Merginą gatvėje nokautavusiam bušido čempionui R. Morkevičiui gresia ne vieneri metai kalėjimo

Daugkartiniam Tailando bokso ir bušido turnyrų nugalėtojui Remigijui Morkevičiui oficialiai pareikšti įtarimai dėl 20-metės merginos užpuolimo Kaune. Gali būti, kad buvęs sportininkas už grotų sės ne vieneriems metams.

Daugkartiniam Tailando bokso ir bušido turnyrų nugalėtojui Remigijui Morkevičiui oficialiai pareikšti įtarimai dėl 20-metės merginos užpuolimo Kaune. Gali būti, kad buvęs sportininkas už grotų sės ne vieneriems metams.

Bylą tirianti prokurorė Kristina Mockienė penktadienį, rugpjūčio 16 d., R. Morkevičiui pareiškė įtarimus dėl viešosios tvarkos pažeidimo, jaunos merginos užpuolimo ir nesunkaus sveikatos sutrikdymo bei dėl pasipriešinimo policijos pareigūnams. Tai portalui kaunodiena.lt patvirtino Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovas žiniasklaidai Kęstutis Kasciukevičius.

Už merginos sumušimą dėl chuliganiškų paskatų buvusiam bušido čempionui gresia laisvės atėmimas iki penkerių metų. Už viešosios tvarkos pažeidimus gali būti skiriama ir švelnesnė bausmė, t.y. viešieji darbai arba bauda. Tačiau jeigu teisėjas nuspręs skirti griežčiausią baudą, čempionui gresia dar dveji metai nelaisvės. Už pasipriešinimą pareigūnams baudžiama viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės atėmimu iki trejų metų.

„Jeigu padarytos kelios nusikalstamos veikos, teismas paskiria bausmę už kiekvieną jų atskirai, po to – galutinę subendrintą bausmę. Skirdamas galutinę subendrintą bausmę, teismas gali bausmes arba visiškai, arba iš dalies sudėti“, – pirmadienį aiškino policijos atstovas K. Kasciukevičius.

Šią savaitę su bylos medžiaga bus supažindinta nukentėjusioji, tuomet byla keliaus į teismą. 

Portalui kaunodiena.lt pirmadienį susisiekus su nukentėjusiosios seserimi (redakcijai vardas ir pavardė žinomi – red. past.), paaiškėjo, kad sumušta mergina iki šiol negali atsigauti ir vis dar gydosi.

„Sesuo iki šiol vartoja gydytojo paskirtus vaistus. Kartais vis dar pasireiškia traumos požymiai, juk jai buvo smegenų sutrenkimas“, – apgailestavo kaunietė. 

Išpuolis prieš merginą įvykdytas Kauno centre kovo 22 d. Bušido čempionas praeivę užpuolė Vilniaus g., kai ši su dviem vyresnėmis moterimis ir vienos jų paaugle dukterimi ėjo namo iš kavinės.

„Iš picerijos parūkyti išėjęs vyras griebė sesei už užpakalio. Jai atsisukus, jis profesionaliai ir techniškai spyrė jai iš kojos į veidą. Sesė atbula krito ant senamiesčio grindinio, prarado sąmonę“, – tada pasakojo įvykio liudininkė. Anot jos, vienintelė nukentėjusios merginos kaltė – ji atsidūrė ne laiku ir ne vietoje.

Kai moterys puolė skambinti policijai, smurtautojas leidosi bėgti. Tačiau įtariamasis buvo sulaikytas M. Valančiaus gatvėje.

Buvęs profesionalus sportininkas po užpuolimo areštinėje praleido dvi paras.

Portalas kaunodiena.lt rašė, jog nukentėjusioji po sumušimo ji dvi savaites buvo gydoma Kauno klinikinės ligoninės Neurologijos skyriuje. Artimųjų teigimu, 20-metei ne tik buvo nustatytas smegenų sutrenkimas, sutrenktas sprandas, bet ir sužeistas veidas: nosis, lūpa, nuskeltas dantis.

Tai ne pirmas 30-mečio R. Morkevičiaus agresijos protrūkis viešumoje. Prieš trejus metus jis sumušė chuliganus tramdžiusį policijos pareigūną. Tuomet sportininkas atsipirko 2600 litų pinigine bauda.NAUJAUSI KOMENTARAI

H.G.

H.G. portretas
Tokiam busido kovotojui pilna izoliacija nuo visuomenes ir i gulago lagerius...

Va šitokius irgi reikia sodinti.

Va šitokius irgi reikia sodinti. portretas
Cituoju:"Jeigu kokia lezbijete ir trinktelejo tai taip jai ir reikia' Va šitokius pareiškėjus irgi reikia sodinti. Jei jau daili ergina, tai galima kaip nuosavybę graibyti už užpakalio ir krūtinės? Pati buvau jauna ir figūringa, tai neduok dieve buvo tų diedų dėmesys, jei kuris jau panori, tai turi jaustis "pamaloninta" ir laiminga, kad parodė savo stuobrišką dėmesį. Džiaugiuosi, jog pasenau tiek, kad niekas gatvėj nebesigraibo.

SAMODROT

SAMODROT portretas
SPYRE IS KOJOS IR NUVAZIAVO ANT TROLEIBUSO...-JA
VISI KOMENTARAI 17
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių