-gal nemus?

Agnė

Agnė portretas
Mano nuomone labai prasta.Paziurejius i oponento fizionomijia .Nukentejias galvojiu turi vaziuoti i Telaviva.Linkiu sekmes.

Anonimas

Anonimas portretas
Bet kokio protelio reikia buti,kad buta iforminti svetimos moters vardu.Stai sugyventiniu,mylimuju peripetijos.Jei darysi viska istatimiskai tai netejs tokiu turto dalybu.kesti.Klaipediete 20m. isgyveno kaip sugyventiniai ir paliks galimai be nieko mirus sugyventiniui.Stai jum sugyventiniai pavyzdziu daug.Bet proto mazai.O kaip skaitau pasitiketi teisininkais negalima.

jk

jk portretas
Reik būti debilui ,kad kreiptis į prokurorus,jie bylas tvarko pagal pinigą ar pažintis,ką leidi pinigus teismams geriau paprašyk vyrukų ,kad jie tą advokatą teisiškai pakonsultuotų,

na ,manau dabar tas Kauno

na ,manau dabar tas Kauno  portretas
advokatas su chebra advokatu --sy karta uzspardys jy negyvai.....mafijinej policinej valstybej --policaju valdzia

Va teip

 Va teip portretas
Kauno advokatas

Klausimas

Klausimas portretas
Kur fotke advokato ? Ir kur jo kontaktai? Reik sutarti pasirasyt kad atstovautu, tada issiaiskintu del skolu su mano skolininkais tokiais metodais :)

Perspėjimas kitiems durniams

Perspėjimas kitiems durniams portretas
Va prie ko priveda "meilės" troškimas sename amžiuje. Padovanojo butą sugyventinei, prisidėjo prie jos vaikučio mokslų, o mainais gavo, tai ko nusipelnė už savo dunystes. Dabar turi sugadintą senatvę ir gražaus darbelio. Negaila.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių