Būdą kaip nutraukti mamos kančias garsiam šachmatininkui pasufleravo filmas

Orakulas

Orakulas portretas
Ne nu cia kas dabar... visi turi atsakyti.. artimo nuzudymas ir buti girtam nuo 12 iki 16 m. Manau pats tas. Salygos geros gali eit dirbti pataisos namuose ir iseis po 8 metu. O ne prisipazinti padeti atskleisti pazeti kad gailisi prisipazysta gauti 8m. Ir po 4 m. Iseiti. Cia jau belekas. Gaunasi kad toleruoja, atsiprasau.. aisku jei daryti kaip nusikalstamam pasaulyje tada liktinuma tegul duoda iki 4m. Ir viskas tuom baigta. Bet kurteisingumas... reikejo neimti is slaugos namu ka butu namo parveze mama nesamone...tad neginkim ir nenusikalbekim.. kad ir kaip ji mylim ar pazystam

Teisti

Teisti portretas
reikia tuos, kas privalo, bet nesirūpina senų ar ligos palaužtų žmonių slauga Lietuvoje. Šis sritis pas mus - katastrofiška. Šeimos narys paliekamas vienas su savo bėda. Jis negali nei gyventi savo gyvenimo, nei dirbti darbo, o apie laisvalaikį ar pomėgius - nėra ko nė kalbėti. Neturi teisės. Pinigų nėra, slaugytojo pasisamdyti negali, padoresni globos namai irgi didelius pinigus kainuoja. O ką socialinis darbuotojas? Paskaitys tau paskaitą, kaip su tokiu ligoniu elgtis. Ir viso gero. Tai baisu. Tai ne nužudymas, tai signalas, kad žmogus pats visiškai išseko ir nebesupranta, ką daro. Taip gali atsitikti kiekvienam slaugančiajam. O kiek vyrų, žmonų, dukrų, sūnų miršta pirmiau už ligonį? Žiauru, bet tai faktas.

Ilma

Ilma portretas
..bausmes jis tikrai nenusipelnè!!!

Visiems,kurie slaugo

Visiems,kurie slaugo portretas
Jums priklauso soc.darbuotojo pagalba.Reikalaukit iš šeimos gydytojo informacijos.Žmogus turbūt nebuvo pakankamai informuotas.Aš nežinau,kaip galima dirbti pilnu etatu ir slaugyti sunkų ligonį vienam,tai neįmanoma nei fiziškai,nei dvasiškai.

klausimas

klausimas portretas
ar šalia šio žmogaus teisiamųjų suole neturėtų sėdėti visi jam "padėję" motiną slaugyti biurokratai?

Ilona

Ilona portretas
Ir aš prašau neteisti, padėkite žmogui sunkioje situacijoje. Būklė teisiamojo baisi, negi neatsiras nemokamas paslaugas suteiksiančio psichoterapeuto. Juk tik iš beviltiškumo ir bejėgystės žengtas toks baisus žingsnis.

nija

nija portretas
O man jo irgi gaila,vyrai savimi nepasirupina,o cia toks vargas,juo labiau ,kad seimoje vienas vaikas ir tikriausia vargo nemate,ir pasodinti zmogu gausybei metu butu neteisinga,jis jau pats save nubaude pakankamai,o girtas vairuotojas uzmuses zmogu kartais nieko negauna,nesuprasi kur cia teisybe,kur kokie istatymai galioja

k

k portretas
gaila zmogaus

Oj

Oj portretas
kam taip rašyti: motinos žudikas. Žudikas tai šlykštus, pats nekentėjęs fizinės ir moralinės kančios, tyčia su aiškiais ketinimais apiplėšti, pasityčioti besimėgaujant kito skausmu, bejėgiškimu su aiškiais savanaudiškais kėslais pralobti,laimėti kovoje dėl tam tikrų materialinių ar pan.sumetimų. O čia vyras prižiūrėjęs motiną daugiau nei pusė paties amžiaus neištvėrė psichologiškai. Ne valkata, ne degradas. Būtų eutanazija, šitas vyras nebūtų įvardintas žudiku. Tai gal verta pagalvot, jei nebegaliu normaliai gyvent- noriu pats/i būt savosios egzistencijos žudikė. Tada nebus nei sūnus, nei dukra žudikais. Aš pati pirma pasirašyčiau. Nebegali pilnavertiškai gyvent ir nori nebeprailgint savo merdėjimo ir sudie. Koks skirtumas šiandien ar rytoj, kad tik greičiau.

Prasau nenuteisti

Prasau nenuteisti portretas
Tokiu vargstanciu tikrai ne vienas.Ir stengiantis to nepadaryti kaip padare sis vyras.Prasau suteikti jam malone,nes neislaike jo nervai.Pritruko kantrybes.

Laima Ona Rasimavičienė

Laima Ona Rasimavičienė portretas
neteeiskit sio vargso zmogaus,manau jis nekaltas.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių