Ignoravo pavojų gimnazijos sporto salėje: vaikas patyrė rimtą traumą

A

A portretas
Užaugau ir aš šitoje salėje. Kas ten nebuvęs, nesupras problemos... lentos sulužę, vartai šiti nekartą buvo taranuoti.. tikrai durnai padaryti... užsispaudus tos mokyklos valdžia ir tiek. Gėda.

K

K portretas
Daugelį metų žaidžiau šitoje salėje ir ji tikrai yra viena iš blogiausių visame Kaune, grindys labai nesaugios, lentos gali betkada atšokti, į minėtus vartus nekartą buvo atsitrenkę pažystami. Pati problema yra su mokyklos valdžia, ši mokykla vienintelelė Šilainiuose kuri nerenovuota, kurios lauko stadionas taip pat nerenovuotas, siaubinga situacija.

Zinau

Zinau portretas
Buvo siusta rastiskai del sios sales nusiskundimas ,nes mano vaikas patyre trauma, iluzes i sios sales grindis, gipse koja buvo menesi o traumos padariniai jauciasi iki siol . Lt krepsinio salis bet nesugeba pasirupinti salemis . Uzuojauta tevam ir vaikui , sunku jam dabar bus atsigauti ir atgaut sportine forma . Sia sale nusiskundimai eina jau antrus metus , po sio straipsnio manau aisciu mokykla pasidarys isvadas . Gerai kad dar baigesi taip , o jei su galva i vartu skersini kas tada

jhgfdsa

jhgfdsa portretas
vienintele silainiu nesuremontuota bet svarbu katalikiska mokykla :D kuri pasistate savo baznycia netoli mokyklos :D

Profesoriau

Profesoriau portretas
Kaip sekas tavo vaikui lol:)

Lina

Lina portretas
Kauno savivaldybė, kuri yra tokia besirūpinanti savo žmonėmis, tegul pasirūpina.

Anonimas

Anonimas portretas
o kaip Jums atrodo, kaip tuos vardus patraukti, jei jie yra pritvirtinti? atsinešti pjūklą į varžybas ir nupjauti? čia tikrai ne kkml problema, ne teiseju ir aptarnaujančio personalo, o kodėl jiems buvo priekaištai pareikšti, tai čia tik super mamytės supranta.

ilgavaisis agurkas

ilgavaisis agurkas portretas
Klausyk komentatoriau, tau dar syki pakartosiu kaip tikram glusiui, kalba eina apie sales sauguma, o tai reiskia, kad krepsinio varzybu metu neturetu buti po krepsinio lenta pastatyti vartai, kurie aiskiai trugdo zaisti krepsini: begant ir turint kontakta su varzovu, issimetant kamuoli is uzribio, teiseju darbui ir pan. Gal kartais pats noretum leisti savo agurkeli "suzaisti" tokiomis salygomis ? Sio teksto prasme glusiau reiskia tai, kad tevai praso patraukti vartus krepsinio rungtyniu metu, o jei neskaitai viso turinio o tik antraste tai man taves gaila. Stiprybes susizalojusiam vaikui !!!

dėčkus

dėčkus portretas
Klausykite, protingieji tėveliai, visus į šuns dienas dedantys. Kuo užsiima jūsų sūnūs ? Net jei baletu užsiimtų, tai ir ten krentant po šuolio vyksta kaulų lūžiai. Žaidžia krepšinį ir plėšosi kaip žvėrys, ateity loš prieš USA afrogeto bad boys, kaip matome, jų tėvai neblogai draskėsi, tai ir sūnūs draskysis ne prasčiau. Krepšinis yra mamyčių šiltnamis jų sūneliams ilgavaisiams agurkėliams ?

to rupestis

to rupestis portretas
Taigi čia apie žalos atlyginimą kalba neina. Prašoma varžybų metu patraukti vartus, po jų- pastatyti į vietą. Kad pasimokyti iš skaudžios patirties ir apsaugoti vaikus. Kaip suprantu ir prašyta buvo, bet niekas dėmesio į tėvų prašymus nekreipė.

rupestis

rupestis portretas
manau vaikus reikia drausti, kad nereikėtų tokių straipsnių ir kaltinti kitus, bet ne save

Anonimas

Anonimas portretas
mama kažkodėl savo vardą slepia.. bet kitų žmonių viešina, juokinga. Ir šiaip, mielos mamytės.. mažiau "liaupsykit" savo vaikus, arba laikykit juos užrakintus, kad nesusižeistų!

"Mama"

"Mama" portretas
Stebėjau tai iš šono, gailestį ir gėdą kėlė „super“ tėveliai.. Vienas rėkia, grasina teismais, nes jau labai „važnas“, ponia, užmirštoji Štombergienė, kaip višta kudakuoja... Atsipeikėkit, tėveliai, nuo traumų nieks neapsaugotas...

Anonimas

Anonimas portretas
Ir vėl direktorė... Steigėjas tegul finansuoja normaliai, tai visi direktoriai viską sutvarkys.

Anonimas

Anonimas portretas
aaaa isnezdinti fudbolistus is mokyklu sporto saliu ir nebus problemu nes rankinio jau nebezaidziame

Anonimas

Anonimas portretas
Tik visiški kvailai leidžia savo vaikams žaisti krepšinį. Pas mane tai uždrausta. Gana. Jau turiu du krepšinio invalidus namie, daugiau nebenoriu...pasimokiau.

RR

RR portretas
Keista girdėti tokius komentarus. Mano nuomone, traujma įvyko žaidybinėjwe situacijoje. Vaikai ir per mokyklos kūno kultūros pamokas susilaužo rankas ir kieme žaizdami ant asfalto. Vaikai turi mokintis prisistaikyti prie esamų sąlygų. Kitų sporto šakų varžybų organizavimui trukdo krepšinio lankai. Juos irgi siūlysiet išnešti iš sporto salių. Deja, bet nepamirškite, kad tose pačiose mokyklos vyksta ir kūno kultūros pamokos, kuriuose mokiniai turi mokintis ne tik krepšinį, bet ir kitų sporto šakų įgūdžių. Tad sporto inventorius salėse turi būti pritaikytas įvairioms sporto šakoms. Kol kas Lietuvoje nėra specializuotų sporto salių vienai sporto šakai

to nepykit

to nepykit portretas
nieks nesako, kad sportas bus be traumų. Jūs bent žinot kaip "išimamas" kamuolys iš užribio ? tai dabar pažiūrėkit koks atstumas yra nuo užribio ir vartų ... sportininkai ;)

Anonimas

Anonimas portretas
Ir ką jus sakot nesaug

Benas

Benas portretas
Ne as būčiau labai arti sienos

Nepykit

Nepykit portretas
Bet jei nebutu vartu, tai gal i siena butu isiplojes?... sunus zaidzia krepsini, turejom ir traumu ir operaciju. Ramentus turime savus, kad nereiketu skolintis.. cia ne vartai kalti. Ir net ne organizatoriai. Tiesiog baip buna.. nebent visa sale porolonu isklotu...

valdas

valdas portretas
Oi jūs pupuliukai ir popos, sėdėkite prie savo PC, žaiskite Counter Strike ir jokie kaulai neluš. Sveikinimai mamyčių klubui

ser

ser portretas
vartai neturi buti per krepsinio varzybas. O mkyklai reik uzdet bauda (sauguma reik nors minimaliai uztikrinti)

Zigmas

Zigmas portretas
Taigi savivaldybė neseniai teigė, kad ši gimnazija demonstruoja puikius rezultatus. Tai kaip čia yra, kad sporto salė tokia prasta. Juk uždarinėdami Šv. Matą sakė, kad itin glaudžiai bendradarbiauja su šia gimnazija. Tai tegul duoda pinigų ir sutvarkys direktorė tą salę.

Barbora

Barbora portretas
Niekada nerašau komentarų ir pati žaidžiau ant esfalto ir traumą turėjau kuri paliko pasėkmes visam gyvenimui. Ir sūnų turiu ne deimančiuką, bet čia kalbama apie žmonių aikų saugumą ir panašiai. Ir tegul neįsižeidžia jei kažkam užlipo ant mozolio. Ačiū tiems kuriems rūpi visapusiška vaikų gerovė. Ir nieko čia nėra bendro su “asfaltu” ir “deimančiukais”. Aš už saugų sportą .

Šančius

Šančius portretas
Žaidėm ant asfalto,buvo traumų ir užaugom sveiki.Jūsu vaikams sporte ne vieta.Jau dabar lepūnėlių pilna.

Šančius

Šančius portretas
Gal geriau žaiskit patys vietoj savo deimančiukų.

Keista

Keista portretas
Nelabai suprantama, kodėl kabama apie sporto salės remontą? Reikia tiesiog išnešti vartus iš sporto salės. Turbūt minėtos gimnazijos direktorė taip ir padarys. O KKML arba Aisčiai, arba Sabonio mokykla neturi galimybės išnešti vartus iš salės, nes jie yra svečiai.... Nereikia pamiršti, kad ši sporto salė nėra standartinė ir kai nebus vartų, bus siena į kurią taip pat galima atsitrenkti. Labai gaila, kad vaikui lūžo ranka. Bet tai kontaktinis sportas ir reikia tėvams suvokti, kad tokios traumos galimos nukritus vaikui po kontakto su varžovu.

...

... portretas
Žaidžiama dideliu greičiu... Čia tai topas :DDD Beje,Halę ir Arena nuomoja :D

Julius

Julius portretas
Ir leido tęsti varžybas?! O jei su galva būtų atsitrenkęs? Ir tas stalas aikštės ribose... Žiauru.

Ro

Ro portretas
Esu pats ne vienus metus zaides megeju lygoj,tai tokiu saliu pilna Kaune..gerai kai padaro vartus kuriuos galima isnest, bet dauguma pritvirtinti taip kad nepajudinsi..cia mokyklos taip bando prisidurti sau pinigu isnuomodamos visiem is eiles: futbolui,krepsiniuj,rankiniuj,tenisui..nors daugeliuj sporto saku sales nera pritaikytos..
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių