Jaunos kaunietės tragedija: apdegęs vaikas ir baimė likti gatvėje

Anonimas

Anonimas portretas
Tragedija,kad tokios ,tokie neatsakingi gimdo ,o paskui nesirupina vaikais.Visi padekit mokesciu moketojai auginkit ju prisidirbtus vaikus.O kas bus kai nebebus kam dirbti.Mat kiemas apzeles ,namas apleistas.Tai tiginiu saikos .

bet

bet portretas
nesuprantu kam jai reikia soc busto jei ten yra namas kuriame gyveno ji tik reikia sutvarkyti TAI jaunai mamytei ,APLEISTAS ZOLEM APAUGES KIEMAS ,TEN REIKIA TVARKOS O NE SOC PARAMOS ,,ir maciau kada dege ten dege salia namo passiure NAMAS YRA SVEIKAS ,tik reikia darbo ideti tai mamytei su savo hebra ,ir bus gerai ,o ne siukslyne gyventi ,/ir noreti viska gauti veltui ,tai gaila to vaikelio ,/

to pikta

to pikta portretas
Jei jau taip gerai pažįsti tą mamytę, tai ir atiduok jai savo pinigus, savo butą, o ne piktinkis kitais žmonėmis. O ar ne šlykštu prisidengus nelaime, siekti gauti butą? Korespondentai, prieš rašydami tokius straipsnius, prašant pinigų, turėtų išsamiai aprašyti padėtį, kuo verčiasi šeima, kiek gauna pašalpų, pakalbinti kaimynus ir kt. Žmonės turi žinoti, kam aukoja. Mano nuomone, tai šiuo atveju, yra pasinaudojama nelaime, kad gauti naudos.

birute

birute portretas
o , kur vaiko tėvas, tarp nukentėjusių gaisre pagal amžių lyg ir nebutų, kodėl jis negali pasirupinti mama ir vaiku.

to pikta

to pikta portretas
O ko Jums užkliuvo Bunkė ar Zvonkė? Kelią ne toje vietoje perėjo?

Edita

Edita portretas
Vaikui reikia mamos gydymo įstaigoje. Patikėkite, pati turiu vaiką, kuriam jau 14 metų tačiau ligoninėse būnu kartu. O ligoninėse būname periodiškai 2-3 kartus per metus dėl jo sveikatos. Lyg ir didelis, bet matau, kad, jei vaikas nenori kokios procedūros daryti, tai personalas leidžia nedaryti. Būdama ligoninėje pasirūpinu dar kokiais 5 tokiais "savarankiškais" vaikais. Mama yra mama, personalas yra personalas.

Piktai

Piktai portretas
Tai pagal straipsnį parašyta jog vaikas gydymo įstaigoje ,tai ką motulė negali dirbti. Juk tam ir yra skirti specialistai-gydytojai kurie rūpinasi ligoniais. O straipsnyje nerašo kokios tiksliai būklės yra vaikas. Straipsnyje tik patekta informacija kokia priežiūra turėtų būt,o konkrečiai apie berniuką nerašoma.

Piktai

Piktai portretas
Už tiesą visada yra pykstama. Tai kodėl prieš visą nelaimę neleido vaiko į darželį ,O paliko su girtaujančiais? Kaip jūs sakote kad puikiai žinote jaunąją mamytę... pas jus turbūt dar nesusiformavęs mąstymas, kad taip šnekate, pirmoje vietoje yra vaikas tik tada draugai.... Graudu klausytis ir kad iš visų jėgų bandote ginti kas ir taip aiškiai matosi.

pikta

pikta portretas
Aš ją pažįstu asmeniškai ir jūsų kalbos kas ką matė kas ką girdėjo ar kam ką pasakė kokia bobutė vienaakė man visiškai ne argumentai.Ir nereikia iškraipyti istorijos savaip iki nelaimės mama dirbo, buvo tuose namuose vienintelis dirbantis asmuo ir, taip, ji jauna, ji išeina su draugais, o jūs siūlote jei izoliuotis nuo pasaulio? bent kas taip daro?? o apie kokius jus specialistus kalbat? parodykit kur už dyka prižiūri, slaugo ir t.t. vaikus, ar siūlote vesti į darželį vaiką, kurį pastoviai reikia tepti vaistais ir daryti jam įvairias procedūras. Baisu kas darosi, patys nesupūkit nuo tokio negatyvo ir teisėjo vaidmens, nei vienas mes negalim teisti klausimas tik ar norim padėti ar ne, o pradėti kapstytis po skalbinius čia ne vieta, ne apie visokių bunkių ir zvonkių kadrus kalbam, o apie mažą vaiką ir mamą, kuri nori gyvenimą pradėti nuo pradžių. melskitės patys ir aš Jums linkiu, kad niekad netektų su tokiom situacjomis susidurti, bet nepamirškit, kad be atjautos mes neesam žmonės.

Komentaras

Komentaras portretas
Piktai: jei mama turėtų socialinius įgūdžius tai tikrai eitų dirbti ,palikdama vaiką specialistų priežiūroje. Juk realiai tai visi turime eiti į darbus ,kad išlaikytume namus ,vaikus ir užsidirbtume pinigėlių. Bet iš situacijos matoma ,kad norima jog viskas būtų padaryta už pačią ir kad tik nereikėtų dirbti. Nes atsakingi tėvai ,kad ir kokia ištikusi situacija būtų negali nedirbti siekiant ko geriausio savo vaikams. O čia nori kad žmonės suaukotų pinigėlius ir nereikėtų dirbt.

To pikta

To pikta portretas
Kiek yra žinoma tai vaiko mama niekur nedirba,mokyklos nebaigus. O dirbti tingi, geriau su bernais trainiojas. Patikėkit kai per langus matai kas dedasi tam kieme tai kraupu. Per vasarą vaiką tik pora kartų buvo išvedus i lauką, tai ar atsakinga mamytė? Vaikas per nelaimę buvo paliktas su girtaujančiais nes vat mamytei reikėjo su kavalierium pasibut, tai ar galima jai dėti geros mamos etiketę? Nelaime yra naudojamasi ir siekiama naudos. Jei taip gerai pažįstat mamytę, ar jūs matėte ką su šunimi padarė su visa savo šeimyna? Ir dar kalbat kad ji gera? Baisu.... peržvelkit VŠĮ PENKTA KOJA ką su dobermanų veislės šuniu padarė.... Taip pat baisu ,jog namai nesudegė, ir nenori į juos grįžti . Nori socialinio būsto ir kad valstybė išlaikytų....

pikta

pikta portretas
Nežinau iš kur pas Jus žmonės tiek neapykantos, pažįstu pati mamą, tai nors jauna, bet kaip daug kas pabrėžė DIRBANTI ir SOCIALIAI ATSAKINGA mama, vaikas aprengtas, pamaitintas, mama negerianti ir ne kažkokia valkata, o atsitikus neleimei visi tampat teisėjais, kalbat apie kažkokias antžmogiškas kastracijas ir taip toliau. jeigu nenori padėti ir Jums nerūpi, valio, tačiau būtų protingiau tiesiog skaityti kitus straipsnius ir domėtis Jums aktualiais dalykais, o ne pilti purvus ant jaunos šeimos, be to, daug kas rašo kad lai eina dirbti, matomai tėviškas instinktas dar neatsiradęs ir nėra supratimo, kad reikia rūpintis sužalotu vaiku, kuriam reikia besąlygiškos meilės ir rūpesčio šiuo metu ir kur siūlytumėte palikti po traumos esanti, gydymo reikalaujanti vaiką ir eit dirbti? Jūsų abejingumas tiesiog graudina

Marija

Marija portretas
Nelaimiu siais laikais nemazai..gaila vienisos mamytes ir nukentejusio vaiko. Jej nelaimes metu su vaiku buvo seneliai kogero mamyte dirbanti.tik pazistantys sia seima gali pasakyt. Del soc busto, eiles yra milzinniskos, jas perlipt sunku, beto uz ji reik moket mokescius, ir issipirkt jej nori kad butu nuosavas, uz dyka nieko negausi.

to Na Na

to Na Na portretas
Na, bet juk yra nemaža tokių, kur vaikus gimdo dėl pašalpų, vaikai tiesiog pragyvenimo šaltiniu tampa, nemanau, kad kas čia automatą laiko, bet kad akiplėšiškai manipuliuojama vaikais, siekiant gauti naudos, tai akivaizdu. Na, o kokie ateities vaikai užaugs pašalpinių šeimose, na, jie irgi nedirbs, vėl vaikus gamins ir pašalpų reikalaus. O šiuo atveju, manau, pasitarė šeima, motina dukros nepriims, o jūs, mokesčių mokėtojai, nupirkit jai butą, ar ne? O kiek atvejų yra, kai dukra neaugina vaiko, tai motinai mokama globos pinigai iš mokesčių mokėtojų pinigų, arba atvirkščiai - dukra pasiima globoti savo motinos vaikus ( brolius ir seseris) ir vėl mokesčių mokėtojai mokėkit globą? Reikėtų baigti, kad nebūtų manipuliuojam vaikais.

NA NA

NA NA portretas
na po tragedijos likti gatvėje pas mus Lietuvėlėje yra didelė tikimybė ,______nes vaikai reikalingi tik reklamai ,"kaip gyveni ,___gerai ,kaip jautiesi ,_____laimingai ", prezidentė viena ranka glosto vaikus, kita laiko automatą ,sėkmės ,vaikai mūsų ateitis ,tik lozunguose ,,,,

As

As portretas
Nei vienas nežinoma kada nelaimė peržengs namų slenkstį,kaip ir tikri lietuviai. Tik smeiszt ir moka matyt kaip kurie komentatoriai patys iš bomzino tik išlipę .

to Aušra

to Aušra portretas
Mano nuomone, tai vaikiuką reikėtų paimti iš tos mamytės, ir priteisti iš jos alimentus to vaikiuko išlaikymui, o ne organizuoti pasipinigavimus, prisidengiant nelaime. O dar paskaičiavo, kad ir butas būtų neblogai išsireikalauti...Ar ne absurdiški tie pašalpiniai, kur pageidauja, kad jiems pašalpas mokėtų ir butus nupirktų dirbantieji? Korespondentai galėtų parašyti plačiau apie tos šeimos gyvenimą, iš ko jie gyvena? Nelabai seniai irgi buvo graudus straipsnis apie kažkokią moteriškę su prašymu aukoti, o kai ja pasidomėjo soc tarnybos, tai ji pabėgo...

Agne

Agne portretas
Žodžio laisvė: nežinau kodėl bet labai noriu padėti tai ira žiaurus skausmas baimė mano vaikas taip pat nesenai buvo nudeges randukus gydomoles ir dabar. Gal todėl suprantu šią mama. Ir bendravom telefonu tai maloni labai.

Anonimas

Anonimas portretas
Tragedija tai palaidas gyvenimas.Tragedija ,kad vaikus gimdo paleistuves..Is komentaru nuomone,kad tyokia ta prasytoja.Manau daugeli tokiu reikia kastruoti.,kad nekentetu vaikai ,salia esantis ir salis .

Algys

Algys portretas
Dar viena sukce,nors vaiko varda pakeistu,nes jau trecias pagalbos straipsnis su tuo vardu.idomu kodel motina nepriima kartu gyventi,turbut ne pati geriausia dukrele!

Mielieji

Mielieji portretas
Yra be galo skaudu žiūrėti, kaip praėjus daugiau nei šimtmečiui po valstybės atkūrimo. Valstybės gyventojai: • mieliau melžia valstybę ir tautiečius, nei prisideda prie valstybės kūrimo; • mieliau leidžia pakelti taurelę, nei ugdyti jauną, dorą, darbščią kartą. Ar nėra geriau su susikaupimu ir užsispyrimu griebtųsi už gyvenimo ir rodytų augančiai kartai pavyzdį, o ne įvairiausiais būdais bandytų pralobti. Juk namas ne sudegė. Ir stogas ant galvos yra. Bet mieliau ranką tiesti prisidengiant įvairiausiomis dingstimis, nei taisyti - kurti - tobulėti. Lietuva! Kur tu eini? Kur tavo principas "RESPUBLIKA" Jei vieni pajėgūs kurti, o kiti tik valgyti kažkieno išpuoselėtus vaisius tik nori?

Aušra

Aušra portretas
Tai gal pirmiausia apie vaikiuką pagalvokit, čia kažkokį purvą pilat apie nieką. Jis nukentėjo ir jam renkama parama..kokie jūs visi absurdiški.

Žodžio laisvė

Žodžio laisvė portretas
Agnei: puiku jog jūs norite padovanoti lempa,tačiau šiai šeimai-mamytei iš matytų post'ų geriau yra euriukai. Tad neapsigaukit

Anonimui

Anonimui portretas
Gerb. Anonime ,žurnalistė gal ir bendravo su vaiko mama ,kur informacija perteikė tamsiomis spalvomis jog būtina pagalba ,nes su vaiku moteris bus palikta gatvėje. Taip pat gerai įsiskaičius straipsnį galime pamatyti jog moteris turi namus į kuriuos gali grįžti. Bet vėl gi ,ji nenori į juos grįžti nors ji būstą turi... Tad atidžiau įsiskaitykite i straipsnį, namus turi į kuriuos gali grįžti ,bet jai reikia socialinio būsto. Kaip moteriai kuri neturi jokių socialinių įgūdžių , galima duoti soc būstą, tragedija. Čia manau buvo pasirinkta puiki strategija pasinaudojant įvykusia nelaime, sudrebinant socialinius tinklus su antraštemis, bei pasinaudojant dienraščiu,norint gauti materialinės naudos ir socialinį būstą.

Anonimas

Anonimas portretas
Teko matyti postus feisbuke, maciau ir komentuojancia zurnaliste tokiu vardu. Moteris buvo pas juos, tai jus maziau cia lokit, kokios jums dar informacijos reikia???? Vaikiukui padet nori, Caritas taip pat bet kam nepadeda. Pinigai renkami ne i mamos, o i istaigos saskaita. Atsipeikekit!

Agne

Agne portretas
Idomu jei vaikui ira reikalinga biotronine liampa tai tikrai galiu padovanoti tik reikia mamos kontaktu

Na idomu

Na idomu portretas
Name apsistojo mama ir patevis...tai jiems nereikia pasirupinti dukra ir anuku? Kur ju atsakomybe? Vaiko mamai dar tik 19 metu rasoma straipsnyje.

Komentarai

Komentarai portretas
Pasiskaitykit ankstesnius straipsnius apie šį įvykį ir pamatysit kad tai buvo ne namas . Taip pat siūlau pasižiūrėti ką šitie veikėjai padarė su auginamu šuneliu ir dar jums jų gaila. Jei nemoka pasirūpinti gyvūnų ,tai ar gali pasirūpinti vaiku. Nes puikiai matosi kaip mama rūpinosi vaiku,kuris patyrė nelaimę

Komentarass

Komentarass portretas
Įsiskaitykite i straipsnį sudegė ne namas, gyventi yra kur . Tiksliau sudegė neaiškios kilmės pašiūrė. O šalia stovintis namas ne. Tokiais straipsniais yra klaidinami žmonės ,ko pasekoje susidaro klaidinga nuomonę ir galvoja kad sudegė gyvenamasis namas. Nors realiai taip nėra, mama su vaiku turi kur gyventi, bet nenori. Tegul eina į carito namus ir ten pagyvenę kol atsistos ant kojų jei netingės.

As

As portretas
Juk tie kurie liejat piktuma cia, net ir nesiruosiat padet.. Nevarkit ir eikite pasnaust. Prisidesiu pats ir tikiu, kad atsiras geru zmoniu, kurie taip pat nepraeis pro sali ir pades vaikiukui.

Privalome padeti

Privalome padeti portretas
Tokioje situacijoje atsidurus, nezine ka daryti. Privalome padeti tokiam mazyliui. As butinai prisidedu prie gerumo.

?????

????? portretas
Jei pasiūlytų holivude kambarėlį, be abejo, nepatiktų, duokit gerą butą, ar ne? Manau, čia naudojasi ta nelaime, kad gauti naudą, o vaikų dar kiek prigimdys? Tik perveskit pinigų. O kur vaiko tėvas?

Taigi

Taigi portretas
Pirmiausiai, prieš graudinant geraširdžius žmones atidaryti piniginę, reikėtų, kad korespondentai pateiktų išsamią informaciją, apie tą šeimą, ar tai ne pasinaudojimas nelaime, galų gale, kokia tos nelaimės priežastis, gal tiesiog aplaidumas, o vaikas buvo neprižiūrimas? Užsimanė dar socialinio būsto. Dirbantieji, mokesčių mokėtojai, nieko pašalpiniams nėra skolingi, kad iš savo uždirbtų pinigų jiems pašalpas mokėtų, butus nupirktų, jie turi savo šeimas ir vaikus augina. Nesena istorija, kai tik dėl tėvų nepriežiūros dingo mažiukas vaikas ir tuoj kaltinimai, kad blogai ieškojo? Visi kalti, tik ne vaikus neprižiūrintys tėvai? Ir kas čia apie pavydą rašo, nieko jiems nepavydim, tegul augina savo vaikus tinkamai, o ne reikalauja pinigų, butų ir dar koliojasi, žmonės jiems loja. Akiplėšiškumo netrūksta? Duokit pinigų.....

to Komentarai

to Komentarai portretas
Straipsnyje rašoma kad sudegė gyvenama patalpa su baldais. Kam ji priklausė ir kokia dalis namo liko dabar - neaišku. Gal tėvai nepriima gyventi, o gal liko tik vienas kambarys? Šito nežinau, bet tikiu kad mergina gali dirbti ir pasirūpinti vaiku ir savimi. Pagalba tokioje situacijoje tikrai reikalinga. O ar ji naudojama tinkamai, soc. tarnybos turėtų tikrinti.

Anonimas

Anonimas portretas
Vaiko tėvas nežinomas, nes turbūt iš gausos turėtų gerbėjų neatrinko

Miau

Miau portretas
O vaiko tevas kur?

Komentarai

Komentarai portretas
Neteisk ir nebūsi teisiamas,taip gal socialiniai būstai ir suteikiami kai jų nenusipelno, bet šiuo atveju mergina turi namus i kuriuos gali grįžti bet ji nenori. Tai čia yra problema , kam suteikti soc. Būstą žmogui kuris turi namus? Nesuprantama. Taip pat nesuprantu kam minit pavydą ir panašius žodžius ,kad negaila ir pan... Pirmiausia gerai įsiskaitykite į straipsnį, jog jame minima kad sudegė ne namas. Namai neudegė, tik į juos nenori grįžti panelė , tai ar čia nesinaudojama įvykusia nelaime? Taip pat nesuprantu kam siūlyti darbą tokiai "mamytei" kuri tingi dirbti. Tai socialinį būstą taip pat turėsim išlaikyti MES mokesčių mokėtojai??

Neteisk ir nebūsi teisiamas

Neteisk ir nebūsi teisiamas portretas
Viršūnė yra žmonių pavydas. Yra asmenų kurie daug mažiau nusipelno soc. būsto, bet jį turi. Nematau nieko blogo jei laikinai skirtų būstą kol vaikas paaugs. Soc. tarnybos turi stebėti ar vaikas auga tvarkingai, o birža gali parūpinti darbo tėvams.

Absurdas

Absurdas portretas
Pagalbos prašė socialiniuose tinkluose , seniunyjoje ir net mokyklos kurios nebaigė ,viršūnė. Ir dar dama nenori grįžti į namus kuriuos turi, bet va nori socialinio būsto ir visų lengvatų. BAISU tikrai yra baisu, kai naudojamasi nelaime ir norisi pasipelnyti.

Anonimas

Anonimas portretas
Būtų įdomu išgirsti gydytojų nuomonę kurie taiko gydymą ,kokia yra situaciją. O čia tiesiog yra pateikta informacija bedra kokį gydymo metodą taikyti nudegimams gydyt, google visagalis.

Komentaras

Komentaras portretas
Perzvelkite ankstesnius straipsnius apie šį gaisrą ir patys suprasti jog šeimą yra asociali ir gyvena iš pašalpų. Vaiką reikėjo į darželį leist o nepalikti su girtaujančiais ,ko pasekoje įvyko nelaimė. O nelaimės metu "mamytė " vaika buvo palikus pašiūrėje ,o pati buvo kitame būste. Tad pamastykite prieš gindami šią moteryte,kuri tik naudojasi žmonių geraširdiškumu. Taip pat pažiūrėkite ką su šunimi padarė , šuo nepanašus į šunį .

Anonimas

Anonimas portretas
Ar pažįstate šeimą kad sakote girtavo ir t.t.? Kad ir kaip ten būtų, reikia suteikti antrą šansą, nes nelaimės nutinka visiems. Iš kelių pervestų eurų namo nepastatysi, bet bus pagalba vaikui ir gyvenimo pradžiai. Stiprybės šeimai, Jums viskas pavyks, svarbiausia neprarasti tikėjimo ir dėti dideles pastangas dėl šeimos gerovės.

Anonimas

Anonimas portretas
Nesuprasta likau motinai 51 metas vaikai kencia uz tevu klaidas nieko keisto tik vaiku gaila

to Leva

to Leva portretas
Žmonės kalba, o ne loja. Ir reiškia savo nuomonę apie kaip tu rašai nepavyzdingas motinas, ir jie tam turi teisę.

to Leva

to Leva portretas
O kur buvo nelaimės metu vaiko motina ir tėvas? Su kuo jis buvo paliktas, ar ne per girtavimą ir apsileidimą nelaimės? Mano nuomone, vaiką paimti iš tos motinos ir priteisti alimentus už to vaiko išlaikymą, gana " nepavyzdingoms " mamytėms naudotis vaikų nelaimėmis ir kaulinti iš geraširdžių žmonių pinigus. Dirbti tegul eina, o ne buto reikalauja, gyventi turi kur, bet mat kaip sugalvojo, pasinaudos nelaime butui įgyti?

Anonimas

Anonimas portretas
Duokit gyvenama plota ir problema bus isspresta.O jei neturit statykit ir skirkit.Neduok dieve but be pastoges.Kur miegot ant sniego.O nelaime gali atsitikt bet kam.Siandien gerai o rytoj gali jau neatsikelt.

Leva

Leva portretas
Kokie nejautrus tie zmones,jeigu ta mama ir nepavyzdinga,tai prie ko tas vaikelis.Gali padek o negali nelok.

Reikia taip pasielgti.

Reikia taip pasielgti. portretas
Jeigu mama valkataujanti paimti vaika is jos.O mama idarbinti,kad uzdirbtu vaiko islaiokymui.

qq

qq portretas
tam--gal.....tai gal? tave iškastruoti...prikąsk liežuvį.Ar nežinai ką reiškia nelaimė?Padėtum geriau.

Baisu

Baisu portretas
Tegul panelė eina dirbti o ne sėdi dyka. Pagal straipsnį vaikas ir mama turi namus bet i juos nenori grįžti. Siaubas visko nori už dyką

Komentaras

Komentaras portretas
Ar negana prasyt pagalbos neabejingų žmonių? Įvykusia nelaime yra naudojamasi naudai išgauti, mama kuri tingi dirbti ir mieliau trinasi mašinose su neaiškiais veikėjais, palikusi vaiką girtaujančioje aplinkoje . O dabar prašo pagalbos , kai pati vaiko neprižiūrėjo. Taip valstybė ir žmonių gerumas pripratina tokius žmones nedirbti ir viską gauti ant lekštutės.

Taip

Taip portretas
Taip atrodo tikroji lietuva po simtmecio skurdi ir nesazininga darbo zmonem

Gal...

Gal... portretas
Gal geriau tokią ''mamą'' iškastruot ???
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių