Botanikos sodą nusiaubė vandalai (ieškomi liudininkai)

Apsileidėliai

Apsileidėliai portretas
Jei jūs nesugebate sulaikyti dviejų malalietkų, darykit išvadas, nes jūs - apsileidėliai. Nekartą ten šviesiu paros metu teko matyti siautėjančius jaunuolius. Ten pastoviai siautėja rajono marozai - pienburniai. samdykit sargus, saugos tarnybas, kad budėtų per naktį, tada nusikalstamumo nebebus, o jei nesiimsit tinkamų priemonių, tai kartosis tikrai dar nekartą.

Aha

Aha portretas
Tai ka veikia botaniko sodo sargai net negali priziuret

taip taip

taip taip portretas
Esu tik lankytojas ir teko ne viena karta matyti prie zilibero , gamtos fakulteto girtaujancius vidury dienos jaunimeli, toks leksikonas baisu klausyti..Tai kur ziuri administracija,sargai ,jog botanikos sodo teritorijoje viesai vyksta orgijos..O cia tik nebaudziamumo pasekmes... ,

Ale tikrai

Ale tikrai portretas
SUDETA INVESTUOTA XXXL EURU I NAUJAS KAMERAS ,SAUGO X SAUGOS FIRMA,O CIA KUO PUIKIAUSIAI SIAUTEJA VAKARO SVIESOJE FREDOS DEBILELIAI..TAI KAIP DIRBA SIGNALIZACIJA ,EJJ..UZ KA MOKAMI PINIGAI SAUGOS FIRMAI..TO REIKEJOJO TIKETIS,O NE DABAR VERKTI..DIREKTORIAU ,TAMSTA KA DARAI...MIEGI...

Anonimas

Anonimas portretas
Su protu čia niekaip nesusiję, akivaizdu, kad apie pasekmes nebuvo galvojama, tarsi agresijos ir pykčio apimtų žmonių išliejimas tų neigiamų emocijų, nes neaišku į ką ta agresija nukreipta. Televizija ir kompiuteriniai -žaidimai veikia žmogaus pasąmonę ir jį programuoja. Bet vis tiek Lietuvoje ir šiaip pasaulyje žmonės nesusimąsto, dėl ko tokie filmai rodomi. Kodėl tėvai leidžia savo vaikams juos žiūrėti ir mokytis visokių rūšių žiaurumo? Gal geriau šeimose visiems užsiimti bendra veikla? Bet apie kokią bendrą veiklą galima kalbėti kai nemaža dalis tėvų patys mėgsta tokius filmus, muštynes, išgerdinėjimus. reikia tik džiaugtis šiuo atveju, kad sunaikintas turtas, o ne nužudytas žmogus.

Anonimas

Anonimas portretas
Gal nereikia taip teisti ir smerkti tokių žmonių. Tikriausiai paaugliai. Maištaujantys del to, kokioje visuomenėje gyvena. Taip stengiasi atkreipti dėmesį į savo sielos skausmą, nes kitaip niekas į juos nekreipia dėmesio, dauguma nusiteikę priešiškai. Vasaros metu, kai nėra mokyklos ir pamokų, ką jiems daryti, ką veikti? Jokia jiems įdomi veikla nemokamai neorganizuojama. Slenka dienos kiap šimtmečiai, o paaugliai laukia vis kol vasara pasibaigs. Galbūt šeimoje auga kur skurdas, girtavimai, smurtas. Kai neturi įgūdžių kuriais galima išlieti pyktį socialiai priimtinu būdu, išeikvoti tą neigiamą energiją dirbdamas, sportuodamas, nes aplinkoje mažai ar iš viso nėra teigiamą veiklą skatinančių pavydžių, tai taip ir išliejamas visas susikaupęs pyktis, neviltis, sielvartas, gilus sielos skausmas, kad esi niekam nerūpimas, niekas Tavęs nesupranta ir nelaiko žmogumi. O paaugliai juk irgi žmonės.

Vladas .Kaunas.

Vladas .Kaunas. portretas
Visur atsiranda idiotų ,kuriems vaistas būtų atstatyti ką sulaužė ir dar dvigubai atiduoti už nuostolius.Tik ar padės,klausimas,nes tokie buvo išauklėti.Jei kaimynas papuošė kiemą ,tai tėvai prie vaiko pakomentuos-debilas kam čia to reikia...jei kažkas įrengė suoliuką su staleliu -tėvai prie vaiko pakomentuos- na ir asilas,kiek alaus galėtų išgerti,o čia įrengė kažkokią nesąmonę ar panašiai,o paskui stebimės, iš kur tokie atsiranda? Labai gaila ,kad ne visus išmokė grožėtis ,jei ne savo,tai bent kitų įdėtu triūsu, labai gaila.

Lota

Lota portretas
Nesuprantu, kokio bukumo turi būti individas, jei šitaip viską sulaužė. Tokius reiktų gydyti kuo skubiau, bet ko gero jau nepagydomi, matyti iš rezultatų.

Gedas

Gedas portretas
Ten jau seniai vaikėzai duodasi ir dar niekad nemačiau, kad apsauga juos išvarytų, nes dabar net sumokėjus pinigus už bilietus nejauku vaikščioti, nors jie įlenda be bilietų.

Policijos tinginiai

Policijos tinginiai portretas
Tingi patikrinti telefonus????

Jone

Jone portretas
Patazitai pasidarbavo, bet negi parko niekas nesaugo?

aleksandrovičius

aleksandrovičius portretas
Vietiniai propesoriai žemgrobiai?

o tai kaip

o tai kaip portretas
o kur sargai buvo, kur kameros??"?
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių